Всякакви въпроси относно съдомиялните - 19

  • 97 263
  • 763
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: X
Не дефектират Смег.Ползам ги повече от 10 г.на вилата.Връзват се на интериора ми.Управлявам Нисан примера,но  може да пробвам и Алфа.Вие ли ще плащате или аз?
Работочасове?  Wink
(Съседката ми ползва на вилата си Перла 05 повече от 28г.)
Основните части на Smeg са, които са и при ...описах ги.
Ето развалени в БГ такива:
https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D1%8A%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0 … .tehcomservis.com
ПП Не съм Ви питала какво МПС шофирате, а да не би да ми препоръчате Alfa, понеже е Италианска.

# 436
  • Мнения: 255
Не дефектират Смег.Ползам ги повече от 10 г.на вилата.Връзват се на интериора ми.Управлявам Нисан примера,но  може да пробвам и Алфа.Вие ли ще плащате или аз?
Работочасове?  Wink
(Съседката ми ползва на вилата си Перла 05 повече от 28г.)
Основните части на Smeg са, които са и при ...описах ги.
Ето развалени в БГ такива:
https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D1%8A%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0 … .tehcomservis.com
ПП Не съм Ви питала какво МПС шофирате, а да не би да ми препоръчате Alfa, понеже е Италианска.

Когато си позволите да управлявате Алфа пишете,сега замълчете.Рударци е местанахожденито и се експлоатира поне 3-4 пъти седмично.Купете си това ,което прецените с вашата компетентност.Нещо е повече от нищо.

# 437
  • Мнения: 1 597
nellca, ако съдя по избора ти да караш Нисан примера, може би бих се доверила и на мнението ти за Смег, но ме същиса оценката ти за Алфа ShockedНикога, ама никога не бих се подложила на това преживяване да карам Алфа. Знаеш ли, карам кола според техническите й параметри, а не според фасона й. ( забележка - карам Subaru XV 2016 full option), но съм и Зубару фен, за това. Правя пълно доверие на коментарите на Пав - обикновено са добронамерени, изчерпателни и помагат.

# 438
  • Мнения: 255
nellca, ако съдя по избора ти да караш Нисан примера, може би бих се доверила и на мнението ти за Смег, но ме същиса оценката ти за Алфа ShockedНикога, ама никога не бих се подложила на това преживяване да карам Алфа. Знаеш ли, карам кола според техническите й параметри, а не според фасона й. ( забележка - карам Subaru XV 2016 full option), но съм и Зубару фен, за това. Правя пълно доверие на коментарите на Пав - обикновено са добронамерени, изчерпателни и помагат.
Не съм експерт в кариндустрията и ползвам това,което мога да си позволя.Уважавам хората с ексцентричен вкус и възможности да го поддържат,в това число и Алфа.За Смег съм откровена и изчерпателна,защото не ми е бъркал в джоба и не ми е създавал проблеми .За Gasfire  също.Предстои ми да сменявам електроуреди у дома и мн.внимавам от към цена качество.Лимитът ми е до 1.500 долара за уред .Искам  да са супер,но не за всички мога да платя цената.Форумът е за споделяне на позитиви и негативи.Всеки има право на избор.

# 439
  • Мнения: 1 597
Чудесно, бюджета, който си гласувала е предостатъчен да си закупиш качествени немски уреди. Пожелавам ти успех в избора!
За Смег мога само да кажа, че са много красиви уреди особено Колониел серията. Не зная само как стои въпросът със сервиза в БГ.

# 440
  • Мнения: 255
Чудесно, бюджета, който си гласувала е предостатъчен да си закупиш качествени немски уреди. Пожелавам ти успех в избора!
За Смег мога само да кажа, че са много красиви уреди особено Колониел серията. Не зная само как стои въпросът със сервиза в БГ.
Благодаря Ви.При  избор на Смег,разчитам на Узунов и тангенти.Успех и на вас.

# 441
  • Мнения: 960
Ох. Купих я! В сряда ще ми я доставят. Надявам се в четвъртък да я ползвам!
Междувременно започнах да чета и да умувам за препарати, поддръжка, програми и пр., та сте много полезни!
Не разполагах с никакъв бюджет, но за парите си смятам параметрите за удовлетворяваши ни. Ето това моята Пенка- http://www.carrefour.es/lavavajillas-candy-cdp-6s3taw-s/2031686113/p

Честита ти машинка!
Аз подкарах моята вече за втори път.
Единствено имам две забележки.
За първата ми се струва, че аз съм причината.
Сложих една леко загоряла тенджерка по дъното. Всичко блестеше, само тя не беше измита както трябва. Но май не улучих програмата. Трябваше да е на средно замърсени съдове, а аз включих нормална.
Другата забележка е , че когато е завършила програмата се чува пиукане 3 пъти, но толкова тихо, че ако работи телевизор не се чува и не съм сигурна дали е готово. Ще проверя в упътването за звука защото за фурната има опция за промяна на сигнала. Съдомиялната ми няма видими сигнализатори отпред на вратата. Всички бутони са отгоре на вратичката и след като я отвориш, тогава работиш с тях. Но определено си върши работата. Харесва ми. Хапчетата се разтварят без остатъци.
Уредите са на Еуролукс. Май фирмата беше Лекс груп. Когато си поръчвахме кухнята си избрахме и уредите. Всичко си дойде в комплект. Монтираха си хората. Само нашия водопроводчик настоя сам да си свърже съдомиялната. Така работел.

# 442
  • Мнения: 2 420
Чудесно, бюджета, който си гласувала е предостатъчен да си закупиш качествени немски уреди. Пожелавам ти успех в избора!
За Смег мога само да кажа, че са много красиви уреди особено Колониел серията. Не зная само как стои въпросът със сервиза в БГ.
Благодаря Ви.При  избор на Смег,разчитам на Узунов и тангенти.Успех и на вас.

Много поздрави на чичо ти Узунов! Laughing

# 443
  • София
  • Мнения: 12 006
МАРИ77 - няма ли светлинен сигнал на пода, по който да ориентираш дали работи или не? За загорялото - вероятно и е била ниска температурата, щом казваш, че е пусната на нормална прогр.

# 444
  • Мнения: X
ПП Не съм Ви питала какво МПС шофирате, а да не би да ми препоръчате Alfa, понеже е Италианска.
Когато си позволите да управлявате Алфа пишете,сега замълчете.Купете си това ,което прецените с вашата компетентност.Нещо е повече от нищо.
Темата е за съдомиялни.
Да "замълча"?
Бих "замълчала" в тема за раждане, имайки респект към професията акушер, с каквато сте Вие!
(Леля ми е е такава. Съдействала съм и за Не закриване на РО в гр. Свищов)
Обаче, има и такива акушерки, подсъдни за деяния, прилагащи "методи" за мълчане на новородените.  ooooh!
Надявам се да не сте от "тях"!  Peace
И определено ще "крещя" с цяло гърло с/у такива, само и само да не се докосват до дете.



# 445
  • Мнения: 2 420
PAV1,

всеки, чел дори и малко в темата знае, че твоите съвети са много разумни, бих казала професионални и че комуникацията ти е безукорна. Аз лично се радвам да прочета нещо от теб.

Смятам, че вече повечето четящи тук са наясно, че в темата лудува едно тролче и дори се съмнявам, че синчето или щерката на акушерката са хакнали паролата на майка си и си правят майтап с нас.

# 446
  • Мнения: X
и дори се съмнявам, че синчето или щерката на акушерката са хакнали паролата на майка си и си правят майтап с нас.
MirellaHug
За това не се бях замислила.
Оф, моя син търсеше едно лепило за метал и ми каза:
"- Питай в bg-mamma!"

# 447
  • Мнения: 2 420
Ако си представим, че някой тийн се упражнява в риторика и красноречие, нещата се наместват доста добре, нали? Joy Joy Joy

# 448
  • Мнения: 1 597
Не зная, не ми се вярва. Тийновете имат други забавления в нета.

# 449
  • Мнения: 960
МАРИ77 - няма ли светлинен сигнал на пода, по който да ориентираш дали работи или не? За загорялото - вероятно и е била ниска температурата, щом казваш, че е пусната на нормална прогр.
Няма нищо. Пълен шкаф ,откъдето и да погледнеш. Laughing
Пералнята си ме кефи яко. Свети като пулт от Аполо.

Общи условия

Активация на акаунт