Къванч Татлъту в очакване на "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 53

  • 84 625
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 18 634
Миси  Heart Eyes Hug в който и ден да сме, все е силна конкуренцията ... освен в събота и неделя  hahaha
Да се надяваме, че нашата история ще се окаже по- интересна за зрителите. Мен само фрагманите ме накараха да се откажа да гледам, колко ли тежки са самите серии ... не ми се гледа такова нещо. Искам нещо леко, приятно и вълнуващо с красиви хора и се надявам, че Туба и Киво ще ми го дадат  Praynig

Захващам се за Севдата, после ще споделя  Peace

# 586
  • Мнения: 4 642



   
Цитат
Къванч достатъчно конкурси и класации и награди е спечелил през краткия си живот, мисля.

   Фен, днес много ми идва да те цитирам!  Grinning И тези конкурси са си наистина международни, с жури и т .н. А не някакви анкети, където някои си могат да натискат клавиша 24 часа нон стоп!!! Laughing

и

Цитат
"По моему, популярността е все едно да оставиш писмо във водата. Аз не мога да остана на показ цял живот. У всеки има свой период, свое време. Ти ще си отидеш и на твоето място ще дойде някой друг, защото фабриката непрекъснато се обновява. Струва си просто да се възползваш хубаво от това. Това е преходен период. "

  Това нямам спомен да съм чела. Но много ми харесва. Зряло звучи. Наясно е бил от самото начало. И хубаво се е възползвал. Но и от него се възползваха. Така че нищо не е получил даром. Както не е получил и без труд и усърдие от себе си.

  Миси, Фенка е най-върлата фенка в темата ни. Съвсем си заслужава  никнейма. Но слава Богу, дори и тя не е толкова отявлена както някои други.

  Халит хубаво се е изказал за "конкуренцията". Той е един много интелигентен мъж.

  А що се отнася до Чагатай - и на мен ми направи много лошо впечатление промяната във визията му още във втория сезон на Кварталът... Сякаш като се видял в пари от първия сезон не е излизал от барове.

# 587
  • AMS
  • Мнения: 6 458
Привет, дружкиииииии  Hug Hug Hug
Аз най-после стигнах до вас.
Изчетох ви с интерес  Peace Peace Peace
Снощи мислех да пиша, но вие си лягате много рано.
И сега си мисля, че съм закъсняла, но ще пусна поста.
Знаете ли кога и защо започнах, да пиша в темата на ЗП!?
Ами тогава, когато и защото фенките на ЕА започнаха да обиждат КТ.
Това бяха и причините, да пропиша и в темите за Туба.
Аз не съм фен на никой, но не мога да приема обидите към актьори,
партньорки, колеги, на който и да било актьор.
Ако не ми харесва някой казвам го веднъж и само, ако ме предизвикат, повтарям.
А знаете ли защо, не пишех в темата К/Г?
Казвала съм го, но сега да го подчертая за последно -
заради драскащите със зъби нокти, да покажат глупостта си.
Но умряха тези мераци у мен, да ги чета и да се ядосвам.
Не са ми критерий!!!! Не са ми на нивото!!!
Не са на нивото на ЕА!!!
А най-важното -  Не са на нивото на Къванч!!!
Единственото, което правят е грандиозна злоупотребата
с него, семейството, приятелите, партньорите, проектите му.
Те никога не могат, да стигна високото ниво на тази фенка,
която е писала на Башак >>>

"Макар Къванч да не ни познава,
ние с радост и любов следим неговата работа,
неговите успехи и позиции в живота,
и ние ставаме от това в пъти по щастливи,
даже от вас самите."


Споделям напълно мнението, че Дръзки и Красиви
от трейлърите, тортата на рожденика и мястото на сета,
ми прилича на уестърн!!!
Колкото до конкретните сериали в четвъртък - гледам ВО,
но чак пък за голям хит не го намирам.
Дори в последните епизод забелязах, че се поизчерпват почти всичките персонажи.
Хазар /скоро научих, че е от Никозия/ ми заприлича все повече на героинята от ПО.
Вкараха нова героиня Суде, за да направят триъгълника, която ми прилича на оная Суде от Ашка.
Разбрах, че актрисата Зухал Олджай, която играе майката, е много добра певица
и е била съпруга на Селчук/Аднан" от ЗП.
За продуцента на Bi Yapım , ами млад е още и не може да се мери с напредналите.
Не ми хареса, как в първа серия показа жена си, като реклама.
За другата конкуренция  в четвъртък - новия проект ВС с ХЕ и БК, писах в другата тема.
Не е моя филм, а и фенките им са доста екзалтирани, което не харесвам.
Всичко прехвалено не харесвам, иначе уважавам актьорите.
Най-голямо впечатление ми направи младежът, който играе синът и това му е първа роля.
За рейтингите - За сега няма проект на АЯ, който да не е завършил.
Така е и с 20 минути, така и с КСШ.
Рейтингът на КПА беше плачевен, но Керем Чатай и от това положение излезе.
Колкото до проектите на TIMS съм разочарована .
ВВ Кьосем не смятам, че е сериозна конкуренция, особено след излизането на Берен.
Иначе се радвам на влизането на Фарах.
Дано пък новият проект с Фахрие и ЕА вдигнат рейтинга.
Ще ги гледам, дори и те да са в четвъртък.
Сигурно ви омръзнах. Спирам.
Приятна вечер на всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Само искам да си пусна лентата с
Дръзките и Красиви - Сю и Джес  >>>



# 588
  • Мнения: 18 634
Орси  Hug wavey Интервютата Айри  Heart Eyes ги е сложила на 1 страница, ако те интересува нещо, там можеш да ги прочетеш  Peace
Май пропускаш в никнейма ми една съществена дума  hahaha Но, и на Киво съм не по-малък фен, де  Laughing Споделяла съм с вас как ми се получи  Joy Joy Joy Мислех, че никога повече няма да ми се случи да си падна по някого толкова, но ... изненадка  Mr. Green А това, че ме държи вече толкова години тази "мания" мисля,че не е случайно  Peace Но, си права за едно - за Фреди мога и твърдя, че е най-великия глас в историята на рок музиката, но за Киво никога, абсолютно никога не съм твърдяла, че е най-великия актьор, не съм толкова безочлива  hahaha Само, че е най-красивия, за мен  Laughing
 Laughing
Цитат
День рождения Кыванча провела в "логове Курта". В прошлом это дача Великого князя Бориса Владимировича в Царском Селе.Таинственная тиссовая аллея, тишина, вокруг никого... Вспоминала снятые здесь сцены. Странное ощущение... Казалось, стоит обернуться и увидишь на крыльце Сеита-Кыванча. Шинель накинута на плечи, высокий, сильный, красивый. "Золото в волосах, глаза цвета моря". А взгляд! В нём может быть всё: и райское блаженство, и муки ада....Не сравнить ни с кем! Может быть стоит отмечать эту дату сбором энтузиастов в "логове Курта"?
Lyudmila Bogdanova

Интересно, тази с бялата рокля Семра Динчер ли е  newsm78 Хандан, де  Laughing На нея ми заприлича ... а Йойкю е много готина  Heart Eyes


Дива  Hug страхотна лента, благодаря!  bouquet
"Макар Къванч да не ни познава,
ние с радост и любов следим неговата работа,
неговите успехи и позиции в живота,
и ние ставаме от това в пъти по щастливи,
даже от вас самите."
Това действително е страхотно! Браво на момичето  Peace

# 589
  • Мнения: 1 072
Фенче Heart Eyes Hug, и аз се надявам публиката този път да избере нашия филм Praynig Praynig Praynig Praynig
Тази за която питаш мисля, че е Хатидже Аслан, от Сезони на любовта, на Серка майка й беше, ако се сещаш Peace

Дива Hug, благодаря за поста ти bouquet Аз пък започнах да пиша заради Госпожата Heart Eyes Hug Някой публикации все едно аз ги бях писала, после започна КСШ и така....Госпожата Heart Eyes Hug, липсваш ми Sad Не е ли време за завръщане Peace newsm78 Киво има нужда от теб и подкрепата ти поне в темата ни Wink Heart Eyes
За лентата bouquet bouquet bouquet bouquet

Орс Hug, за Фенчето Heart Eyes Hug и фенството и знам Wink

Много е хубаво пожеланието към Киво, но малко много ми идва радостта в повече за успехите му от самия него Peace Малко ми звучи от типа на хората, които нямат собствен живот и се вторачват в живота на любимците си и живеят в илюзия, че ги познават, а то изобщо не е така Peace Ние харесваме звездите от снимките и интервютата, които виждаме, но много често те достигат до нас по начин да ни се харесат Peace Много ми харесва посланието, но аз бих написала такова само на някой много близък човек. Мисля, че пожелания да бъде жив и здрав стигат, но това все пак е мое мнение Peace Малко ми се струва навлизане в личното пространство, така го чувствам, но все пак така мисля аз, жената така го е почуствала така е написала.... Башак направи жеста да го публикува...

Лека Hug




# 590
  • Мнения: 4 642
Привет, дружкиииииии  Hug Hug Hug
Знаете ли кога и защо започнах, да пиша в темата на ЗП!?
Ами тогава, когато и защото фенките на ЕА започнаха да обиждат КТ.
.......
Аз не съм фен на никой, но не мога да приема обидите към актьори,
партньорки, колеги, на който и да било актьор.
......
А знаете ли защо, не пишех в темата К/Г?
Казвала съм го, но сега да го подчертая за последно -
заради драскащите със зъби нокти, да покажат глупостта си.
Но умряха тези мераци у мен, да ги чета и да се ядосвам.
Не са ми критерий!!!! Не са ми на нивото!!!
Не са на нивото на ЕА!!!
А най-важното -  Не са на нивото на Къванч!!!
Единственото, което правят е грандиозна злоупотребата
с него, семейството, приятелите, партньорите, проектите му.
Те никога не могат, да стигна високото ниво на тази фенка,
която е писала на Башак >>>

"Макар Къванч да не ни познава,
ние с радост и любов следим неговата работа,
неговите успехи и позиции в живота,
и ние ставаме от това в пъти по щастливи,
даже от вас самите."


Споделям напълно мнението, че Дръзки и Красиви
от трейлърите, тортата на рожденика и мястото на сета,
ми прилича на уестърн!!!
Колкото до конкретните сериали в четвъртък - гледам ВО,
но чак пък за голям хит не го намирам.
Дори в последните епизод забелязах, че се поизчерпват почти всичките персонажи.
........
, че актрисата Зухал Олджай, която играе майката, е много добра певица
и е била съпруга на Селчук/Аднан" от ЗП.
........
За продуцента на Bi Yapım , ами млад е още и не може да се мери с напредналите.
Не ми хареса, как в първа серия показа жена си, като реклама.
За другата конкуренция  в четвъртък - новия проект ВС с ХЕ и БК, писах в другата тема.
Не е моя филм, а и фенките им са доста екзалтирани, което не харесвам.
Всичко прехвалено не харесвам, иначе уважавам актьорите.

.......

   Дива, много ми хареса мнението, което си споделила в цитирания от мен пост. Споделям го напълно!  smile3501

   И на мен ми направи впечатление "рекламното" появяване на Хатидже Шиндил в първи епизод. Не съм го гледала епизода, а бяха сложили този момент от него в една тема.

   Не знаех, че Зухал била съпруга на Селчук/Аднан.

   Миси,  smile3501 много си права, мила. Прекалената фенщина е точно заживяване с живота на идола ти, защото нямаш достатъчно твой. Като под свой живот не разбирам външната, показна страна, а духовната.

   Фенче, не съм забравила аз първата думичка от никнейма тиии... не съм!  Grinning Но тук става въпрос за патрона ни. А за Фреди напълно те подкрепям. Музикалните му клипове, които са направени толкова отдавна, са като свежи рози в градината. Неувяхващи. Той е гений.

  Е, лека нощ на вас и на темата!

# 591
  • Мнения: 18 634
Добро утро по новото време, дружки!  Hug Hug Hug

Орс  Hug  newsm10  smile3521
И аз не знаех, че тази красива жена е била съпруга на наш Селчук  newsm78
 newsm78 Joy Joy Joy Joy
Цитат
Второй кризис, на съемочной площадке СиК.

Киванч Татлытуг, исполняющий главную роль в новом сериале "Смельчак и Красавица", попросил у продюсерской компании трейлер, для своей собаки на съемочной площадке.
Как стало известно, продюсерская компания не отказала красивому актеру в его просьбе и предоставила на съемочной площадке два трейлера: один - для него, другой - для собаки. Однако, Питбуль повредил выделенное ему помещение.
материал подготовлен, для https://vk.com/kivanctuba
http://www.milliyet.com.tr/-cesur-ve-guzel-de-ikinci-..
Голяма криза ... вече се чудят какво да пишат, пък и дали снимката на Парс newsm78 ooooh!
http://www.milliyet.com.tr/-cesur-ve-guzel-de-ikinci-karavan-magazin-2335799/


Сигурно и днес няма да има никакви изненади ... но, да видим  Laughing
Сега да постна нещо за Ойкю - тъй като една от  разбирачките твърди, че нищо не е постигнала след КГ, да я светна, че отново греши  Mr. Green
Цитат
ПЕРЕВОД https://vk.com/kivancoyku
Ойкю Караель: " Женский взгляд на мир необходим".
Перед нами Ойкю Караель, которая предстала перед зрителями фестиваля "53. Antalya Film Festivali" в международной номинации с фильмом "Пыль" в первом полнометражном фильме Гёзду Курал.

Да, вы прочли этот заголовок. Но, возможно, именно Ойкю одержит победу над конкурентами и возьмёт в руки премию. Мы перед награждением решили провести встречу с Караель. У неё нет больших амбиций, высокопарных предложений... Она не груба, настолько проста... Проста и спокойна!
_Для съёмок фильма "Пыль" Вы целый месяц провели в Афганистане. Каковы Ваши первые впечатления?
-Отправляясь в Афганистан я думала лишь о том, что мир плетёт лишь враньё про те края. Но после я поняла, что всё намного хуже, чем мы только можем себе представить. Эта страна оставляет у человека такие чувства, которые невозможно понять, не отправившись туда. На каждом углу есть здания со следами взрывов бомб и выстрелов. Но если люди там до сих пор стареют, а дети идут в школу; если там до сих пор есть люди искусства, а многие желают туда вернуться, то не все надежды потеряны для этих мест. Это значит, что до сих пор есть надежда для совсем другого Афганистана. Человечество лишь ждёт, когда закончится борьба слонов, которые больше и сильнее их.
_Каково состояние женщин?
-Все в бурках. На улицах и рынках очень мало женщин. У нас были съёмки в одном доме, там я поговорила с одной женщиной. Она была уверена в себе, весь дом был на ней, она была сильной женщиной. Кстати, я видела очень много девочек, которые шли в школы с белыми шалями на голове. В Афганистане запрещено ходить в школу девочкам, эмигрировавшим из Талибана. Но обратим внимание, что 15 лет назад всем девочкам запрещалось учиться в школе, на данный момент их количество возрастает.
_Афганистан очень далёк от нас?
-Похожие условия жизни есть и в нашей стране. И нам не стоит привыкать к бомбам, к насилию, к взрывам. При опасности мы держимся подальше от рынков, метро, не выходим в свет. Но подумайте, что в Афганистане каждый миг жизни проходит именно так. В нашем фильме есть одна фраза, прекрасно описывающая Афганистан: "Тут есть только люди, которые радуются тому, что начали день со вздоха. Другого не дано...". Афганистан далёк от нас настолько, насколько незнакома наша страна с этой фразой.
_Во время съёмок фильма у вас была личная охрана...
-Мы работали там в тот период, когда отношения с Талибаном вновь дошли до точки напряжения. Были слышны ужасные звуки в Кабуле. Государственная охрана сопровождала нас во время съёмок на улице.
"Кино находится на стороне сильных".
-В "Великолепном веке" вы сыграли Дильрубу Султан, она была довольно сильной Султаншей. Стало модно в последнее время говорить, что кинематографисты хотят снимать фильмы лишь про сильных женщин. Что Вы скажете по этому поводу?
-С самого начала кино находится на стороне сильных. Это так и в кино, и в театре. Это так и в обычной жизни. Но и женский взгляд на мир необходим. Природа женщины такова- она создаёт, воспитывает. Мне кажется, если это милосердное и справедливое отношение будет проявляться и к миру, всё будет лучше.
-Я задавала этот вопрос Конни Нильсен, которую мы знаем по фильмам "Гладиатор" и "Адвокат дьявола", хочу задать и Вам. Что делает женщину сильной? Власть? Что-то ещё? Или же то, что она может понять и исправить свои ошибки?
-Мне кажется, сила заключается в мудрости, в стойкости женщины. Для власти именно это и требуется, если всё было бы иначе, мир был бы совсем другим. Для мудрости нужно именно то, что Вы и сказали в конце своего вопроса. Человек может быть сильнее, если держит совесть и ум вместе; видит и исправляет свои ошибки; знает самого себя.
-Как Вы относитесь к своим ошибкам?
-Я человек, который об очень многом сожалеет. Я порой не понимаю, как люди могут так уверенно сказать: "Я никогда в жизни ни о чём не сожалела". Откуда найдёт человек в себе силы исправить ошибки, если не будет сожалеть? У каждого есть свои проблемы, но эти проблемы должны заставить каждого полюбить себя.
"Я протестую против состояния этой страны!".
-Азра, отправившись в Афганистан, протестует против положения женщин в этой стране. Азра - женщина, которая выражает протест ...
-Когда Вы отправляетесь в подобные места, то сами начинаете вести себя иначе. К примеру, нас предупреждают, что в некоторых местах не стоит ходить, распустив руки, а в некоторых переулках нужно быть осторожнее. Быть женщиной там ещё труднее. Лишь из-за своего пола вы отстраняетесь от обычной жизни. Это есть и у нас в стране. Человек никак не может принять и вести себя по-другому в разных местах, он против этого. Азра едет туда и тоже принять не может. Она говорит: "Не будьте такими, вы можете измениться". Она рефлекторно хочет показать им это.
-Вы сами часто протестуете?
-Отправившись в Афганистан, я испытала те же чувства, что и Азра. К примеру, мы полетели туда и закрылись дома. Мы думали, что погуляем, увидим страну. Мы никуда не могли выйти, чувствовали себя, как в тюрьме. Нам и так было весело дома, коллектив хороший, это и так ясно. Но сразу после съёмок мы ехали домой. Я целую неделю привыкала к этому. Но ответственность за нас была полностью на режиссёре Гёзде Курал, если бы с кем-то из нас что-то случилось, она не смогла бы продолжить свою жизнь так, как хотела. Но вы знаете, каждый человек эгоист. Поэтому сначала я немного протестовала. Я захотела свободы... А Гёзде согласилась, спасибо ей. Мы вышли с ней немного, погуляли. Потом я всё поняла и решила, что не нужно подобных приключений.
-А что по Турции? Есть ли у вас какие-то протесты? Против чего Вы?
-Я и так постоянно против определённых вещей в своей стране.
Ceren Çıplak Опубликовано: 22 Октябрь 2016 Суббота, 20:58

Една стара снимка, с фотографа, който беше на сватбата му, не запомних името му

Красота  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 30 окт 2016, 09:18 от queen_fenka

# 592
  • Мнения: 18 721
Добрутроо Hug Hug
големи сте писарушки Crazy
Дива, веднага си крадвам част от лентата за новата тема Peace bouquet
Миси Heart Eyes, мила, не съм съгласна с теб , че ако се радваш толкова много от успехите и се интересуваш от живота на любимеца си нямаш свой живот, има всякакви хора, не можеш да влезеш в главите и сърцата им за да разбереш защо са го направили.
Пък и щом Башак го е постнала в ИГ си, означава , че и нея я е трогнало и докоснало!
А това, че не ги познаваме е пределно ясно Peace

Орси Hug
Цитат
Миси,  smile3501 много си права, мила. Прекалената фенщина е точно заживяване с живота на идола ти, защото нямаш достатъчно твой. Като под свой живот не разбирам външната, показна страна, а духовната.
особено с черното не съм съгласна Peace
всъщност обвиняваш хората, които са големи фенове(примерно на Киво, като мен и Фенчето или пък Терзи и Госпожата), че нямаме духовен живот ли newsm78
извинявам се ако съм те разбрала неправилно Peace

Фенче Heart Eyes, мерси за интервюто на Ойкю, ама определено на руски не ми се чете Wink
и аз го видях това вчера, че Киво искал каравана за Марсчето Simple Smile

а Ойкю за крехката си възраст е постигнала достатъчно много, играла е с най-големите звезди на Турция-след КГ с Киво, и с ЕА и с Берен Саат Peace

тая снимка май е нова Wink


Последна редакция: нд, 30 окт 2016, 19:49 от Airra

# 593
  • Мнения: 8 668
Добро утро! Hug Hug Hug

Много е хубаво пожеланието към Киво, но малко много ми идва радостта в повече за успехите му от самия него Peace Малко ми звучи от типа на хората, които нямат собствен живот и се вторачват в живота на любимците си и живеят в илюзия, че ги познават, а то изобщо не е така Peace Ние харесваме звездите от снимките и интервютата, които виждаме, но много често те достигат до нас по начин да ни се харесат Peace Много ми харесва посланието, но аз бих написала такова само на някой много близък човек. Мисля, че пожелания да бъде жив и здрав стигат, но това все пак е мое мнение Peace Малко ми се струва навлизане в личното пространство, така го чувствам, но все пак така мисля аз, жената така го е почуствала така е написала.... Башак направи жеста да го публикува...

Напълно подкрепям! newsm10

Хубав ден! bouquet

# 594
  • Мнения: 17
Фенче Heart Eyes Hug, и аз се надявам публиката този път да избере нашия филм Praynig Praynig Praynig Praynig
Тази за която питаш мисля, че е Хатидже Аслан, от Сезони на любовта, на Серка майка й беше, ако се сещаш Peace

Дива Hug, благодаря за поста ти bouquet Аз пък започнах да пиша заради Госпожата Heart Eyes Hug Някой публикации все едно аз ги бях писала, после започна КСШ и така....Госпожата Heart Eyes Hug, липсваш ми Sad Не е ли време за завръщане Peace newsm78 Киво има нужда от теб и подкрепата ти поне в темата ни Wink Heart Eyes
За лентата bouquet bouquet bouquet bouquet

Орс Hug, за Фенчето Heart Eyes Hug и фенството и знам Wink

Много е хубаво пожеланието към Киво, но малко много ми идва радостта в повече за успехите му от самия него Peace Малко ми звучи от типа на хората, които нямат собствен живот и се вторачват в живота на любимците си и живеят в илюзия, че ги познават, а то изобщо не е така Peace Ние харесваме звездите от снимките и интервютата, които виждаме, но много често те достигат до нас по начин да ни се харесат Peace Много ми харесва посланието, но аз бих написала такова само на някой много близък човек. Мисля, че пожелания да бъде жив и здрав стигат, но това все пак е мое мнение Peace Малко ми се струва навлизане в личното пространство, така го чувствам, но все пак така мисля аз, жената така го е почуствала така е написала.... Башак направи жеста да го публикува...

Лека Hug


Госпожата липсва на всички! Дано скоро се присъедини към отбора!


# 595
  • Мнения: 18 634
Айре  Heart Eyes wavey
 Орси изобщо няма предвид нас, а някои луди фенове, които наистина са фанатици, а такива има, за съжаление, като например този, който застреля Джон Ленън  ooooh! Ние сме добронамерени и само му се радваме отдалече  Laughing
Миси  Heart Eyes също, имала е предвид прекалената фенщина, която не е нормална, всичко прекалено не е здравословно  Mr. Green Тук, слава богу, няма такива екземпляри. Орсич за това се пошегува с моето фенство и ме даде за пример Laughing Моето си е напълно нормално , не живея заради Киво, ама ми е драго да му гледам лицето всеки ден, ей, така - от чисто естетическа нужда  Laughing Красотата ще спаси света  Peace И ми е извънредно приятно да се наслаждавам на играта му ...
Оф, като каза, че не ти се чете на руски, се сетих , че персоната не е на ти с езика, та и тя няма да го прочете  hahaha Ако искаш, ще ти го преведа, само кажи  thumbsup
Готин колаж

Снеже  Hug Лорка  Hug wavey
 Госпожата  Heart Eyes обеща да намине да ни "види" но, беше преди месец ... Не зная дали изобщо вече ще пише  newsm78 Малко се съмнявам ...

Последна редакция: нд, 30 окт 2016, 10:23 от queen_fenka

# 596
  • Мнения: 17
Ще пиша на Госпожата! 
Целувки! Simple Smile

# 597
  • Мнения: 8 668
Фенче,  Hug точно по същия начин разбрах поста на Миси, затова го подкрепих.  Peace Айррето  Heart Eyes е приела доста лично нещата. Mr. Green

Моля ви, кажете какъв е проблемът с Госпожата, че така внезапно и безвъзвратно, доколкото разбирам, се отказа от темата?  newsm78 Ако е заради писаниците на някой особи - не ми се струва основателно, но тя си знае. Peace

# 598
  • Мнения: 18 721
Преди секунди говорих с Госпожата Heart Eyes
много харесва как изглежда Киво в момента и трейлъра Peace
Предадох й, че тук ривем за нея, тя много се зарадва, благодари и каза, че ни обича!!!
Двоуми се дали да се включи пак в темата, защото няма много време, записала е магистратура.
но все пак каза, че ще мине Peace

Фенче Heart Eyes, за мнението ти за феновете bouquet
ако искаш преведи само най-важното!

Лора Hug wavey
Снеже Hug Wink


# 599
  • Мнения: 1 072
Привет Hug

Фенче Heart Eyes Hug, мерси за кафето bouquet По едно бехлюлско от мен Wink

Мерси, че си отговорила на Айра Heart Eyes Hug за прекомерното фенство Peace Точно това имах предвид. Не си представям, че някой пък било и най-големия фен да се радва повече на успехите от самия човек, който ги постига. Това ми е в повече и пак подчертавам, това е мое мнение, за мен означава, че в живота на другия човек няма неща на които да се радва, това имах предвид под липса на личен живот. Иначе жеста на Башак ми е като благотворителен малко, ако жената е била болна, като морална подкрепа се явява...А и изглежда като жест към всички фенове, но да не задълбавам повече, надявам се ме разбрахте какво имам предвид Peace

Айра Heart Eyes Hug, снимката на Башак е от нейния профил, но явно я е махнала, имаше и други някакви ретро коли. Имаше и едно клипче на някакъв апартамент беше снимала, но дали е техния не знам, малък ми се струваше Simple Smile
Поздрави и целувки на Госпожата Heart Eyes Hug

Орс Hug, Снежка Hug, благодаря, че ме разбрахте bouquet bouquet bouquet bouquet

Лора wavey

Хубав ден Hug
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт