"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 5

  • 86 749
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240


     

   

В ролите:



   

   

   

 

   
Резюме:
Очарователният красавец Джесур пристига от големия град в малко селце.
Запознава се със Сюхан, красивата дъщеря на богат земевладелец.
Двамата се влюбват страстно един в друг.
Оказва се, че двамата не знаят много неща. Семействата им се познават отдавна
и са във враждебни отношения помежду си. Влюбените не подозират за това.
Неуредените сметки от миналото надвисват като облак над Джесур и Сюхан.
Главите на семействата им се месят в отношенията им и правят любовта им невъзможна.
С течение на времето ще се разкрие тайна, заради която Джесур е дошъл в селцето.
 
   

Екип на сериала:

Сценарий - Едже Йоренч       Режисьор - Али Билгин 
Музика -  Тойгар Ъшъклъ
Продуцентска къща Ay Yapim            Продуцент Керем Чатай
ТВ канал StarTV
Старт на сериала - 10 ноември 2016 година






 
Темите:


     


                              
     




     




     



Добре дошли и приятни минути в темата!

# 1
  • Мнения: 122
Добър ден и здравейте,

Приемете още един привърженик на хубавия сериал.
Красива тема и много добре оформена, за което поздравявам водещата на темата. bouquet
Не съм активен потребител, в къщи вечер ми е невъзможно, заради тризнаците. През деня на работа
е пак почти невъзможно, но все пак е по-добре Grinning Grinning Чета ви само в нощните часове, когато не съм заспала във въздуха от умора. С вас обаче си почивам и зареждам и ми е много хубаво.
Бъдете все така добри и позитивни, а информацията която публикувате е чудесна, с която задоволявате  гладът ми за интересни неща около снимането, актьорите, интервюта и т.н.

Във форума започнах да пиша, когато се заплених от сериала"Кварталът на богатите".
Сега харесвам много "Дръзки и красиви" и отново се "залепих" в лаптопа си и форума.
Туба и Къванч са много красиви и наистина си подхождат като двойка. Къванч ми се струва, че е по-красив от предишни роли, които не съм гледала, но съм гледала снимки. В този си вид сега най ми харесва.

От снощната серия доста неща не са ми ясни, но ще си чакам превода, когато ще мога да отделя малко време и за себе си и любимото си занимание.

Пожелавам ви хубав и топъл ден.

 

# 2
  • Мнения: 4 642


     Да ни е честита на всички новата тема!


     

# 3
  • Мнения: 3 550
Ринка Hug
---Ани Hug-------------------------------------------------------

Да са ти живи и здрави децата.
Целуни ги от мен Hug
------------------------------
някой да преведе,моля
Скрит текст:
тук нещо Башак се обяснява.
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 27 яну 2017, 15:05 от zvezdomira78

# 4
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте  Hug

Ринка   newsm51 newsm51 мерси за новата прекрасна теми4ка!

Anileda7  Hug добре дошла  bouquet

малко 4етох коментарите ви в предната тема....кво' сега, зна4и Сюхан е наследница на Корлууда богатството ли? вай беееее....
как ли ще я натъкамани Джахиде сега  newsm78

не съм гледала нищо от еп... време йок, затова ще го изгледам направо с превода  Laughing

# 5
  • Мнения: 41 682
Ринка Hug,благодаря за красивата нова тема!

Ани Hug,добре дошла! bouquet





Криси HugЗвезди HugМеги Hug

До сега гледах мача на Гришо! bg Каква игра-близо 5ч.,жалко,че загуби! Peace



# 6
  • Мнения: 10 240



Последна редакция: пт, 27 яну 2017, 18:12 от rina-rina

# 7
  • Мнения: 3 550
Ринка Hug bouquet
Точно изгледах серията на руски, и хоп имаме трей.


Нещо ,тати си изпусна нервите, чак да посяга на Сю newsm78
Лили bouquet Hug

Последна редакция: пт, 27 яну 2017, 18:17 от zvezdomira78

# 8
  • Мнения: 41 682
Ринка HugЛили Hug,благодаря за фрагмана! newsm51 newsm51

Звезди Hug,вече си направила и гифче! Wink



# 9
  • Мнения: 10 240
Anileda7 , добре дошла!  Hug
Криси, Звезди, Меги, Злати,  Hug Hug Hug Hug Hug

Интересен трейлър!  Peace
Получихме отговор на въпроса за ПБН, видяхме поредното изпускане на нерви от тати!
Интересно сега Корхан на чия страна е?
Обещават ни нови пожари!  Peace


# 10
  • Мнения: 5 723
Ринка Hug bouquet
Точно изгледах серията на руски, и хоп имаме трей.

Нещо ,тати си изпусна нервите, чак да посяга на Сю newsm78

 wavey...и аз не изтърпях, ошетах го на руски  newsm10 Може би най-хубавият за сега епизод.Въпреки многото напъни Джес и Сю вървят към истината .
Единствено от Джахиде ми писна , а дано СЦ не изпуснат и Ширин ,че нещо падна  в канавката  и то на главата си  Joy
Благодаря за трея! Hug Hug

# 11
  • Мнения: 4 830
Привет, мили момичета!
Съжалявам, че снощи не успях да се наредя за онлайн превода Hug Hug Hug

Ринка,  Hug Heart Eyes благодаря ти за новата тема bouquet bouquet



Днес в туитър попаднах на нещо написано от  Къванч в отговор на един грозен коментар в инстаграм под снимката им с Башак..  Много хубаво го е казал и пожелах да го споделя и с вас.. Peace Peace

Къванч:Не се дръж невъзпитано! Първо името на човека, когото ти наричаш ,,онова лице,, е Башак. Фамилията й е Татлътуу. Първо научи това. Не само на теб, на никого не се пада да прави коментари, свързани с моя брак. Върви на друго място да ръсиш нещастието  и лошото си сърце. Синко, ти и онези приятели, които пишете такива коментари.. Вие кога, по кое време се превърнахте в хора с толкова лоши сърца? Какъв неучтив, какъв неприятен, какъв несъзнателен човек си ти, че се занимаваш  с такива празни работи! Един съвет от мен. Върви и обичай някого. Дори и да няма капка обич вътре в теб, все пак се опитай да обичаш.. Обаче ако видиш, че не става, тогава ти наистина си приятел с лошо сърце. Но въпреки това пак се опитай да обичаш.. С други думи.. Вместо да проявяваш неуважение и да хвърляш лайна, не се отказвай да обичаш хората, да ги уважаваш за изборите им, не се отказвай да уважаваш старанието и грижите, които те полагат в живота си, както и за семействата си.. И в никакъв случай недей да правиш коментари от вида: ,,Щом слагаш снимки, трябва да бъдеш открит за критики,, Аз ще слагам снимките, които искам! Това е моят профил! Винаги съм бил открит към критиките, НО  ще се внимава за всяка дума, изречена по адрес на моето семейство и моята съпруга!

Хубава вечер ви желая! Hug Hug Hug

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 908


Тенкюююююююююю за темата, за фага и за превода му! Бре, ще ме изненадат с тази гола сцена!!!



Велик е Гришо!!! Колко е хубаво, че го имаме!  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 bg bg bg bg bg bg

Лили, много е точен Киво! Така е! Никой няма право да обижда семейството му, както и моето, както и на всеки друг!!! Нека да уважаваме избора на всеки от нас!

# 13
  • Мнения: 10 240
Лили,  Hug благодаря за превода на писмото на Къванч! Много добре го е казал!  Peace  Дано отсрещната страна да е разбрала!  Peace Феновете понякога излизат извън рамките на фенството. Фенството към актьора не дава никому права да бъдат съдници и на личния му живот.  Thinking



Ако ви е интересно превод на излезлия снощи втори трейлър на игралния филм "Червеният Истанбул"

https://www.videoclip.bg/watch/660163_cherveniyat-istanbul-istan … i-2-treilr-bg-sub

# 14

Общи условия

Активация на акаунт