Как да станем личен асистент на детето си?

  • 17 102
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 249
Ако си от София има две програми новата е Независим живот там е по лесно, но не знам дали не приключиха с приемането. А по старата която си е има много изисквания и един куфар документи  ooooh!

# 31
  • Мнения: 3 504
Като ви чета ми минава мисъл, то хем да стане ЛА, хем да не станеш, пишман работа ooooh!

# 32
  • Враца
  • Мнения: 871
И аз в началото бях решила..но след като разбрах как стоят нещата.. отказах се!  Sad

# 33
  • Мнения: 249
По принцип си е ходене по мъките  #Cussing out

# 34
  • Мнения: 2 116
Мисията почти невъзможна!  Rolling Eyes

# 35
# 36
  • Мнения: 3 504
По принцип си е ходене по мъките  #Cussing out

Няма нещо вече, което да не е ходене по мъките тук в БГ, тотално всичко се прехвърля на родителите и стават  #Crazy

# 37
  • Мнения: 249
Успях накрая сега си чакам договора. Успех и на другите стискам ви палци  Peace

# 38
  • Мнения: 516
Здравейте майчета, имам въпрос. Социалните ме убедиха ,че скоро ще влезе новата програма за Личен асистент. Плановете ми бяха след изтичане на майчинството(юни)  да се кандидатирам. Скоро разбрах, че съм бременна. Ако стана ЛА ще мога ли да изляза отново  по майчинство(декември, ако е рекъл Господ) ,както ако съм на нормална работа? Колко години ще бъде и коя институция ще ми го изплаща? Струва ли си да се захващам или да търся други варианти?

# 39
  • Мнения: 249
Здравейте майчета, имам въпрос. Социалните ме убедиха ,че скоро ще влезе новата програма за Личен асистент. Плановете ми бяха след изтичане на майчинството(юни)  да се кандидатирам. Скоро разбрах, че съм бременна. Ако стана ЛА ще мога ли да изляза отново  по майчинство(декември, ако е рекъл Господ) ,както ако съм на нормална работа? Колко години ще бъде и коя институция ще ми го изплаща? Струва ли си да се захващам или да търся други варианти?

Здравей,
с моя приятелка ни одобриха по-програмата "Независим живот". Тя е с три деца и е по-майчинство с малкият си син. Ако става въпрос за същата програма няма да имаш проблем тъй като тя не е обвързана с доходи. Но доколкото знам за момента стартира само за София и е до края на годината.
Желая ти успех! Peace Hug

# 40
  • Мнения: 516
Благодаря за отговора Hug Но аз ще кандидатствам за ЛА, за "А-т за независим живот "има възможност само в столицата. И когато ще подавам молбата вече няма да съм по майчинство, а на борсата. Мисълта ми беше , ако ме удобрят и подпиша договор, ще мога ли след 5 месеца примерно да изляза по майчинство? И майчинството кой ще го изплаща тогава?

# 41
[Знаете ли че се очаква нова програма за личен асистент в която няма да има значение доходите мисля че до юни месец трябва да влезе в сила и аз чакам нея не отговарям на условията за сегашнатаsize=10pt][/size]

# 42
  • Мнения: 249
Благодаря за отговора Hug Но аз ще кандидатствам за ЛА, за "А-т за независим живот "има възможност само в столицата. И когато ще подавам молбата вече няма да съм по майчинство, а на борсата. Мисълта ми беше , ако ме удобрят и подпиша договор, ще мога ли след 5 месеца примерно да изляза по майчинство? И майчинството кой ще го изплаща тогава?

Това вече незнам

# 43
  • Мнения: 1 271
ей Таня подписа ли договор вече
на нашия татко му пратиха писмо (той кандидатства за ас. за незав. живот за малката, аз съм ЛА на големия) че е одобрен но парите са свършили вече ... и сега чакаме или след нова година или и аз не знам кога, пише че ще се обадят ...

по въпроса на desi_jul  нямам идея дали въобще ще искат да станеш ЛА като разберат че си бременна, но питай - успех

# 44
  • Мнения: 249
Да и пари ми преведоха, но сам номер 259 и може би затова сте на изчакване нямам представа.

Общи условия

Активация на акаунт