Искам да кажа ... (92)

  • 59 023
  • 802
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 13 009
Нормално ли пак да се излюпя в 6.30, а заспах към 1. Малко са ми тези няма и шест часа, през деня към два съм лоу батери. Какво е това чудо не знам.

# 676
  • До морето
  • Мнения: 7 121
И аз съм от ранобудните! То за една бройка можем да го пишем, че не съм лягала, ама айде....
 
Добро утро на всички! Тежък ден ме чака днес, имам да ходя на 1000 места, довечера сме на Хелоуинска фотосесия, а аз още не съм си измислила костюм. Мъж ми снощи му се счупила колата и са го прибирали с пътна помощ, ма не стигна до вкъщи, спа при мама си (да посуче малко  Laughing ).

# 677
  • Мнения: 14 342
Добро утро!

Искам да кажа, че обичам като се позастуди и се съберем на раздумка тук... Едно такова уютно става Simple Smile

Ще разкажа историята на баба когато имам повечко време.

Стиснете едни палци днес. Важен ден и служебно и лично. Кълбо от нерви съм, но ще се сборим!

# 678
  • Мнения: 13 009
Честит Димитровден! Да са живи и здарви именниците! Белинда спомена, че имат у дома Митко, честит да е!
Също да напомня, че време да се слага туршията и кисело зелЬи:)) Баба винаги около днешния празник го правеше и аз така си знам:) И такива и в магазина има, да ги нямаме, от домашното по- Убаво няма:)))
Прихващам ли от свекървта, а Joy Добре, че нямам синове, спасиха се някои момичета от напаст, като мен:)) Е, то не пречи по зетьовете да дудна. Като има желание има и начин hahaha


Али, стискам Hug

# 679
  • Мнения: 39 516
Добро утро и от мен!
Честит Димитров ден на всички в темата, около темата и извън нея!
Aлечка, стискам палци!
Днес е пазарен ден и много искам да си купя пресни фъстъци. Не са режимни, но много ги обичам. От доста години не съм опитвала и вкусът им ми липсва. Менюто за обяд е неизмислено.
Захир, как направи пюрето от карфиол? Отивам да гледам рецепти, но ще взема и от теб урок.

# 680
  • Мнения: 15 061
Добро утро! Честит празник на всички.
Алечка, и аз стискам палци. Детето напоследък спи неспокойно, което значи, че и аз, тази нощ в 4 съвсем се бях разбудила и не успях да заспя. За съжаление няма възможност за отпуск точно сега, иначе добре ще ми се отрази дори  ден почивка.

# 681
  • Мнения: 1 972
Дали от мазният режим но и аз не мога да спя. Ставам рано, което е крайно необичайно за мен.
Честит празник на именниците!

# 682
  • Мнения: 3 609
Добро утро!

Много успех на Алечка. Много здраве на всички, които имат празник днес!
Ние верно сме откъртили на дивана..сутринта едва се събудих да влязя в банята, моя човек е свикнал аз да го будя, като бебе и сега сме малко закъсняли и в задръстването, но аз в бързината успях даже да си спретна бъркани яйца. Взех и авокадо и ще си закуся в офиса, ням ням.
Светалчо и аз обичам да я чета. Тук сме..зимата, само да сме здрави, истории колкото искаш!

Мари, за пръв път правя такова пюре. Но стана много леко и пухкаво. Аз попрочетох рецепти в интернет ама накрая си го направих по някаква моя си.., която на момента му хрумна. Сварих броколите в подсолена вода ( между другото, отделих си бульона в един буркан за супа, гледала съм, че така правят хората ама не знам този броколския дали става за бульон), после в теджерката, където бяха, без водага разбира се, сложих масло, малко готварска сметана и ги поразбърках на котлона 5 мин. Може и мляко ама аз нямам прясно мляко почти никога, понеже не пия. Пасирах ги, добавих  сиренце, черен пипер и малко горчица сладка (имам една много приятна от Икея с копърче). Това е. Можеше и пармезан ама аз не обичам.

# 683
  • Някъде там
  • Мнения: 16 156
Добро утро.Да почерпя,че си имам именник,да ми е жив и здрав и малкоо повече да слуша. Simple Smile
Скрит текст:
Честито и на всички други празнуващи,ако има такива.
Нямате изчитане от вчера до днес,дано с кафето успея.
Останаха ли деца за гледане?Разменям буйни тинейджърки с овнешки характер за мъници. Grinning с малките се справям.Девойките казват добре и точно обратното се прави винаги.

# 684
  • Мнения: 39 516
Зуз, заради зодията аз няма да ги взема. Имам си един овен и ми е достатъчен в този живот.
Захир, видях за заквасена сметана. Ще го измисля до обяд.
Някой да има кецове PONY? Fashion Days имат промоция и искам да се възползвам, но не знам дали си отговарят на номерата. Никъде няма и стелката в сантиметри. Гена?

# 685
  • Мнения: 3 609
Ууу, аз съм Овен и така да си се харесвам!!!  Crazy Аз наистина мисля, че съм прекрасна.

# 686
  • Някъде там
  • Мнения: 16 156
Захир и те са прекрасни и те така мислят. Grinning и определено за себе си овните сте си прекрасни.Отстоявате си своето и вървите стремглаво напред с рогата.Което за вас е ок,но за околните е малко неприятно. Grinning Поне съдя по опита ми с 2 овнета.

# 687
  • Мнения: 13 009
Крис, ако въглехидратите са под 10-15 грама и си в кетоза, тогава е възможно да има нарушения на съня.
Аз в момента съм почти на ръба, вероятно има отражение. Но повече от храната ми действа безпокойството, не съм ли спокойна не спя. Все мисля нещо, не мога да си наложа да спра.

Пий магнезий, добре е при нашето хранене. Но да е цитрат, такъв искай в аптеката.

За Овните или добро или нищо:) Моят мъж е с чудесен характер, с годините ината му се омекоти, други кусури няма.  Няма покрай мен друг толкова добър, щедър, милостив и грижовен човек. За всички мисли,все ние да сме добре и най- вече ме търпи. Да ми е жив и здрав! Сега ще взема да му напарвя аз една закуска, да го изненадам в леголто, че ми домиля:) Айде до после:)

# 688
  • Мнения: 39 516
Вчера ММ тръгнал да слага едни полици. Отивам и го питам защо това, защо онова. Човекът само се смръщи и с голяма досада и раздразнение отговаряше. Обаче си казах моето мнение. Но му заявих, че знам че ще си направи какво си е решил. Ми послуша ме....тоя път. Минаха 30 минути, всеки прави нещо различно и той каза"Твоето предложение беше точно на време и точно на място. Аз не се бях сетил." Това, дами, от устата на овен си е признателност.
Захир, така си бре!
Жаки, тези години и аз ги бленувам. Омекотяване на инат на овен- а дано!
В петъм сме на София. Имаме отиване до Икеа, после на детски алерголог и после волна програма. Дайте предложение за музей- дали да са кости на динозаври, дали Историята на София, Музейко?

# 689
  • Някъде там
  • Мнения: 16 156
При мен още не са укротени овните и като добавим мъж-лъв и майка(аз също) -стрелец,комбинацията е взривоопасна.Но си са моите и си ги  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Хубава идея ти дадохме Жаки. Grinning
Аз съм по добре и решихме да поканим две семейства.Ще приготвя по лесна и бърза храна,неизискваща усилия да си почетем празника.

Общи условия

Активация на акаунт