Пак за Аква Сорс!

  • 126 403
  • 836
  •   1
Отговори
# 825
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Момичета,моля ви помагайте!При конюнктивит на 2-год. детенце по колко капки Колактив слагате на оченце и през колко време?Само това ли сте слагали за излекуването?
А за възрастен човек по  колко капки?
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 826
  • Мнения: 83
Слагай колкото пъти се сетиш 5-6 ,аз така правех,даже и повече съм капела.Капех по две за всеки случай.
И за възрастен така

# 827
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Благодаря много,но засега всеки опит ми е увенчан с неуспех.Почва един рев и дърпане и става още по-зле за очите.  Tired

# 828
  • Мнения: 455
Момичета,моля ви помагайте!При конюнктивит на 2-год. детенце по колко капки Колактив слагате на оченце и през колко време?Само това ли сте слагали за излекуването?
А за възрастен човек по  колко капки?
Благодаря ви предварително!  bouquet
Дъщеря ми,когато беше и тя на 2 годинки и се появи Кнюктивит.Очната лекарка веднага и изписа капки Тобрадекс,но аз не ги купих.Прибрах се в къщи и започнах да и слагам капки Кластра+Дйонизирана вода-съотнощение на око.Рзбърквам добре и със получения разтвор накапвам обилно и двете очи през час/два.Клкото и да е често няма да и навреди. Simple Smile
След 5 дена успеха беше налице.Дори и лекарката се зачуди....
Пожелавам ви УСПЕХ!

# 829
  • Мнения: 535
И при моята дъщеря дърпането и рева са нечувани като капя колактива, но при нас ползвам и хомеопатия, така че по-бързо от 5 дни се оправят нещата. Не съм пробвала само с капане (имахме конюктивит миналата година поне 3-4 пъти - на 1г 6 м. беше малката).

# 830
  • Мнения: 535
Мисля,че не е удачно да изтипосаме списък с дистрибуторите защото темата е за позите и за взаимопомощ а не за да ни намират за поръчки.Ако някой има желание да се свърже с дистрибутор мисля,че има и други начиниВеднага ще започнат атаки ,че си хвалим нещата само и само да ги продаваме а знаем,че не е така.А за AVON става въпрос за козметика а не за хранителни добавки.Иначе съм съгласна за новата тема.Аз самата имах желание преди време да я направя дори бях питала модератор дали е удачно да се пишат имената на дистрибуторите.

Аз пък си мислех, че в тази връзка (за взаимопомощта) е добре и да се сложи нещо като обобщение в първия пост за най-честите "болежки" какво и по колко се пие - не сте ли забелязали, че през 2-3 страници някой пита колко ЗЕ да се пие през зимния период или за грип, как се разрежда Колактива и други подобни, просто защото, ако е по-спешен случая, никой не чете цялата тема, тя и затова е 50 страници вече  Mr. Green

Знам, че си е трудоемка такава задача, а и не всеки се наема да се подпише под такива съвети, но ако някой, който е по навътре и ползва отдавна голяма част от продуктите се наеме да го направи ще е от голяма полза ми се струва  Hug

# 831
  • Мнения: 455
 Hug
Хайде,момичета,коя ще се заеме с новата тема!
Наистина ще е добре заглавната страница да е с малко инфо за продуктитеZagorka е права. Naughty.А що се отнася за това да напишем имената на дистрибуторите,то защо не напражим анкета,за да разберем мнението на читателите.Ке е най-добро за тях.

# 832
  • Мнения: 82
някой ползвал ли е флексибилити на мен ми го препоръчаха за артрит

# 833
  • Мнения: 95
Комбинирано хомеопатия и алготерапия прави чудеса.Според мен е нужен хомеопатичен преглед и флексибилити

# 834
  • Мнения: 95
Мисля,че не е удачно да изтипосаме списък с дистрибуторите защото темата е за позите и за взаимопомощ а не за да ни намират за поръчки.Ако някой има желание да се свърже с дистрибутор мисля,че има и други начиниВеднага ще започнат атаки ,че си хвалим нещата само и само да ги продаваме а знаем,че не е така.А за AVON става въпрос за козметика а не за хранителни добавки.Иначе съм съгласна за новата тема.Аз самата имах желание преди време да я направя дори бях питала модератор дали е удачно да се пишат имената на дистрибуторите.

Аз пък си мислех, че в тази връзка (за взаимопомощта) е добре и да се сложи нещо като обобщение в първия пост за най-честите "болежки" какво и по колко се пие - не сте ли забелязали, че през 2-3 страници някой пита колко ЗЕ да се пие през зимния период или за грип, как се разрежда Колактива и други подобни, просто защото, ако е по-спешен случая, никой не чете цялата тема, тя и затова е 50 страници вече  Mr. Green

Знам, че си е трудоемка такава задача, а и не всеки се наема да се подпише под такива съвети, но ако някой, който е по навътре и ползва отдавна голяма част от продуктите се наеме да го направи ще е от голяма полза ми се струва  Hug


Според мен няма универсална доза при остро състояние.Аз лично на моите приятелки им препоръчвам взависимост от детето и каква индивидуална жизнена сила има и задължително го комбинирам с хомеопатия

# 835
  • Мнения: 535

Според мен няма универсална доза при остро състояние.Аз лично на моите приятелки им препоръчвам взависимост от детето и каква индивидуална жизнена сила има и задължително го комбинирам с хомеопатия

Така е, но аз имах предвид примерно: грипни симптоми - увеличаване на ЗЕ до 6-8 на ден за по-малки деца (до 4г. примерно) и до 10-15 за по-големи и възрастни...

Казвам го най-най-общо. Естествено, че не може ако досега детето не е пило ЗЕ, да му се дадат направо 8 капсули за един ден, но може да се оформят някакви насоки за висока темп., зачервено гърло, сополи, разтройство, някой беше писал скоро за гъбички Кандида и така - за каквото е обсъждано - какви продукти се препоръчват и най-общо как се дозират. Знам, че дозирането е много много субективно, но за по-малки деца обикновено има някакво ограничение все пак, мисля, че повечето майки се тревожат точно за такива случаи, когато детето е по-малко, може просто да се спомене до какво количество може да се стигне за 1 ден от даден продукт.... Не знам, ако някой има друга идея за някакво систематизиране, за да се намалят еднаквите постове през 2 страници, да каже  Hug

# 836

Общи условия

Активация на акаунт