Little Green - нежни професионални продукти за детската коса

  • 10 640
  • 160
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 796
За щастие и двамата ми сина не са имали проблеми с кожата на лицето и главата си и освен подходящи бебешки шампоани не съм използвала нищо по-специално.
Но с удоволстие бих изпробвала вашите продукти,защото използвам един и същ шампоан от години вече и определено ни омръзна Simple Smile.

# 151
  • Мнения: 1 505
Не познавам тази козметика,но ще се радвам да опитам.
Душ за бебетата има всеки ден,но коса мием 2 пъти в седмицата.Използваме Адерма(за коса и тяло).
Благодаря.

# 152
  • Мнения: 71
Не съм пробвала ваши продукти,но съм сигурна,че ще са чудесна! В момента използвам шампоан на Johnson baby

# 153
  • Мнения: 199
Не съм ползвала Вашата марка, но виждам, че предлагате богата гама от продукти.

В момента използваме бебешките продукти на URIAGE.

# 154
  • Стара Загора
  • Мнения: 12
Не познавам тази козметика,но ще се радвам да опитамe.
В момента използвам измивен гел на BABYLOVE.

# 155
  • Мнения: 335
Не съм използвала нищо на марката, но съм склонна да експериментирам☺
В момента ползвам продукти за чувствителна кожа за децата си.

# 156
  • Мнения: 302
За съжаление все още не съм открила на българския пазар продукти, подходящи за дъщеря ми.
С много чувствителен скалп и кожа е, както и с много трудна, много къдрава коса.
Купувам основно от чужбина - балсами (с и без отмиване), спрейове за разресване, безсулфатни шампоани.
Little Green не смe тествали.

Успех на кампанията!

# 157
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 601
В грижата за косите на моите деца  използвам шампоани, но задължително без парабени.

# 158
  • Мнения: 37
Не съм ползвала продуктите . Любопитно ми е да изпробвам !

# 159
  • Мнения: 32
Ползвала съм каква ли не козметика. Малката, за щастие , не е с чувствителна кожа, но фактът, че ги сменям, означава че все още не съм открила подходящата. Тя е с дълга коса и ресането е проблем - никак не обича Simple Smile

# 160
  • Мнения: 1 182
Изтеглени са късметлиите, които ще получат награди от Little Green.
Това са:
diveto
~Dev~
Yoanny
Tanchitu
саанска лисица

Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 20.03.17 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за връзка).

Общи условия

Активация на акаунт