Искам да кажа ... (94)

  • 50 792
  • 769
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 609
Не. Нека му..пиянска тиква. Дойде към 7.30 да се мушне в леглото, замръзнал  Mr. Green Аз преди по-купонясвах, пиех доста повече..сега не мога и рано ми се приспива. И си злобея тайничко  Crazy

# 601
  • Мнения: 22 442
Е много гадно това да спиш в колата. Не че съм, само си представям.
Моята трябва да я мия, но явно няма да е днес.

Събирам идеи за вечеря, нещо лесно и което ще го ядат и деца. Simple Smile

# 602
  • Мнения: 9 571
Е много гадно това да спиш в колата. Не че съм, само си представям.
Моята трябва да я мия, но явно няма да е днес.

Събирам идеи за вечеря, нещо лесно и което ще го ядат и деца. Simple Smile
Пилешките хапки на Гена - домашното КФС  Wink

# 603
  • Мнения: 6 710
Снощи за дребната правих мъфини със сирене, много бързо стават и са много вкусни.Ядат се от всички у дома.Ако проявиш интерес ще напиша рецептата.

# 604
  • Мнения: 3 609
Аз имам важен въпрос, ще съм много благодарна на съвети: искам да подаря на сестра ми курс по английски. Тя е малко несериозна, поназнайва ама никак не е добре, а за работа навсякаде искат език. Трябва ни за София, не най-начално ниво, може да е интензивен, просто да е на добро ниво преподаването. Аз съм учила в английска паралелка и още от училище на какви ли не уроци, от 15 год нямам идея за курсове. А в случая ми трябва за София. Но има толкова много школи, че идея нямам кои стават. bouquet

# 605
  • Мнения: 9 571
Снощи за дребната правих мъфини със сирене, много бързо стават и са много вкусни.Ядат се от всички у дома.Ако проявиш интерес ще напиша рецептата.
Кате, дай рецептата Hug Отдавна се каня да правя солени мъфини и аз.

# 606
  • Мнения: 22 442
На.обяд ядохме пиле на грил. Солени мъфини преди няколко дни, но няма да откажа рецептата.

# 607
  • Мнения: 9 571
Баница не обичат ли? Или пържени картофки? И аз имам нужда от бързи рецепти, че традиционните вече са ми омръзнали, а рядко има време за нещо по-така.

# 608
  • Мнения: 6 710
В купа разбивам 2 яйца, добавям около 2/3 чаена чаша олио /може и маалко по-малко/ и 1 чаена чаша и 2 суп.лъжици кисело мляко.В друга купа изсипвам 2 чаени чаши брашно, 1 бакпулвер и 1 чаша и 1/2  натрошено сирене.Разбърквам брашняната смес добре, после смесвам продуктите като към сухите изсипвам течната смес.Разбърква се 3, 4 пъти колкото да се смесят.Колкото по-малко се разбърква толкова по-пухкави стават.Дозата е за 12 мъфина, отгоре може да се поръси с ким или сусам.Пекат се на 180 градуса Grinning
У нас ги правим много често, готови са за 20 мин.

# 609
  • Мнения: 11 684
Захир, как ти звучи идеята за сугестопедичен курс. Аз много съм се навила за опресняване на знания, но за съжаление при нас няма.

# 610
  • Мнения: 22 442
Екатерина, по същата рецепта ги правя и аз. Simple Smile

На мен ми трябват идеи и за обяд в работата. Всички си носим храна, имаме си обарудвана кухня.
Днес си.взех и поръчаната кутия за храна, много съм доволна.

# 611
  • Някъде там
  • Мнения: 16 076
Здравейте на всички.
Не съм в час с темите че днес нямах време. До гробища.После до болницата.Ходихме на разходка и пазар,после правих отново сладкиша с круши и панирах пушено филе и чак сега сядам.
Да се похваля:Майка ми е по добре. Praynig Утре ще я местят в стая и ще мога да я видя.Малко ми олекна,не напълно но пак е нещо.
Сега ще ви прочета.

# 612
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Радвам се за вас Зузанка, по-спокойна звучиш  Hug

Разходихме се из гората с децата, дивите животни,
скоро няма да напуснат леговищата си... Красиво е!

# 613
  • Пловдив
  • Мнения: 23 691
Къща...не знам защо повечето твърдят, че комшии не им пречели и т.н.
Освен разбира се, ако нямате съседи в радиус от по 500м. поне.
Какви 500метра.... поне 2 километра трябва да няма съседи за да е тихо. И са косачки, резачки и прочие шумни машини.
Е, не исках да се изказвам като максималист.
Та не знам това.да е възможно в града, или в гъсто заселено село.
Нашата вила е в средата на 5 декара двор и пак се чува всиииииичко. Тишина никъде няма.

# 614
  • Някъде там
  • Мнения: 16 076
Благодаря Евил.Така е,успокоих се малко,не напълно но не съм като вчера.
Прочетох ви. Относно къщите,аз май и в предната тема казах че си мечтая за апартамент.Имаме 2 големи къщи в града и на село.Буквално сме им роби,. Да варианта с персонал в къща е най приемлив..ама само в мечтите. Grinning.
Сесил,бъркана пица.Предполагам си я чувала,ако не правила.Поне със сигурност ще се хареса на децата.
Още една идея давам,но не знам ползваш ли микровълнова.Картофите пека там с обелките,понякога след това беля но може и необелени издълбавам,пълня с каквото имам в хладилника,стържа им кашкавал и връткам още малко да се разтопи кашкавала.

Общи условия

Активация на акаунт