Искам да кажа ... (94)

  • 50 790
  • 769
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 18 679
Ей оттука я краднах супичката:

http://www.supichka.com/рецепта/399/френска-лучена-супа

Само лукът ми е по-малко, килограм ми се видя огромно количество, сложих към 4 глави.

Малкият не я одобри. Изпи си бульона, омете си филийката с кашкавал и "това бялото" - лукът го заряза на дъното на купичката hahaha

Крем супата от карфиол е единствената супа, която ненавиждам. Само веднъж съм я правила и  не знам, аз ли обърках нещо, ама имаше вкус на зеле с прясно мляко Sick Още докато я готвех ми се повдигаше, после със зор я опитах и отиде в тоалетната. Боже, това е било преди 11 години, защото помня, че живеехме още в квартирата! Смятайте как съм се отвратила, щом още помня Joy

# 346
  • Мнения: 10 874
Зузанка, дано се оправи майка ти! Hug
И моята е с високо кръвно, а и като цяло много бързо се ядосва/изнервя/разстройва, което допълнително усложнява положението и все я мисля. Sad

За коси си говорите. Предпочитам средна дължина и в момента съм с такава. Миналата година се подстригах много късо и се чувствах отлично, но ММ не беше особено доволен. След време и аз не се харесвах съвсем, та я чаках с нетърпение да порасне и ето, че сега е такава, каквато ми харесва. Иначе съм на периоди. Била съм, освен с много къса, и с много дълга коса. Но не съм фен на дългите коси и едва ли някога ще съм пак с такава. Сестра ми е точно на противоположното мнение - тя винаги като ме види късо подстригана и направо се ужасява. Joy

Ще гледам „Пееш или лъжеш“, струва ми се интересно. А и в рекламата като че ли видях един съгражданин, та съвсем ме гложди любопитството дали наистина е той.

Ще гласувам. Винаги гласувам.

Белинда, наистина е страхотна рецептата, аз също съм правила супата по нея. Heart Eyes Въобще блогът е страхотен, както каза някой наскоро - каквото и да съм правила по рецепта от него, винаги се е получавало. Отивам да добавя рецептата. Hug

# 347
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Е какви са тия сценарии за фирмените партита  newsm78?  Много сте взискателни.
Едене и пиене щом има,танци и закачки и хич не участвам в постановки. Карам я на импровизация  Mr. Green. Не ми стига стресът да измисля какво ще облека и да не ме засенчи някоя  hahaha. Да взема поработя пак ...освен. Тамън да се джойнТна за Коледното парти  bowuu.
Супи не ям. Naughty.

# 348
  • Мнения: 2 136
Купих на детето състезателно трико, обаче понеже не съм от хората с най-добър вкус, още се терзая дали не е много натруфено и кичозно.

Последна редакция: чт, 03 ное 2016, 23:04 от Cилвия

# 349
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
СилвИ,екстра си е трикото  Peace.Баш състезателно си е...харесва ми на мен,а гимнастичката,ах,гимнастичката -прекрасна ти е  Heart Eyes!
Зуз, бързо да си вземеш майка ти у дома, здрава  Praynig

# 350
  • Мнения: 10 874
Силве, на мен ми харесва много! Heart Eyes

# 351
  • София
  • Мнения: 17 292
И на мен много ми харесва, Силве!

# 352
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
На мен много ми харесва трикото, Силве! А особено - така както е гимнастичката - страхотна е!

# 353
  • Мнения: 22 440
Силви, харесва ми трикото, нали трябва да е и атрактивно. Не е прекалено кичозно, а аз хич не съм фен на такива. Добре изглежда.

Правих пържени яйца по заявка на домашните и за себе си хумус. Но нещо прекалих със зехтина.

Събирам и аз идеи за фирмено парти, нещо интересно и забавно.

# 354
  • Мнения: 12 993
Силви, малката е толкова красива, че с каквото и да е облечена ще изпъкне сред всички останали Heart Eyes
А трикото си е екстра.

# 355
  • Мнения: 39 387
Супер е трикото. А гимнастичката е супер на квадрат!
И ся кво излезе от темата за косите. Май на всички мъжете не харесват по- късите прически на жените си.  newsm78
Гена, разбирам те с терзанията какво да облечеш. ММ взима една риза(не знам дали я оглежда да види коя е точно), а аз изкарвам няколко рафта с дрехи на спалнята, изкарвам роклите на закачалки и се почва....Няма какво да облека. Аха си избера нещо, ММ ме контрира, че сигурно имам и по- хубави дрехи. И почвам на ново.

# 356
  • Варна
  • Мнения: 6 321
Поскарахме се с моя мъж. Той ми приказва,но на мен ми се сърди и не ми минава. Хем мразя да ми се сърдят и фръцкат, ама това е.
Болните майки да се стабилизират!
Моята съм я инструктирала при всяко подуване на устни, език и т. н.
 заради алергията да ми звъни,за да преценя дали е за БП, за спешно или лекарствата действат.
Фейсбук приятели имам от форума, но не си падам по спонтанната обмяна на приятелсва. Засега нямам случай на разочарование от съфорумка там.

# 357
  • София
  • Мнения: 18 679
За натруфено, натруфено е, ама то нали е за пред публика, на сцена /или на каквото там играят/, няма да ходи с него по улицата, тамън си е Peace Пък детето колко е красиво Heart Eyes Силве, как ги правите тез девойки бе Heart Eyes

# 358
  • Мнения: 10 511
На мен ми харесва трикото. Силве, красавица е дъщеря ти  Simple Smile

Фук, фук - пържолите станаха превъзходни. Тийна така ще се нафука, че рецептата вече е НЕГОВАТА Crazy
А аз понеже сложих и картофи се оказа, че картофите ми сурови, та сега допичам, а те изядоха пържолите вече Blush

# 359
  • Мнения: 6 710
Детенцето е много красиво, подозирам, че майката е хубавица  Grinning

Къде е Шанталчето, чак ми залипсва Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт