Лазерна епилация Варна

  • 50 504
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
дааааа,абсолютно всичко Blush-100 лв. Tired

# 61
  • Мнения: 13 512
ееееееее,тук вече с болката ме разубедихте! Не трая на болки изобщо!

# 62
  • Мнения: 4 202
Момичета, нокой ли не знае дали:

А при лазерната епилация има ли значение колко са тъмни космите?

# 63
  • Мнения: 1 540
Момичета, нокой ли не знае дали:

А при лазерната епилация има ли значение колко са тъмни космите?

Колкото по-тъмни са космите и колкото по-бяла е кожата, толкова по-добре за ефекта от лазерната епилация.
Аз знам, че руси косми не ги хваща...

# 64
  • Мнения: 332
Ех зарибихте ме и мен с тази епилация.Чакам само да ми свърши.Не боляло много.По-малко от кола-маската.Така че другата седмица ...

# 65
  • Мнения: 705
Ех зарибихте ме и мен с тази епилация.Чакам само да ми свърши.Не боляло много.По-малко от кола-маската.Така че другата седмица ...

 не боли  чак толкова , според мен Naughty

чувството е, че те допират с нещо много студено, толкова студено че чак те сковава, но за болка не мога да говоря. става въпрос за подмишници.

# 66
  • Мнения: 423
Всичко разбрах, само не разбрах след лазерна епилация колко пъти трябва да ходиш на процедури, има ли значение зоната>аз питам за мишници. И дали там боли повече отколкото с епилатора? Това ми е прага за болка hahaha

# 67
  • Мнения: 5 622
Не съм си правила никога мишниците с друго, освен с бръсначката, затова не мога да сравня болката, но мога да кажа, че си боли доста(според мен), но се търпи, защото процедурата е доста кратка...

Усещането е нещо като парене с нещо горещо..Нещо подобно..Но те ти пускат и струя студен въздух, така че да се притъпи това усещане малко или много..

Аз тези дни ще ходя на трета процедура. Странното е, че непосредствено след втората, космите ми сякаш спяха да рсатат, но сега, почти преди третата, пак си растат за около седмица..Тоест незнайно защо отново се появиха косми, макар и редки и растящи бавно...  Thinking

Като отида на процедурата, ще питам да видя защо така се получава..  newsm78

# 68
  • Мнения: 423
Не съм си правила никога мишниците с друго, освен с бръсначката, затова не мога да сравня болката, но мога да кажа, че си боли доста(според мен), но се търпи, защото процедурата е доста кратка...

Усещането е нещо като парене с нещо горещо..Нещо подобно..Но те ти пускат и струя студен въздух, така че да се притъпи това усещане малко или много..

Аз тези дни ще ходя на трета процедура. Странното е, че непосредствено след втората, космите ми сякаш спяха да рсатат, но сега, почти преди третата, пак си растат за около седмица..Тоест незнайно защо отново се появиха косми, макар и редки и растящи бавно...  Thinking

Като отида на процедурата, ще питам да видя защо така се получава..  newsm78

А през колко време са процедурите, и на колко трябва да ходиш в годината?

# 69
  • Мнения: 2 768
Някакви нови отзиви?

Записах и аз час в Пикасо, запалихте ме  Grinning

# 70
  • Мнения: 13 512
Някакви нови отзиви?

Записах и аз час в Пикасо, запалихте ме  Grinning
ееееех, малко  ти трябва и на теб....боли,да знаеш:-)

# 71
  • Мнения: 1 540
Момичета, "родих се" с тази лазерна епилация! Вече месец след втората процедура съм с две плешиви косъмчета, супер е! Зимата ще си направя и подмишниците, че сега, през лятото, няма да ги изтрая да пораснат  Flutter

 Peace

# 72
  • Мнения: 2 768
Да споделя, мина много добре, болка не чувствах, по-скоро щипане на най-чувствителните места.
Кожата ми е добре, няма дори и зачервяване.
В момента цели бикини+подмишници в Пикасо струват 110лв.

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 21:01 от eta

# 73
  • Мнения: 423
Ама кажете де, колко в крайна сметка трябва да бъдат тия процедури и на колко време? В смисъл - аз на козметик ходя всеки месец, на педикюр на 2 месеца, на фризьор веднъж на месец, на масаж също по веднъж и просто искам да знам, колко пъти ще трябва да правя още нещо , с кото трудно съобразявам работата и свободното си време? newsm78

# 74
  • Мнения: 2 768
Точно сега ти е противопоказна такава процедура  Grinning

Но по принцип инетрвалът е между 3 и 5 седмици, специално за триъгълника към 5 пъти.

Освен това става бързо, часа ми беше в 9.30, в 10.00 вече бях излязла.

Общи условия

Активация на акаунт