"Oткраднат Живот"сезон 2 -ТЕМА 11

  • 70 068
  • 776
  •   1
Отговори
# 750
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
А защо си мисля, че Сашко знае за предната евтаназия? Явно не помня добре...

Знае, Калин го изнуди със записа Peace

# 751
  • Мнения: 48 029
Ми тогава какъв й беше проблема сега?!

# 752
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
Снощи не можах да гледам, като ви чета, няма и смисъл да гледам в Нова Плей май.
Мазов и Хинов не ме кефят, нито ме кефи той как играе. Май съм единствена. newsm78

# 753
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Аз мисля че Галка иска, да се отдръпне за да си нареди пъзела и после да се върне за сладко отмъщение.. Но и Пеци мисля че ще изгори тогава много се е вживял да '' харесва'' Вили...
Сашко знае за първата евтаназията... Но май няма да научи за изнудването за втората или поне на по късен етап ще научи и че Калинчо знае предо него и... Ще стане интересно..
Хинова много се разчувства покрай  пощальона.. Да видим Мазов дали ще и устой..😘😍😁

# 754
  • Мнения: 6 535
И за какво й беше тази вечеря на Галя като не отиде  newsm78

# 755
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Ми тогава какъв й беше проблема сега?!

Тя се опита да му се обади, но другата жена гълташе ключа, а мобилния не беше в него.

Галя се изплаши. Каза го на майка си.

# 756
  • Мнения: 48 029
А от какво се изплаши , от Вили ли ?
А Вили как й е вървял бизнеса толкова години, като е толкоз тъпа  Rolling Eyes

# 757
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Спомни си, че тази жена я е оставила да умира на пътя, заплашвала я, вися над леглото й и също я заплашваше. Явно се опитва да си играе със съзнанието й, подозира че може да й направи всичко. И се изплаши. Бременна е, мъжът, който й е казвал, че я обича сега се лигави романтично с жена си и я прави на пух и прах пред колегите.

# 758
  • София
  • Мнения: 23 040
А какво каза бременната пациентка, защо не трябвало да се спира само с първото бебе,не чух добре?  newsm78

# 759
  • Мнения: 24 492
Каза някакъв бисер от сорта" Едно дете е само лепило за самотници"

# 760
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
На Сашко трябва да му направят нещо с косата - няма лошо, че оплешивява, но рехавата прическа подчертава това и го прави да изглежда по-възрастен и някак мазен  Joy
За Каварджикова не ми се говори- аз имам чувството, че тя постоянно е на поне 5 кафета в този сезон. И сега какво -  Жени ще отмъщава на Генадиев старши чрез позицията си в общината ли?  Thinking Много тъпо.
Аз съм фен на Мазов -този човек има такава физиономия, че и без да играе много-много, му се получава  Joy Хинова /забравих името на актрисата/ е слаба - и като лекар , и като актриса, и освен това очната й линия е все размазана!
Може и да сте го коментирали, но ме подразни очевАдната реклама на Умкалор - то бива, бива, ама прекалиха.

# 761
  • София
  • Мнения: 23 040
Каза някакъв бисер от сорта" Едно дете е само лепило за самотници"

Благодаря.  Hug


Аз съм фен на Мазов -този човек има такава физиономия, че и без да играе много-много, му се получава  Joy Хинова /забравих името на актрисата/ е слаба - и като лекар , и като актриса, и освен това очната й линия е все размазана! - Деси Бакърджиева
Може и да сте го коментирали, но ме подразни очевАдната реклама на Умкалор - то бива, бива, ама прекалиха. - това е Продуктово позициониране. За тази реклама се плаща.  Peace

# 762
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Този сезон актьорската игра не само куца, направо е осакатяла с всички крайници  Joy Както много други, не знам защо гледам. Единствено Димо Алексиев ми харесва как играе, но то и ролята му е такава - многопластова. Не зная защо на Радина Думанян и на Александър Алексиев не им се получават сцените, изглеждат като далечни познати, а не младоженци. Всички останали, включително и Буковска, рецитират, преиграват или гледат в една точка.

 Grinning Grinning Laughing   Хайде сега пък Буковска била рецитирала! Пък Димо много ясно, че ще играе добре, нали ролята му е била такава  newsm78 Нещо в повече ми идва хейта, ама наистина защо гледаш, след като нищо не ти харесва?


Не съм казала, че Буковска рецитира - дала съм три възможности да си избереш  Laughing Но личното ми мнение не е че рецитира - но преиграва и то често. За да изиграеш отрицателен характер се изисква повече от злобен поглед.
От моя страна няма "хейт" - просто наблюдения и изразяване на лично мнение.

# 763
  • Мнения: 11 703
Буковска в моите очи лесно ще изиграе отрицателен герой. Не ѝ трябва много, защото просто не я харесвам  Mr. Green
Виж за положителен ще трябва доста да се потруди, но ако успее ще ѝ го призная  Laughing

Снощи даже и не гледах серията, беше пусната само за фон.

# 764
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 280
Буковска в моите очи лесно ще изиграе отрицателен герой. Не ѝ трябва много, защото просто не я харесвам  Mr. Green
Виж за положителен ще трябва доста да се потруди, но ако успее ще ѝ го призная  Laughing

Снощи даже и не гледах серията, беше пусната само за фон.
Това е и моето мнение за Буковска  Peace Още от Дунав мост и тръгна славата на кучка и сега лесно я възприемам като такава. Незнам дали ще може да играе положителна роля....

Общи условия

Активация на акаунт