По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 11

  • 50 717
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 849
Добре дошли в новата тема!   welcome  Flowers Four Leaf Clover

Темата е насочена към широк кръг от потребители, включително двойки и жени, използващи донорски материал, които:

   - опитват дълго време да постигнат бременност, но без резултат. А сега накъде?
   - в момента са в процедура и тревогите около стимулацията.
   - са с установени проблеми, но в момента не са в процедура. Какво още да подготвим за следващата?
   - опитват за второ дете - с вторичен стерилитет и/или преминали през АРТ.
   - в момента не желаят дете, но са преминали през процедури, изследвания, и имат опит, който желаят да предадат.


Предполагам, че съм пропуснала някоя група потребители, но темата е отворена за всеки, желаещ да се включи в нея. Надявам се тя да бъде приятна за всички и да си помагаме взаимно!

Линкове към предишните теми:

# 1
  • Мнения: 19 687
Успех на всички  Hug

# 2
  • Мнения: X
Онкологът не искаше да ми взима никакви пари, само да си платя 10лв. за цитонамазката.
Изумих се.

# 3
  • Мнения: 882
Хоп и аз тук!  Hug Явно още има да походя по пътя на мечтите, току що приключи четвъртия ми трансфер отново с отрицателен резултат. Но пък сме се събрали такава хубава група! Поне пътят ще е приятен с вас.  Heart Eyes

Тара, благодаря за новата тема! Чета те от миналата...през какво ли не си минала. Дано да пребориш тез упорити плазми и скоро да видиш двете чертички!  Praynig

Герда, палчета и за теб!  Praynig Аз не разбрах в крайна сметка гледаха ли те на колпоскоп? Мен преди време ме бяха наплашили също, но после като ме погледнаха, се оказа че няма нищо такова. Дано бързичко да забременееш и да имаш други "грижи"!

Аз да попитам за статистиката - имаме 2 замразени на 3 ден Е и по принцип знам, че ги размразяват, чакат ги до 5 ден и тогава ако нещо оцелее, го връщат. Дали има момичета със ЗЕТ на 3-дневни и положителни резултати?  newsm78

# 4
  • Мнения: 2 999
Успех, момичета!  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 23 165

Дали има момичета със ЗЕТ на 3-дневни и положителни резултати?  newsm78

има много такива, и аз съм с такъв положителен резултат.

# 6
  • Мнения: X
Тара, блгодаря за новата тема  Hug
Нандин, абсолютно те разбирам как се чувстваш, аз съм притеснена по абсолютно същия начин, дано всичко е наред  Praynig Hug
Шакира, честита рожба, да е здраво бебчето и много да ви радва   Hug
Герда, радвам се, че са те поуспокоили в онкото, човек може да се побърка от притеснение  Confused
Лив, успехът ще е следващия път  Hug
Аз съм от упелите със ЗЕТ на 3-дневни  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, записвам се и аз в темичката и дано Тара има лека ръка bouquet
Влизам с въпрос, от понеделник съм Регулон заради киста, а от сряда съм с обрив по деколтето, който представлява ситни червени петна и ме сърби.Възможно ли е да е от хапчетата, някой имал ли е подобен ефект от ОК или да търся друга причина newsm78

# 8
  • Мнения: X
Другаде има ли обрив?

# 9
  • Мнения: 380
Мерси за темата та.ра
Шакира честито

# 10
  • Мнения: 819
Нека и аз да се запиша.Много късмет на всички.Хайде Таричка и ние с теб вече да видим скоро двве чертички.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 884
Другаде има ли обрив?


Да, само там ми е, по деколтето Rolling Eyes
Герда, стискам палци да не се разстраства проблема! Ако искаш може да се консултираш с Карагъозов от Токуда, той е голям спец по тези въпроси Peace
Лив, съжалявам за неуспешния резултат Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз от този Регулон изпадах в подтиснато настроение и също ме сърбеше кожата.
Тара, благодаря за темата  bouquet.
Шакира, честита принцеса, да ти е здрава и да ви носи много радост и щастие  Hug.

# 13
  • Мнения: 534
Честита принцеска и от мен на Шакира, да е жива и здрава и бързо възстановяване на нея Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 1 721
Таричка,  bouquet
Скрит текст:
дребната кашля, ама броя, че е добре  Simple Smile е, не я пускам на ясла, не я водя никъде, но ми е по-леко на душата вече Simple Smile куч успя да излезе от упойката  newsm44

Гале, ти не чакаше ли цикъл около 20-ти и да стартирате?

Общи условия

Активация на акаунт