~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 3 ~

  • 104 160
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 410

"Висше общество" 

Yüksek Sosyete 




Всeки четвъртък от 20:00 ч. по Star tv

Продуцент: Bi Yapım
Режисьор: Метин Балекоулу
Сценарист: Язи Одасъ


В главните роли:




Резюме:

Джансу, която е дъщеря на едно от най-известните семейства във висшето общество, започва да следва знаците по пътя си, за да си построи нов живот. Керем е отраснал при заможно семейство, а родителите му, вече пенсионери, им прислугват. За да сбъдне мечтите си, Керем приема да заеме мястото на приятеля си от детство - Мерт, в рамките на месец. Пътищата на Джансу и Керем се пресичат точно в този момент. В свят, в който ще крият кои са, може би, любовта с цялата си различност и изпити ще бъде победител над съдбата.



 

  










"Номер 309" 

№ 309




Всяка сряда от 20:00 ч. по FOX tv

Продуцент: Gold film
Режисьор:  Хасан Толга Полат
Сценаристи: Аслъ Зенгин и Бану Зенгин



В главните роли:

Демет Йоздемир (Лале); Фуркан Палалъ (Онур); Сумру Явурджук (Сонгюл); Нуршим Демир (Исмет); Гьокче Йозюйол (Куртулуш), Джихан Ерджан (Ерол), Йозлем Токаслан (Йълдъз), Суат Сунгур (Фикрет), Севинч Ербулак (Бетюл), Бейти Енгин (Шади), Фатма Топташ (Нилюфер), Ирем Хелваджиоулу (Пелинсу),  Пелин Улуксар (Нергиз), Мурат Тавлъ (Самет), Джерен Тасчъ (Филиз), Фатих Айхан (д-р Онур)  и други.


      


Резюме:

Онур може да вземе наследството си, останало от дядо му, само ако се ожени и има деца. Той отива насила на среща, уговорена от семейството му. Майката на Лале й урежда среща в същия ресторант. Лале и Онур, които не се познават, сядат на една маса един срещу друг, но тази грешка им готви голяма изненада.



 
 
 









"Любовта не разбира от думи" 

Aşk Laftan Anlamaz





Всяка сряда от 20:00 ч. по Show tv

Продуцент: Bi Yapım
Режисьор: Мюге Уурлар
Сценаристи: Нурай Услу, Айлин Ерен, Юсюф Кюршад Гюрсес



В главните роли:

 


Резюме:

Живеещата със своите приятелки в Истанбул, но родена на село, Хаят се натъква случайно на единствения наследник на текстилната империя на Сарсълмаз, Мурат Сарсълмаз. Историята на Мурат и Хаят е една история, която започва с кавги, но после се превръща в приятна любовна история.



   

 









Линкове към сериите с превод
на руски език, на български език и на турски език:



"Висше общество" - български субтитри

"Висше общество" – руски субтитри

"Висше общество" – турски език


"Номер 309" – български субтитри

"Номер 309" – руски субтитри

"Номер 309" – турски език


"Любовта не разбира от думи" – български субтитри

"Любовта не разбира от думи" – руски субтитри

"Любовта не разбира от думи" – турски език




Добре дошли в темата!

# 1
  • Мнения: 8 410
Добро утро! Hug Hug Hug

Да преместя всичко тук от старата тема.  Wink Hug Първи е озетът на ВО. Hug

Сможет ли Керем забыть Джансу?

Джансу, которая до сих пор чувствует себя виноватой перед Керемом, при любой возможности пытается попросить прощения. Но Керем делает вид, будто не замечает этих попыток. В конце концов Керем делает такой шаг, который навсегда закроет двери к этой любви. Бедиа, не желающая потерять Оливу и Мерта, в этом партнерстве винит Сурейю. Две женщины снова противостоят друг другу, и их дружба заканчивается. С другой стороны Бедие в делах никто не угодит. Эдже еще крепче держится за Мерта. А Сурейю впереди ждут тяжёлые дни. Пока Метин пытается контролировать все связанное с Левентом, Ишил готова на все ради того, чтобы получить Элу.




Фрагман на 309. Hug  Пак е забавно, Party а Бетюл намери гадже за Сонга...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green нов актьор вкарват.  Wink

http://www.fox.com.tr/No-309/tanitimlar

Хубав ден! bouquet

# 2
  • Мнения: 5 448
Този актьор е от "Пойраз". Менкат си ги. Само Бетюл да не си направи някой автогол. От старание вместо да извади очи, да не изпише вежди. Кажете  Мурат и Хаят до къде стигнаха!

Последна редакция: чт, 27 окт 2016, 07:15 от tigasa1

# 3
  • Мнения: 8 410
ТигасаHug благодаря  bouquet - не гледам Пойраз и не ми е познат. За другото си права. Mr. Green  За Хаят и Мурат не мога да ти помогна, не го следя. Hug Peace

Днес Фуркан има рожден ден - става на 30. Heart Eyes bouquet Да е жив, здрав и да има много успехи в личния живот и в професията.  Praynig Ч.Р.Д.! bouquet

# 4
  • Мнения: 2 340
Благодаря за новата тема  bouquet

Да е жив и здрав Фуркан, колкото и в началото да не го харесвах, сега определено ми е посимпатичен и не е никак лош актьор  Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 559
А,Фурканчо е от мойта зодия,аз за това го харесах много,да е жив и здрав и много успехи на екрана и в живота Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, аз като фен на Висше общество искам да попитам каква е неговата съдба от 10 ноември, когато започва сериалът с Туба и Къванч? Странна работа ...

# 7
  • Мнения: 182
Благодарности за информацията и снимките, които сте споделили, както и за новата тема. Hug
Присъединявам се към клуба на гледащите No:309. Изгледах почти всички епизоди досега, много свеж и приятен сериал. Peace Честит рожден ден на Фуркан от мен също! baloni
Аз сега превъртях новия епизод на ЛНД. Струва ми се, че Мурат и Хаят се сдобриха. Сценаристите ме изненадаха, много бързо станаха нещата този път. Grinning

# 8
  • Мнения: 8 410
Въпреки завръщането на фаворита, рейтингът на 309 не е лош.  Party Според мен, ако така се задържи и занапред, може и по-дълго да гледаме Лале и Онур. Wink Heart Eyes

Тотал



АВ и АВС

Скрит текст:


[img]https://pp.vk.me/c837520/v837520431/bba7/CHYe19tuUcY.jpg[/img


За ЛНРД нещата не са толкова розови. Sad


Тотал

20    ASK LAFTAN ANLAMAZ    SHOW TV    20:59:12    24:17:17    2.81    6.92


АВ и АВС

Скрит текст:
28    ASK LAFTAN ANLAMAZ    SHOW TV    20:59:12    24:17:17    1.57    3.77

21    ASK LAFTAN ANLAMAZ    SHOW TV    20:59:12    24:17:17    2.40    5.51

# 9
  • Мнения: 33 399
 Hug

Да е жив и здрав Фукси  Crazy Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Не е зле рейтингът, сметнах че сме пострадали само с 1,42 % , при завръщането на най-гледаният сериал е нормално. Част от аудиторията на 309 са си го следили и нормално да си го започнат пак и да оставят 309 за гледане в нета  Laughing Сега ще се покачат гледанията по сайтовете за сметка на рейтинга  Laughing
Да има колкото да не го финализират, това ми е желанието  Peace

На Ханде сериала не го виждам  ooooh!
С такъв рейтинг спряха статуса, не знам него как още го държат.  Stop

# 10
  • Мнения: 21 201
Здравейте в новата тема и благодаря за нея.
Тенкс на Шоколадчето и Алекс за превода на фрага.

https://vk.com/club113691288?z=video-113691288_456239516%2F080e1 … l_wall_-113691288

ЧРД на Фуки.


Рейтинга започна да спада, но дано бъде достатъчен за да бъдем максимално дълго с Ляле Heart Eyes и Онур. Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 182
Леле, доста е спаднал рейтингът на ЛНД. Shocked Сигурно заради рейтинга така бързо ги сдобриха и най-вероятно в следващия епизод ще има сватба. Аз съм в очакване на фрагмана - дано излезе по-бързо. Надявам се само да има завършен финал.
Някои от вас бяха споменали, че сериалът има доста прилики с Любов под наем. Чудя се дали да не започна да го гледам. Ще се радвам на мнения. Hug

# 12
  • Мнения: 33 399

Някои от вас бяха споменали, че сериалът има доста прилики с Любов под наем. Чудя се дали да не започна да го гледам. Ще се радвам на мнения. Hug
Любов под наем е уникален  Crazy Crazy Crazy
Двойката са в дясното гифче от гащите ми  Heart Eyes

# 13
# 14
  • Мнения: 469
Как мислите дали със сватбата ще приключат снимките на сериала или ще изчакат да се роди бебето и ще ги дадат доволни и щастливи всички с наследника?

Общи условия

Активация на акаунт