Лидл 101- Почти мартенска /24.02 - 31.03/

  • 199 165
  • 1 751
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 12 666
Ааааааа че той същия бре Laughing
Аз отдавна го хваля тоя Убавец. По 700 гр. са парчетата. Убав,мнаго Убав е bowuu

Мноу голям, бре. Ама щом е Убав.

# 766
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Аз днес минах инцидентно през Лидл, взех пресен спанак в един големи пликове, вече го измих и попарих - разкошен. Отделно някакъв старопланински суджук на пикок, за първи път, хареса ни. Взех и един суджук родна стряха, но той ще почака да изчистим другия. И разни други неща. Писах за суджуците, понеже не съм взимала никога колбаси от там. Има ли филе Елена, което бихте ми препоръчали?
Имаше големи номера от дамските дънки доста - сини, сиви, черни и червени.
Мъжките дрехи изобщо не ги загледах.

# 767
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Филето Елена е само един вид, на тяхната марка, между другото и пастърмата е хубава.

# 768
  • Мнения: 355
Искам да похваля домашната лютеница ххл цена 2,99 570грама.Не мога да опиша колко е вкусна утре ще ходим за още,че изядохме буркана от днес.

# 769
  • Мнения: 5 207
Ааааааа че той същия бре Laughing
Аз отдавна го хваля тоя Убавец. По 700 гр. са парчетата. Убав,мнаго Убав е bowuu
Може, аз не следя много редовно темата.



Верото, което показах по-напред, макар че струва 1,90 за литър, е с класи над глупавия и прескъп Пур. Току-що мих мазни съдове от пиле на грил и пържени филии - с едно минаване скърцат от чистота. Какво повече да иска човек от препарат за съдове?

# 770
  • Мнения: 5 101
Рапорт за другата седмица - мода XXL, вдъхновение за великден-форма за кекс и миксер има на плаката  Mr. Green и ретро седмица  Wink
Формата за кекс каква е, отдавна чакам ето тази https://www.google.bg/search?q=%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0+%D … rc=86ejEYtXtLhuWM:

# 771
  • Мнения: 22 867

Верото, което показах по-напред, макар че струва 1,90 за литър, е с класи над глупавия и прескъп Пур. Току-що мих мазни съдове от пиле на грил и пържени филии - с едно минаване скърцат от чистота. Какво повече да иска човек от препарат за съдове?

Верото наистина е хубаво, изобщо продуктите на тая серия W5 са много добри. bouquet

# 772
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Верото, което показах по-напред, макар че струва 1,90 за литър, е с класи над глупавия и прескъп Пур. Току-що мих мазни съдове от пиле на грил и пържени филии - с едно минаване скърцат от чистота. Какво повече да иска човек от препарат за съдове?
Специално Пур голд е отвратителен, а така изсушава ръцете... Лъдълско веро съм ползвала веднъж преди 2-3 години, жълто. Харесваше ми как измива, но беше една идея по-рядко от останалите, които ползвах тогава(обикновен лимонов Пур и Феъри платинум) Peace

За пореден път тази вечер в 17,30 ч. в Лидл Русе, на Чипровци нещата, които исках ги нямаше. Crossing Arms

# 773
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Кюфтета някой да е взел? Стават ли за печене във фурна?

# 774
  • Мнения: 5 207
Лъдълско веро съм ползвала веднъж преди 2-3 години, жълто. Харесваше ми как измива, но беше една идея по-рядко от останалите, които ползвах тогава(обикновен лимонов Пур и Феъри платинум) Peace
Скривам, че не е много по темата
Скрит текст:
Нали знаеш как се постига гъстотата? Готварска сол. Колкото повече сол, толкова по-гъсто става. Това важи и за шампоаните за коса. Така че гъстотата не е критерий за по-добро качество. Пур като е гъст да не би да мие? Това наистина е рядко, но си ползвам една бутилка с помпа от течен сапун, за по-лесно ползване.

# 775
  • Мнения: 3 367
Някой взе ли от императорския ориз? Днес в Ринг мол изобщо не са зареждали, дали има смисъл утре да го търся в други магазини  newsm78

# 776
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Рапорт за другата седмица - мода XXL, вдъхновение за великден-форма за кекс и миксер има на плаката  Mr. Green и ретро седмица  Wink
Формата за кекс каква е, отдавна чакам ето тази https://www.google.bg/search?q=%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0+%D … rc=86ejEYtXtLhuWM:
Май тази беше. На предната страница има линк към пролетното списание и ги има формите за другата седмица.

# 777
  • Мнения: 5 101
Рапорт за другата седмица - мода XXL, вдъхновение за великден-форма за кекс и миксер има на плаката  Mr. Green и ретро седмица  Wink
Формата за кекс каква е, отдавна чакам ето тази https://www.google.bg/search?q=%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0+%D … rc=86ejEYtXtLhuWM:
Май тази беше. На предната страница има линк към пролетното списание и ги има формите за другата седмица.
Много благодаря  Hug Hug Hug

# 778
  • Русе
  • Мнения: 7 058
На W5 съм ползвала само верото с балсам, което отдавна спряха да зареждат. ...
Сега се сетих, че преди месец, когато бяхме в Германия на гости, сестра ми беше купила W5 с балсам, бяло беше. Отвратително е. Въобще не мие, не е икономично и за 2-3 дена гъбата се вмириса. След това купи от ДМ Денк мит ултра сензитив. Балкан разлика имаше.

# 779
  • Мнения: 12 666
И да не питате пак за нова тема  Naughty- тази ще я търпите до края на март Sunglasses Благодарение на бубанка bouquet

Общи условия

Активация на акаунт