"Oткраднат Живот"сезон 2 -ТЕМА 11

  • 70 057
  • 776
  •   1
Отговори
# 765
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 447
       Имам рецепта за лимонада......ама нямам каса да я съхранявам.  tooth tooth tooth

       Нося я  в торбичка на врата ми...  #Silly

# 766
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 447
       Имам рецепта за лимонада......ама нямам каса да я съхранявам.  tooth tooth tooth

       Нося я  в торбичка на врата ми...  #Silly

# 767
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
На Сашко трябва да му направят нещо с косата - няма лошо, че оплешивява, но рехавата прическа подчертава това и го прави да изглежда по-възрастен и някак мазен  Joy
За Каварджикова не ми се говори- аз имам чувството, че тя постоянно е на поне 5 кафета в този сезон. И сега какво -  Жени ще отмъщава на Генадиев старши чрез позицията си в общината ли?  Thinking Много тъпо.
Аз съм фен на Мазов -този човек има такава физиономия, че и без да играе много-много, му се получава  Joy Хинова /забравих името на актрисата/ е слаба - и като лекар , и като актриса, и освен това очната й линия е все размазана!
Може и да сте го коментирали, но ме подразни очевАдната реклама на Умкалор - то бива, бива, ама прекалиха.
Да, и аз това казвам - да вземе да се остриже късо тоя Сашо, че така се счичкосва.
А отмъщението на Жени наистина вече се изтъркава Close .
Явната Реклама, която наричат "продуктово позициониране" , и мен ме подразни.

За Галка, Пецко, Вили - театрото на Пецко взе за зацикля, време е за промяна, явно ще има развитие, поне според промото. Галка си спомня всичко май, но бяга, защото не разбира играта на Пецко. Е, и Вилито я плаши, да.
Ох, така се вълнувам - ще успее ли Пецито да си върне Галя, ох. tooth tooth tooth

Последна редакция: ср, 26 окт 2016, 15:09 от Ензим Бéндер

# 768
  • София
  • Мнения: 2 312
И  "продуктово позициониране" да се направи трябва акъл. А тук беше толкова некадърно, колкото и самият филм в по-голямата му част.

# 769
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Така е, в предната серия, Захариев, като лапаше някакви таблетки, хич не натъртиха с кадри отблизо на опаковката, хич не беше тъпо...

# 770
  • София
  • Мнения: 22 984
В Американските продукции е доста добре направено, чак като започнаха нашите продуктови позиционирания започнах да се заглеждам,че и при тях има,но не бият така на очи продуктите.  Laughing

# 771
  • Мнения: 6 833
Да, това със сиропа беше тъпо, още малко и през екрана ще ти го набутат в ръцете!

Много ми харесат Хинова и Мазов, в началото и двата образа ми бяха антипатични и не им обръщах внимание, но в ролята на куче и котка определено ме радват Blush

Биляна както винаги е супер дразнеща и инфантилна, започнах все повече да симпатизирам на Калин, много добре се държа при разговора с нея.

Триъгълника с Галя и Пеци ми е най-интригуващия сюжет, но напоследък историята започва да куца. Дано по-скоро Стилиянова си спомни, ако вече не си е и нещата се раздвижат, а не да гледаме любовните преструвки на Захриеви.
Буковска е страхотна, по принцип я харесвам, а в този образ е много добра Peace
Генадиев и Жени.... там нямам какво да кажа, толкова са нелепи, че историята с подмяната от основна сюжетна линия се превърна в пълнеж.

# 772
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Абе признайте си, че ви липсва Кредоуеб  hahaha

# 773
  • Мнения: 61
Виолета е много сложен образ и смятам, че актрисата играе чудесно.
Филмът ми е интересен и образите минават през различни етапи.
Мисля, че Биляна ще започне да ухажва Калин. Какво стана с брака на Калин?

# 774
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Каварджикова една сцена не може да изиграе убедително като хората, с едни треперещи ръце и нервно бъркане в чашата  ooooh!

Колкото повече я гледам, се убеждавам, че някои актьори трябва да се пенсионират рано!

# 775
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Да, това със сиропа беше тъпо, още малко и през екрана ще ти го набутат в ръцете!

Много ми харесат Хинова и Мазов, в началото и двата образа ми бяха антипатични и не им обръщах внимание, но в ролята на куче и котка определено ме радват Blush

Биляна както винаги е супер дразнеща и инфантилна, започнах все повече да симпатизирам на Калин, много добре се държа при разговора с нея.

Триъгълника с Галя и Пеци ми е най-интригуващия сюжет, но напоследък историята започва да куца. Дано по-скоро Стилиянова си спомни, ако вече не си е и нещата се раздвижат, а не да гледаме любовните преструвки на Захриеви.
Буковска е страхотна, по принцип я харесвам, а в този образ е много добра Peace
Генадиев и Жени.... там нямам какво да кажа, толкова са нелепи, че историята с подмяната от основна сюжетна линия се превърна в пълнеж.


Горе долу и аз това бих казала Simple Smile

# 776
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Време е за   НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт