Little Green - нежни професионални продукти за детската коса

  • 10 650
  • 160
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 549
Когато избирам продукти за грижа за детската коса, държа да са натурални, без: парабени, сулфати и синтетични оцветители.

# 106
  • Мнения: 1 283
Използваме детски шампоани, без алергени.

# 107
  • Мнения: 2 324
Не съм ползвала вашите продукти, но бих ги опитала с удоволствие!
За косата на момиченцето ми ползвам Биодерма, а за батко детски шампоан, какъвто той си избере.

# 108
  • Мнения: 2 074
 Използвам бебешки шампоан за коса и душгел. Бих се радвала да пробвам и някои от Вашите продукти.

# 109
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214
За децата си ползвам шампоани съобразени с техните коси и кожи.

# 110
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
За дъщеря ми ползвам шампоан и балсам на   Hot tot.

# 111
  • Мнения: 200
Не съм запозната с тези продукти.Сега ще изчета и ще се поинтересувам.Малкият в момента се къпе с  Бюбхен-шампоан и душгел.Преди време се наложи се да ползваме и за въшки продукти,но само такива от аптеката.Бих ползвала  и профилактично.

# 112
  • Мнения: 197
За моята дъщеря от известно време използвам детските шампоаните на AVON, но получи пърхут и сега минах на БЮБХЕН. За сега е добре.

# 113
  • Мнения: 301
Не съм ползвала вашите продукти, но бих ги опитала с удоволствие!

Какви грижи полагате за нежната бебешка и детска косичка ?
Къпане с подходящ шампоан и
използване на продукт за лесно разресване ,тъй като дъщеря ми има дълга коса  Peace

# 114
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Използвам шампоана на Мустела, а за лесно разресване използвам спрей на Лореал. Ваши продукти не съм ползвала и би ми било интересно да ги пробваме с малчо, а защо не и с бати.

# 115
  • София
  • Мнения: 564
За двете ми деца избирам подходяща, до колкото може безопасна и създадена за деца козметика. За дъщеря ми определено гледам, как и се отразява шампоана на детската и коса.

# 116
  • Samokov
  • Мнения: 349
За бебчо винаги избираме козметика подходяща за неговата коса и кожа.Задължително унловие е продуктите да съ био.

# 117
  • Лясковец
  • Мнения: 766
Използвам бебешки шампоан за коса и сапун,както и пяна за вана

# 118
  • София
  • Мнения: 23 080
За сега измиваме косичката с шампоан и после я решем.  Simple Smile

# 119
  • Мнения: 423
Детски шампоани, без алергени и парабени

Общи условия

Активация на акаунт