- 17 475
- Развлечение

С колко шевици беше, Белла
Жената с един вътрешен шев само, ме чакаше на кафенето пред родилния. Малко на една страна ходеше, но си беше съвсем наред.



Когато и да е, да мине бързо и леко! 














Моите първи опити с тесто бяха катастрофални...


После, ако познаем, ще кажем на Белиндето: "ей, права бях, аз нали ти казах" 

С колко шевици беше, Белла
Жената с един вътрешен шев само, ме чакаше на кафенето пред родилния. Малко на една страна ходеше, но си беше съвсем наред.

.

. И с Бела много се шегувахме. Страхотни еклери си направила, нищо че не съм ти приятелка
.
. Сънувах, че се мотая из Варна и стигнах до морската, а ти беше седнала на тревата, първо реших да не ти се обадя, но после те "нападнах" Препоръчани теми