ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 21 [237]

  • 55 570
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 25 350

Абе гледай си комисарчето и "хубавото" момче бе  Naughty Naughty Joy Joy Joy

# 721
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Ани Heart Eyes Hug Сватичкееее Heart Eyes Hug-ми кво да прая кат имам голямо сърце и си ги аресвам всякак Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Понеже влезнах набързо,чак сега видях за поредната преведена серия-Благодаря на всички,които се трудят за такива особи кат мен,дет са с двете ръце у..... Embarassed
Да сте ми здрави и щастливи-защото заслужавате,добрината да ви се връща многократно love001 love001 love001

# 722
  • Мнения: 27 735

Абе гледай си комисарчето и "хубавото" момче бе  Naughty Naughty Joy Joy Joy

ти не ми давай акъл  Crossing Arms Crossing Arms Naughty   щом си имаш работа с дебелак  Mr. Green  Joy



 Crazy Crazy Crazy Crazy

# 723
  • Мнения: 25 350

Абе гледай си комисарчето и "хубавото" момче бе  Naughty Naughty Joy Joy Joy

ти не ми давай акъл  Crossing Arms Crossing Arms Naughty   щом си имаш работа с дебелак  Mr. Green  Joy



Имам си работа с Чачо  Crazy Crazy Crazy

Обади ми се пак да ми се жалва от теб  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms


# 724
  • Мнения: 5 267
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ани........ Praynig Praynig Praynig Praynig  пускай новата тема ...че Абла гялди с икаруса......... Heart Eyes Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy   + моите и дебелака...........ще прелеем............. Crazy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 725
  • Мнения: 27 735
Имам си работа с Чачо  Crazy Crazy Crazy

Обади ми се пак да ми се жалва от теб  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Shocked ... хммм....

видял той мушичка като мен,  Crossing Arms Crossing Arms  да ти се жалва от конската муха   Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 726
  • Мнения: 25 350
Имам си работа с Чачо  Crazy Crazy Crazy

Обади ми се пак да ми се жалва от теб  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Shocked ... хммм....

видял той мушичка като мен,  Crossing Arms Crossing Arms  да ти се жалва от конската муха   Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms


мноУ го Идосваш, ама чок  Naughty Naughty Naughty Naughty вика, че колкото повече го нервиш, толкова повече конската муха трябва да го успокоява  hahaha hahaha hahaha

Бойчеееееееее, ето я идваааааааааааааааа  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт