Искам да кажа ... (107)_30.01-05.02

  • 61 558
  • 916
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 609
Янечек, как правиш йогата вкъщи? Търся си някакви изпитани клипчета за начинаещи (нещо от ютуб или торентите).

И аз да питам ако някой има подходяща йога за практикуване вкъщи, ще съм много благодарна!

Днес адски много ме мързи..  Tired

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Кака ви Янтра има дерт. За смях на мравките. Има едно дърво пред прозореца на хола, ама много пред прозореца, показвам една стара снимка за да си създадете представа - https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/1234576_1020211348 … 6&oe=5911FD1A
И на това дърво в момента висят някакви долни гащи, грозни долни гащи. Опитвах се да ги махна от терасата - не става, от далечната страна на дървото са. Опитвах отдолу с един прът - не стигам. Както в момента няма листа гащите се ветреят много видимо. И много ме дразнят.

На благоверния изобщо не му пречат - от него помощ не очаквам, само се хили и се забавлява с мен.
Не искам да се катеря по дървото - не ми подхожда на фигурата Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

Дали има шанс проклетото нещо да падне, а? Виси от преди НГ. Не го знам от къде дойде.

# 62
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Янтра, няма ли около вас някой съсед, който има градинарски ножици. От тези, с дългите дръжки. Гледах, че един наш съсед така подрязваше клоните на дървото пред къщата му и смъкваше разни закачени боклуци.

# 63
  • Мнения: 4 841
Янтре, разбирам ти дерта.
За сваляне откъм терасата може да опиташ с маркуч и водна струя. Но зависи от това как точно са се закачили, и да не са се оплели. Може и със силна въздушна струя, но ти трябва яка пароструйка или помпа.
За сваляне отдолу - нямаш ли телескопична дръжка за моп? Аз имам едно чудовище, разгъва се на 4 метра и половина. И с въдица става, ако имате, и ако рискуваш да те убият ако я счупиш  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 15 061
Янтре, обади се на 112 и кажи, че има забравени гащи на дървото и може да има бомба в тях Simple Smile
Шегувам се  Peace

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Ми не, нямам маркучи, водоструйки, нищоооооо. Съседите са едни, подозирам, че и те нямат ножици. Днес се опитвах с прахсмукачката, от отчаяние, вързах предната част с тръбата на дръжката на мопа, не стигаааааа. Вече изпадам в бяс, само като погледна парцала как се ветрее радостно.

# 66
  • Мнения: 3 609
 Joy хихихихихии направо си представих как се веят долните гащи като знаме на добрите междусъседски отношения!!!!!

 bg

Аз да помоля някой ако знае как да направя някаква готина салата, иска ми се да е например зелена салата или от тия миксовете по Фантастико, с малко печено цвекло, запечено козе сирене, ядки... Не съм правила цвекло почти никога, ще съм благодарна на идеи!!!

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Аз бе, аз и по салатите съм спец. Значииии салата от сурово цвекло, суров карфиол, сурови броколи и моркови как ти звучи? И лично моя вариант на сос винегрет, ама по янтрински, със не съвсем точни мерки мога да напиша.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 328
Янтра, амбицирай котарака нещо Laughing

# 69
  • Мнения: 3 609
аз си го представям зелена залата, печено цвекло...  newsm78 не знам дали може, печени орехи, печено козе сирене, някакъв дресинг с мед... благини! И розе на вкус!!   dancing
Мисля да се мазня на мъжчо довечера, че нещо ми е много любовно!!  Heart Eyes

# 70
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Напоследък много често ядем зелена салата микс с добавено червено цвекло и хрян. Става страхотно. Отделно само цвекло и хрян правим, с малко зехтин, ядем много. Цвеклото го купувам готово обелено и сварено, но може и със сурово. Хрян продават настърган.

# 71
  • Мнения: 2 623
За салата - айсберг, моркови, риба тон, маслини и варено яйце - повече е като за бяло вино, но мисля че и розето ще пасне.

Янтра, децата нямат ли прашка и с нея да свалите целта  newsm78

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Ходих пак да подскачам по терасата - не се стига с наличното у нас. Ох, голяма мъка, ще се мре.

# 73
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
За салата - айсберг, моркови, риба тон, маслини и варено яйце - повече е като за бяло вино, но мисля че и розето ще пасне.
Добавям и царевица към тази салата, може и парченца лимон.

# 74
  • Мнения: 14 342
Янтра  Joy
Ама те разбирам. Пред моята тераса се вее един кабел, който никъде не отива, обаче много ме дразни. А не мога да го стигна, да го орежа. И заради него котката ми начупи щорите, защото като задуха, той почва да се клати, дразни я, и тя скача да го бие през щорите... Мъка, мъка, тегоба...

Общи условия

Активация на акаунт