Къде в Пловдив? - 70 тема

  • 67 661
  • 748
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 214
Включвам се с бързо питане, понеже не намерих решение за момента. Къде в Пловдив може да се поръчва кетъринг с доставка на диетично хранене съобразено с индивидуални нужди? В София има... но в Пловдив? Мерси много!
Ресторант Веджик, веган храна.

# 271
  • Мнения: 646
От коя хлебарница ще купуваме вкусни козунаци newsm78

# 272
  • Мнения: X
Миналата година купих козунаците от пекарната до църквата Св. Иван Рилски. Отпред, точно до светофара. Бяха много хубави.

# 273
  • Майничка
  • Мнения: 12 597
Аз вземам от баничарницата на "Мария-Луиза" - има различни видове и не са големи като грамаж.

# 274
  • Мнения: 10 508
Миналата година купих козунаците от пекарната до църквата Св. Иван Рилски. Отпред, точно до светофара. Бяха много хубави.
И на мен ми харесват там.
И една пекарна до юг-енерго. Също много хубави!

# 275
  • Мнения: 214
От коя хлебарница ще купуваме вкусни козунаци newsm78
Дон Батон зад Четвъртък пазара.

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 14 077
Миналата година купих козунаците от пекарната до църквата Св. Иван Рилски. Отпред, точно до светофара. Бяха много хубави.
И на мен ми харесват там.

Още един глас за там  Peace

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Старата пекарна (или хлебарница беше  Rolling Eyes) до автогара Родопи и в Тракия, срещу ДКЦ 5. Хлябът им е чудесен, макар и с мая, закуските и козунаците също.  Peace

# 278
  • Мнения: 5 372
Трябва да си купя куфар. От къде да гледам? Предишните ги купихме от Метро, но много бързо им се развалиха колелцата. Ползвала съм преди години на Самсонайт, но в момента не мога да си го позволя финансово.

# 279
  • Мнения: 17
В Лидл имаше

# 280
# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 2 206
Трябва да си купя куфар. От къде да гледам? Предишните ги купихме от Метро, но много бързо им се развалиха колелцата. Ползвала съм преди години на Самсонайт, но в момента не мога да си го позволя финансово.

На Естил са качествени и на добра цена, имам техен от преди 7-8 г и не е мръднал, може да разгледате в сайта и ако Ви устройва да посетите някой от магазините им  http://www.estilbags.com/


Аз търся официална рокля, моля да споделите магазини, където мога да разгледам.

# 282
  • Майничка
  • Мнения: 12 597
...Аз търся официална рокля, моля да споделите магазини, където мога да разгледам.

Строго вечерна или не толкова тежкарска? В новата колекция на "Елизабет" има много приятни коктейлни модели. В "Е-фос" на "Отец Паисий" /до Арлет/ също има интересни неща.

# 283
  • Мнения: 5 372
Виоленза, благодаря!

# 284
  • под тепетата
  • Мнения: 9 334
Разгледах сайта на градския транспорт. Трябва да упътя близка, а не живея в този район и във връзка с промените в транспорта моля за помощ. Какъв автобус трябва да хване от централна гара, за да се придвижи до МЦ"Кючук Париж". Прочетох за 7,16,116, но доколкото разбрах тече ремонт на Коматевско шосе. Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт