Искам да кажа ... (94)

  • 50 812
  • 769
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22 036
Як  Mr. Green, подмятах едно такова с месеши. Знаете ли, дали има някаква полза. Какви са бактериите>

# 736
  • Мнения: 10 563
Кефира мислех, че е за пиене аз?!
В мусаката от известно време слагам кашкавал и е много ароматна и приятна. Не ми е хрупкава, но е много богата на аромат - слагам купичка кисело мляко, 4-5 яйца и само лъжица брашно, понякога когато имам и малко прясно мляко добавям.

# 737
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз заливам само с яйца и прясно мляко. не ми харесва с брашно.
И аз така. Млякото може кисело, но брашно не слагам.

# 738
  • София
  • Мнения: 18 731
В заливката на мусаката може бира да се сложи.Аз преди првех с кисело мляко само жълтъци и бира.
Това маршмелоу ми звучи гадно какво е бонбон ли е ?

# 739
  • Мнения: 10 563
Бонбон тип лапнеш нещо - глътнеш нищо Simple Smile

# 740
  • София
  • Мнения: 18 731
Ясно аз не ям такива бонбони и за това питам.Да не се изложа пред чужденците  hahaha

# 741
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Разката ми се фамилията. Къща ли?! Градина ли?!
Ай, сиктир ... разглобих се на парчета. Живот и
здраве, на пролет ще намеря човек за градината,
ако ще турско да стане  Crossing Arms

Де го намерих този мъж? С тоз големия ... и тез златни
ръце?! Душ панела е готов, сушилнята работи  Crazy

# 742
  • София
  • Мнения: 4 328
мусака с прясно мляко, с бира Shocked
ама аз съм пишман в кухнята, та Simple Smile

Янтра, сложи пармезан вместо брашно. би трябвало да стане хрупкаво.

# 743
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 215
Аз брашно не слагам, само кисело мляко и яйца. Понякога става хрупкава, понякога - не. Ама киселото мляко все е на око  Crazy

# 744
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
"Гурмето" при маршмелоуса е като се поопече и а-аха да разтечи- между две бидквитки, като през това време се набучват вътре в маршмелоуса и парченца шоколад.

Кефир о- бо- жа- вам!!! Всякак. Най- много да го пия.

# 745
  • Мнения: 5 374
Гласувах, нямаше никого, след мен дойде една жена.

# 746
  • София
  • Мнения: 18 679
Внимавайте днес, очакват се някакви катаклизми... ММ готви мусака Crazy

# 747
  • Някъде там
  • Мнения: 16 155
Здравейте девойки.
У наше село пак има убийство,сигурно сте чули.Пред секциите само за това се говореше. ooooh!
Имаше учудващо много хора,обаче.Гласувах,дано е за добро.
Сесил тези с закопчалка стават,промушват се през ушичките,по няколко даже,другите без,слагам в джобчетата.Аз нямам много бижута но децата да и им са удобни,зависи колко колиета имаш.ако са много може да се заплитат.
Заливка за мусака правя по много различни начини,зависи от времето и продуктите ми.Когато искам да е пухкава разделям жълтъка от белтъка.Разбивам белтъка на сняг и тогава прибавям жълтъка и киселото мляко разбито предварително с щипка бакпулвер с  дървена бъркалка го прибавям за да не спадне.
Иначе и с бешамел съм я заливала и само с разбъркани яйца и прясно мляко.За хрупкаво,
Янтра,поръси я с галета и пармезан.ще стане хрупкаво с сигурност.Това го видях от Джейми за котидж пая и много често го ползвам.
Кефира ми е гаден на мен.Нещо като нищо ми е,също като мътеницата.На нея ми прилича, а не я понасям.
Аз се чух с майчето и съм щастлива.Утре ще я видя. Heart Eyes
Ще пържа фалшиви шницели аз,чакам да поеме сместа подправките.




# 748
  • Бургас
  • Мнения: 7 383
Не обичам мусака със заливка. Като готвя и не слагам. Ям я с кисело мляко

# 749
  • Мнения: 22 473
Кефир не обичам, не мога да го понасям.

Каква е рецептата на фалшивите шницели?

Заливка на мусака правя само с яйца, кисело мляко и съвсем малко брашно. Хрупкава ми се струва, че няма как да стане, но може и да има някакви трикове.

Зузанка, пропуснала съм за какво убийство става дума, напоследък не мога да понасям новини и не гледам.

Общи условия

Активация на акаунт