Little Green - нежни професионални продукти за детската коса

  • 10 632
  • 160
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Little Green e професионална серия продукти, създадени за специфичните нужди на детската коса и кожа. Изцяло натурална и напълно безвредна за малчуганите.
Формулите на Little Green съдържат комбинация от високо ефективни натурални съставки и се препоръчват за деца и възрастни с чувствителна кожа.
Разработени са за чувствителна кожа, хипоалергенни, не съдържат парабени, сулфати, алергени, глутен и синтетични оцветители. Клинично и дерматологично тествани и не са тествани върху животни.



Kакво прави продуктите Little Green безопасни, меки и чисти:
Алое – Лекува и хидратира кожата
Екстракт от oвес – Естествено успокоява възпалена кожа
Корен от женско биле – Успокоява раздразнена кожа
Витамин B5 – Хидратира и заглажда сухата, грапава кожа
Витамин E – Лекува скалпа и кожата
Копринени протеини – Осигуряват здрава коса и кожа

Колекцията на американската марка е разработена в 3 серии – измиване и грижа за бебета, за деца и система против въшки.

Грижа за бебета

         

Shampoo & Body Wash - Шампоан и душ гел
Меко почиства и подхранва бебешката коса и кожа. Витамините В5 и Е хидратират и защитават. Не дразни очите. Достатъчно деликатни и за най-чувствителната кожа.

Nourishing Body Lotion - Подхранващ лосион за тяло
Подходящ за лице и тяло. Богат на алое, витамин В5 и витамин Е. Успокоява зачервената кожа и предпазва от изсушаване. Лесно се абсорбира и оставя кожата гладка и хидратирана.

Cradle Cap Care - Ексфолиант за скалп
Мек ексфолиант за скалп със салицилова киселина и масло от шеа за премахване на бебешките крусти и облекчаване на дискомфорта.


Грижа за деца

         

Shampoo & Body Wash - Шампоан и душ гел
Не дразни очите. Меко почиства и подхранва кожата и косата. С витамин В5 и витамин Е.

Nourishing Body Lotion - Подхранващ лосион за тяло
Лек лосион, хидратиращ лицето и тялото. Обогатен с витамин Е, маслиново масло, масло от шеа, алое и екстракти от овес. Перфектен за деца и възрастни с чувствителна кожа.

Conditioning Hair Detangler - Подхранващ лосион за разресване
Копринените протеини, витамин В5 и алое подсилват и защитават косата от вредните слънчеви лъчи, сол и хлор.

Грижа за бебета децаSoothing Balm - Успокояващ балсам за бебета и деца
Перфектен за напукани устни, бузи и зачервявания по кожата. С пчелен восък и жожоба. Хидратира и подхранва. Маслата от авокадо и вечерна иглика успокояват и защитават кожата през лятото и зимата.

Система против въшки
Клинично тествана, нетоксична, хипоалергенна, разработена за чувствителна кожа
Всички продукти от линията Little Green Lice Guard са създадени с патентован набор от чаено дърво, розмарин, мента, лавандула и евкалиптово масло. Те не са токсични и са специално разработени за чувствителна кожа. Продуктите са ефективни, но също така са достатъчно меки за ежедневна употреба.Системата Little Green Lice Guard system се състои от 3 продукта които са клинично тествани и помагат за защита на косата от въшки.


         
Lice Guard Shampoo - Шампоан против въшки
Шампоан, който меко почиства косата и помага ефективно за отстраняване на въшките от косата.

Lice Guard Detangler - Лосион за разресване
Лосион за разресване, който подхранва косата и ефективно помага за отстраняване на въшките от главата.

Lice Guard Gel - Стилизиращ гел против въшки
Стилизиращ гел, който ефективно помага за отстраняване на въшките от косата. Перфектен за създаване на структурирани прически. Гелът "запечатва" косата и я прави трудна за проникване от въшки.



Включете се в играта на Little Green
Споделете до 12.03.2017г. в настоящата тема какви грижи полагате за нежната бебешка и детска косичка. Петима от участниците ще получат подаръци от Little Green. Печелившите ще бъдат обявени в тази тема на 14.03.2017 г.




Продуктите могат да бъдат закупени от:
Детски фризьорски салони Пъзел Кидс:
кв. "Младост" 3, ул. "Ген.Радко Димитриев" бл. 388
кв. "Гео Милев" ул. "Хемус" 56
кв. "Лозенец", ул. "Цветна градина" 38
кв. "Борово", ул. "Пирински проход" 47 A
         Магазини "Златна рибка":
София, бул. Витоша 58 и бул. "Ген. Скобелев" 30
Пловдив, ул. "Свети Климент" 6
Варна, ул. "Шейново" 4
Бургас, ул. "Уилям Гладстон" 21

https://www.zlatnaribka.com
https://beautycorner.bg
https://www.arlen.bg

Последна редакция: ср, 11 окт 2017, 17:00 от Mamma

# 1
  • Мнения: 29 371
Не съм изпробвала вашите продукти, но съм сигурна, че на моя син ще му харесат. Heart Eyes

Къпя го с Нивея бейби - шампоан, а след къпане пръскам с Протект енд Гоу профилактично против въшки.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 372
Не съм ползвала вашите продукти, но бих ги опитала с удоволствие!
За косата на бебето ползвам Биодерма, а за батко някакъв детски шампоан.

# 3
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
За нежната бебешка косичка и кожа използвам подходящ шампоан. След къпане намазвам тялото с бебешки лосион, а под памперса използваме крем против подсичане. Не сме използвали вашите продукти и ще бъдем щастливи да имаме този късмет в играта!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 098
За детето ми честно казано, отделям повече средства за качествена козметика, тъй като за мен е важна преди всичко неговата безопасност. Използвам само био продукти на доказан производител и чета внимателно съдържанието. В момента ползва подхранващ шампоан за коса и тяло, но не знам дали е подходящо да споменавам марката. С удоволствие бихме изпробвали и  Little Green.

# 5
  • София
  • Мнения: 803
за мъничката ми девойка използвам специална козметика подходяща за нейната нежна кожа. Използвам измиващ продукт за глава и тяло и вечер намазвам с хидратиращ крем Simple Smile

# 6
  • Мнения: 21 275
Какви грижи полагате за нежната бебешка и детска косичка ?
-Къпане с подходящ шампоан ;
-Използване на продукт за лесно разресване ,тъй като дъщеря ми има дълга коса ;
- След изсушаване на косата слагаме кристали за коса за да стои мекичка.

# 7
  • Мнения: 612
За малкото човече използвам нежен бебешки шампоан, бих изпробвала  продукт от серията ви.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Споделете до 12.03.2017г. в настоящата тема какви грижи полагате за нежната бебешка и детска косичка.
Избирам шампоани, които осигуряват лесно разресване и правят косата лъскава и мека, които не дразнят очите и кожата. Важно е да почистват добре и да подхранват качествено кожата и косата. Добре е, особено през лятото, да сме заредени с продукти, които защитават косата от вредните слънчеви лъчи и я подсилват.
Шампоанът, с които мия в момента дългата коса на малкото ми дете не предизвиква сълзи, не съдържа сапун и основи. Представлява специална формула за грижа за деликатната кожа на скалпа и нежните коси на бебетата и малките деца. Клинично тестван продукт е. Киселинноста от pH 5.5  подпомага създаването на естествената боилогична защита на детската кожа. Не изсушава кожата и косата. Прави косата нежна, лъскава и лесна за разресване.
Вашите продукти не ги знаех досега и не съм ги ползвала, звучат добре.

# 9
  • Мнения: 1 202
Здравейте! Използвам бебешки шампоан за коса и душ гел! Бих се радвала да пробвам и Вашите продукти!

# 10
  • Мнения: 394
За госпожицит използвам шамплоан за лесно разресване на Хип,тъй като едната е с дълга коса, а другата е с много къдрава и е много трудно ресането.
За тялото в момента използвам бадемово масло.
По принцип за децата си използвам медицинска или био козметика и базови масла.
С удоволствие ще се радваме да пробваме и Вашите продукти, ако имаме възможност.

# 11
  • Мнения: 554
За косата на малката принцеса използваме специален детски шампоан с аромат на праскови, който освен, че измива много добре, помага и за лесното разресване  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 668
Здравейте,
За двете ми дечица изпалзвам шампоан, който става едновременно за тяло и за коса.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 617
Все още дъщеря ми ползва шампоан от глава до пети. Има и детски шампоан, но по-рядко го ползва. Ползваме и спрей за по-лесно разресване, кристали и при нужда профилактичен спрей п-в въшки /когато из класа и се появят/

# 14
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Включете се в играта на Little Green

Споделете до 12.03.2017г. в настоящата тема какви грижи полагате за нежната бебешка и детска косичка. Петима от участниците ще получат подаръци от Little Green. Печелившите ще бъдат обявени в тази тема на 14.03.2017 г.

За дъщеря ни, която вече е тийнейджърка, подбираме с особено внимание продуктите за тяло и коса, тъй като през този период от растежа е много важно косата да се съхрани мека, лъскава, без пърхот и омазнявания. Купуваме качествени шампоани, със щадящо действие от производител със 100-годишна практика, интересуваме се от съставките, вложени при производството. В момента тя използва шампоан за чувствителен скалп.

Запознах се с марката продукти Little Green, представени от Вас и с най-голямо удоволствие бихме изпробвали шампоана и душ гела, както и подхранващия лосион за тяло.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт