Little Green - нежни професионални продукти за детската коса

  • 10 654
  • 160
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 148
И за двете ми деца (на 3г и 8г) все още ползвам бебешка козметика.Смятам,че е най-деликатна и нежна за детската кожа.Купувам натурални продукти и чета съдържанието за вредни съставки.


# 121
  • Мнения: 3 022
Ползвам нежен шампоан на Hipp, който позволява по-лесно разресване на косата и освен това не дразни скалпа и очите на децата.

# 122
  • Мнения: 39 608
Бих изпробвала тази козметика. Грабна ме с чистотата от към добавки. Дъщеря ми е със суха атопична кожа и проблемен скалп. От години ползва медицинска козметика за коса, лице и тяло.

# 123
  • Мнения: 188
С каката нямам никакви проблеми, един детски шампоан за нея е достатъчен. Но малката все прави бебешки корички и я мажа с разни кремчета.

# 124
  • Мнения: 254
Използвам шампоани, щадящи детската коса и кожа. Стремя се да избирам шампоани за по-лесно разресване на дългата коса.

# 125
  • Мнения: 10 739
Някой да сподели какъв мирис имат тези продукти за коса, ако някой ги е ползвал вече.

# 126
  • София
  • Мнения: 135
И двамата ги къпя с бебешки шампоан.

# 127
  • Мнения: 2 972
Старая се да купувам детски шампоани без алергени и парабени за нежната детска кожа. Не съм ползвала ваши продукти.

# 128
  • Мнения: 595
За нежната косичка на моя син използвам подходящ за него шампоан, който не дразни кожата на главата му и очите и прави косата му копринено мека. Не съм изпробвала вашите продукти, но много бих се радвала да ги опитам.

# 129
  • Мнения: 58
За Изабела ползвам бебешка козметика.Смятам,че е най-деликатна и нежна за детската кожа.

# 130
  • Мнения: X
Имам две дъщери.Едната е на 8 а другата на 4.
Използвам шампоани с изчистен състав.Много държа на хубавата козметика за нежната детска кожа.
Вашите продукти ,не съм използвала ,но мисля да ги изпробваме в най - скоро време.

# 131
  • Мнения: 4 215
Въпреки че моите младежи са вече тийнейджъри все още използват бебешки шампоан за коса, защото имат много нежна кожа на скалпа, която е склонна към раздразнения. Ами нежни са ми мъжете  Mr. Green
Вашите продукти биха им влязли в употреба бе зникакво притеснение, че не са предназначени за тяхната възрастова група.

# 132
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 800
Шампоам ма шаума и спрей на бочко. Не съм мн доволна и искам да пробваю нещо ново Simple Smile

# 133
  • София
  • Мнения: 1 305
Използвам 2in1 - шампоан и душ гел.
За след баня лятото използвам мляко за тяло, а зимата олио.
Гледам в шампоана и душ гела да няма парабени и да е приятен на миризма, защото все пак и на детето трябва да му е приятно.

# 134
  • Мнения: 1 999
Избирам продукти, които са подходящи за деца и за ежедневна употреба.

Общи условия

Активация на акаунт