Спирала за мигли - тема 14

  • 122 132
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 648
Благодаря ви за отговорите за Мейбелин Push up drama, отказах се от нея и си купих на Л'ореал volume million lashes excess. Дано ми хареса Simple Smile
Моля те,сподели дали я харесваш.....

Не съм доволна от нея, обем никакъв, миглите ми стоят тънички и на снопчета. Харесва ми само това, че изобщо не се рони и размазва, до края на деня си стои на миглите.

# 751
  • SF
  • Мнения: 21 564
Купих и опитах BETTER THAN SEX. И ще ви споделя впечатлението си от едно голямо и средно скъпо нищо.
При нанасяне я оценявам 6,5 от 10. Още с първото нанасяне се вижда ефект. Стои добре и знам, че на повечето жени този ефект ще им хареса и ще е достатъчен. Аз обаче харесвам малко "по-така" мигли - по-дълги и абсолютно ненапластени, тоест да няма обем, а тази прави. Съответно знам, че тези, които търсят обем, ще я харесат.
На обяд обаче...... Връхчетата на миглите са изронени. Нанасях втори път на огледалото в работата, но това, което видях в него - къси и напластени мигли. Вечерта вече даже ме боцкаха като песъчинки в очите.
Ще повторя ли покупката? - Определено не!
Благодаря на Сефора, че пуснаха миниатюри и се докоснах до този продукт. Буквално се докоснах, защото голямото опипване няма да се случи с мен.

# 752
  • варна
  • Мнения: 688
Купих Хипито,още когато я пуснаха и помня,че не беше лоша,но със сигурност не чак толкова.Да не би да са и подобрили формулата,че с моите къси и редки мигли имам 14 отворени спирали и не знам вече какво да пробвам.Ох,мечтииии

# 753
  • Мнения: 7 519
Която и да е спирала, няма как да помогне при къси и редки мигли. Спиралите не са вълшебни.

# 754
  • София
  • Мнения: 1 500
И аз установих това за себе си, че каквато и спирала да сложа моите мигли, които са къси и прави могат да достигнат до определена дължина и обем и това е. Просто си трябват хубави мигли. Спиралите определено имат различен ефект върху моите мигли, но за съжаление не правят чудеса.  Peace

# 755
  • варна
  • Мнения: 688
Ох,и аз отдаааавна го установи...но експериментите са забавни,а и надеждата умирала последна LaughingА и науката върви напред-знаеш ли може да измислят някоя супер спирала и аз да я изпусна Laughing Laughing Laughing Laughing

# 756
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
mariqivanova799, как седи тази Мис Хипи? Обем или издължаване ти придава?
Ами на мен и обем,и издължаване ми придава,също ми подрежда миглите разкошно.Но моите мигли са и дълги,и гъсти.Има спирали обаче които ги правят да изглеждат тръбички и много ме е яд като попадна на такава.За сега от по-новите спирали съм най-спокойно от Мис Хипи

# 757
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
mariqivanova799, как седи тази Мис Хипи? Обем или издължаване ти придава?
Ами на мен и обем,и издължаване ми придава,също ми подрежда миглите разкошно.Но моите мигли са и дълги,и гъсти.Има спирали обаче които ги правят да изглеждат тръбички и много ме е яд като попадна на такава.За сега от по-новите спирали съм най-доволна от Мис Хипи

# 758
  • Мнения: X
mariqivanova799, благодаря! Ще си я взема.  Simple Smile

Преди доста години masterpiece на max factor беше върха. Всичките ми приятелки я ползваха също, но после я развалиха.

# 759
  • София
  • Мнения: 1 253
Ползвам Мис Хипи, но никак не съм очарована. Маже, не подрежда достатъчно и за капак зверски люти, ако ми влезе в очите. Имам дълги и гъсти мигли, искам подчертаване и подреждане, с което засега най-добре се справя Лаш сенсейшън.

# 760
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ще правите ли нова тема?
След малко ще е готова Peace

# 761
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
НОВА ТЕМА

п.п. Амиамо, и другите момичета, коуито ще пускат темата в бъдеще, моля ако не можете да се справите с цитирането на старите теми, не си играйте да променятe нещата, после трудно се оправят Praynig

Общи условия

Активация на акаунт