Искам да кажа ... (94)

  • 50 840
  • 769
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 22 499
Аз мършмелоу си пека на свещ. Хаха...супер става обаче.
Искаш да кажеш, че си заслужава да опитаме? А не се ли опушват, т.е. не почерняват ли? Какъв е вкуса, още довечера ще пробвам, защото ни остана един пакет от Хелоуин Mr. Green

Не се опушват, но трябва внимание и да му хванеш цаката. Ти ще усетиш как става номера. Вкусът е много различен от натуралния.

# 721
  • Мнения: 22 036
Почерняват и се опушват, но от едно-две няма да ви стане нищо  Hug. Така и не го проядох.

# 722
  • Мнения: 13 028
Заредих един глинен гювеч пържолки  със сметана, пържен лук, гъби и топено сирене. Най са на почит у нас. Само салата ще измисля и съм готова.
Жаки също гледа модерни храни от детските и ги иска. Ще пробваме довечера маршмелоус на свещ, щото огън няма:)

# 723
  • София
  • Мнения: 18 679
Я дайте малко по-подробно с маршмелоуса? Набучва се на дървено шишче и после? В огъня ли го ръчкам или само го държа наблизо? Колко време и какво трябва да стане? Гледала съм ги американците по филмите, е така ги ядат, но понеже досега не се е случвало да опитам американска храна и да ми хареса, не ми е хрумвало да пека бонбоните. Ама пусто любопитство Crazy

# 724
  • Мнения: 10 634
Благодаря за споделените мнения Сесили и Даун  bouquet, довечера ще го изненадам  Crazy

# 725
  • Мнения: 22 499
Белинда, набучват се и се държат до пламъка, или над него но на разстояние.
На мен не ми се опушват талкова.
Държа за кратко и въртя за да се изпекат от всички страни.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 23 871
А от къде маршмелоус?

# 727
  • Мнения: 10 634
Децата ако разберат какво рецепти обменяме, много ще се смеят 😀
Аз сега видях и други приложения в нета, в чаша с кафе?
Янтра, нашите са лидълски хелоуински Simple Smile

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 23 871
А, аз имам ДРУГ дерт. Искам по-хрупкава коричка на мусаката. Обичайно моята е кофичка мляко, 4-5 яйца и 4-5-6 супени лъжици брашно. Сега ми е притумкало да я искам по-хрупкава. Давайте идеи.

# 729
  • Мнения: 13 028
Янтра, с бешамел заливам, става изключително вкусно. Ама хрупкава не чак.

# 730
  • София
  • Мнения: 17 370
Докато сте на хранителна вълна: пазарувах от една млекарница и де да знам защо и аз, купих нещо, наречено кефир. Мислех, че е просто по-гъст айрян, ама не, хептен гъсто е, даже на сметана бие малко.
Калво е това, хора, и как се яде  Laughing

# 731
  • София
  • Мнения: 18 679
Кратко нищо не ми говори. Секунди, минути?

Янтра, от Лидл са моите. Останаха от Хелоуин. А в заливката за мусака свеки слага малко настърган кашкавал. Запечен отгоре става хрупкав, но на вкус се усеща, че има кашкавал. Ако това не те притеснява - пробвай, вкусно е.

# 732
  • Мнения: 22 036
Аз заливам само с яйца и прясно мляко. не ми харесва с брашно.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 23 871
Докато сте на хранителна вълна: пазарувах от една млекарница и де да знам защо и аз, купих нещо, наречено кефир. Мислех, че е просто по-гъст айрян, ама не, хептен гъсто е, даже на сметана бие малко.
Калво е това, хора, и как се яде  Laughing
В алтернативния знаят Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile: И кефирена гъба разменят Simple Smile  Това е ... като кисело мляко, ама с по-некисломляковски вкус. Бактерията е друга.

# 734
  • Мнения: 13 028
Бърди, у нас се яде с плод- боровинки, малини, каквото имам, даже с нарязан банан. Много е полезно за стомаха, прави се от прясно мляко и специални дрожди. Аз и така си го пия, ако остане няколко дни става като газиран, ферментира вероятно.

Общи условия

Активация на акаунт