Little Green - нежни професионални продукти за детската коса

  • 10 655
  • 160
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 549
Винаги се спирам на продукти подходящи за деца и бебета. Няма да казвам каква марка използвам за децата за да не е реклама, но с удоволствие бих изпробвала и продуктите на Little Green.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 189
С удоволствие бих използвала продуктите за коса Little Green. В момента за бебешката коса ползваме шампоан за коса и тяло на Hipp.

# 137
  • EU
  • Мнения: 402
Използвам шампоани и измиващи продукти подходящи за детската коса и кожа. Обикновено купувам козметика от аптеката.
Но с удоволствие бихме използвали Вашите продукти.

# 138
  • Мнения: 31 366
Използвам подходящи, много качествени измивни продукти за децата си.

# 139
  • Мнения: 281
Използваме продукти за коса без парабени, както и спрей за коса против заплитане, понеже на дъщеря ми косата е много дълга.

# 140
  • Мнения: 2 755
Дъщеря ми има тънка и лесно заплитаща се коса. Въпреки че използваме спрей за лесно разресване, пак я боли когато я сресвам. Измивам и косата с шампоан и балсам 2 в 1.

# 141
  • София
  • Мнения: 6 141
Използвам бебешки шампоан и за двете ми деца. С удоволствие бихме пробвали вашите продукти.  bouquet

# 142
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Синът ми е на десет години и най-големият проблем при него е,че се страхува да не му влезе шампоан в очите и да не му залюти.Използваме шампоани на Нивеа бебе,на Авен и на Бочко.Общо взето такива,които наистина не дразнят очите.
С удоволствие бихме пробвали и шампоаните на Little Green.

# 143
  • Мнения: 1 437
Използваме шампоани, без алергени.
С удоволствие бихме пробвали вашите продукти.

# 144
  • София
  • Мнения: 4 347
Синът ми е на 4 години. За измиване на косата използвам Naturaverde бебешкия шампоан, а за тялото Atoderm на Bioderma.

# 145
  • Мнения: 54
Мием косичката на дъщеря ни с шампоан за коса и тяло

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 266
Използвам за детето си мек шампоан и душгел,които да предпазват кожата и.Когато е необходимо и крем против подсичане.С удоволствие бих тествала вашите продукти.

# 147
  • София
  • Мнения: 285

За децата си ползвам нежни, щадящи формули, без парабени и по възможност биоразградими.

Бих се запознала с продуктите ви за защита при въшки. Тъй като синът ми е в училище, дъщеря ми в детска градина и ми се иска да ползвам такива продукти профилактично за предпазване.
Ползвах през лятото препарат за профилактика от марка, която съдържа тежка химия.
А детските косички са нежни и не е добре да бъдат третирани с такива агресивни продукти !

# 148
  • Мнения: 188
Къпя ги с бебешко шампоанче от глава до пети.

# 149
  • Мнения: 2 583
Използвам подходящи за нейната коса продукти. Вашите звучат чудесно и с удоволствие бих ги пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт