Искам да кажа ... (119)_24.04-30.04

  • 82 039
  • 1 171
  •   1
Отговори
# 870
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 045
Добро утро !
Много сте писали.
Днес имам доста работа- с децата на плуване , на матемаматика после , на работа между другото.
Ще ни носят мебели за в къщи и за новото помещение на работа , което ремонтираме.
Обучавам нова девойка , че едно от момичетата ни е бременно и съм много щастлива и притеснена , защото е пък с аденом на хипофизата, дано всичко е нормално при нея , чакам да стана "леля" и гледам бебешки неща  Crazy
Сега ще ходя да взимам пратки от пощата , че доста неща поръчах от амазон, вчера ми се обадиха, били тежки и банички да купя и кифлички ,  ММ ми пусна кафе  Heart Eyes да се събудя Grinning.

С децата споделяме - и за двойките и за купоните.

Ужасно е родител да надживее детето си , за съжаление имаме случаи в семейството и с приятели  Cry

И моята дата за козуначко мина  Wink

Хубав ден , момичета  Grinning

# 871
  • Някъде там
  • Мнения: 16 082
Добро утро.
Сбъдваща не е нищо сложно но пак иска малко време да имаш.
Шам-пита
1кг бутер тесто.
8 белтъка-100 грама захар за тях.
Захарен сироп
300 грама захар.1,300 вода.
ванилия и лимонова есенция ако имате.
Бутер тестото се надупчва леко с вилица и се изпича до готовност.
Сварява се гъст захарен сироп,прибавя му се ванилията и есенцията лимон
Белтъците се разбиват на сняг със захарта,която се прибавя към края по-малко.
Сварения топъл сироп се прибавя на тънка струя към белтъците(това сварява и тях).Готовия крем се разтиля на дебел пласт едната платка.Другата се поставя отгоре с гладката част на вън.Поръсва се с пудра захар.
Скрит текст:

Жаки готово дулсе има в Билата.В лидъл си е кондензирано мляко,рядко е.
Ако искаш ще ти снимам кутийката.Аз правя същата торта която са ти дали.Много си заслужава.
Светкавица,много правилно си постъпила,според мен.Ако му говореше само,нямаше да те разбере.Сега явно се е усетил и за това е разстроен.Ще му мине,но като се успокои,пак му говори че децата бързо забравят. Hug

# 872
  • Мнения: 14 318
Добро утро!

Кукнах в 7 аз, но наспана, защото си легнах в 9.30  Mr. Green
Стягам багажа и отиваме на къщата. Днес на дневен ред е закопаването на канала и чистене на трева... Обличам си банския и я почвам  hahaha

Светкавица, не мога да взема отношение, понеже нямам деца. Но първата любов си върви с първото разочарование ръка за ръка и е нещо, което всеки е изпитвал...  Hug

# 873
  • Мнения: X
Добро утро!

И аз се наспах, като си легнах в 10. Планът за днес е като си изпия кафето да пусна прахосмукачка, да измия пода, пералня и после излизаме. ММ ще почисти основно банята, че аз това го ненавиждам. Бързо ще свършим, няма да си пропилея съботата в чистене. Доволна съм от трите почивни дни, не крия.

# 874
  • Мнения: 39 422
Добро утро!
Белинда няма ли да ни сервира Козуначко за съботна закуска?
И аз се наспах. Вече една перална е просната, друга се върти, спалните оправени, тоалетна и тя. Остава да прахосмуча, пазаруване и слизам в градината. Ще пръскам с отрова тревата.

# 875
  • Мнения: 22 036
Добро утро!
Белинда няма ли да ни сервира Козуначко за съботна закуска?
И аз се наспах. Вече една перална е просната, друга се върти, спалните оправени, тоалетна и тя. Остава да прахосмуча, пазаруване и слизам в градината. Ще пръскам с отрова тревата.

На 2 Май казах  Crossing Arms. Стига давахте зор. А ти си луда. Тук е 2:35, а аз още торбите от пазара не съм оправила.

# 876
  • Мнения: 2 136
Добро утро. Светалчо, Лиляна, дано всичко се нареди по най-добрия начин при вас.
Сега чета изискванията за багаж в Турските авиолинии. Момчето ми лети след 2 седмици.
Стига с тия бебета, че цяла нощ сънувам, че синът ми ме е направил баба, той е в Щатите на бригада, аз трябва да го заместя тук, а  не съм подготвена с покупките. Цяла нощ тичах да купувам дрешки и креватче. Че накрая и снахата не хареса какво съм купила. На всичкото отгоре ми каза, че ще ми дава бебето само ако спазвам инструкциите от 5 листа А4. Май и четенето на свекървенската тема ми се отразява. Събудих се изморена.

# 877
  • Мнения: 5 371
Добро утро! Затопля се, цели 3 градуса е, дава ми надежда, че днес ще е по-хубаво времето. Ще се разходим преди обед, а след обед ще готвим. Ежедневие.

# 878
  • Мнения: 39 422
Силве, този сън ще ти държи влага и ще станеш (някой ден, не сега) една много добра свекърва и баба!
Даун, аз не давам зор на Белинда. Един вид питам дали има някакви новини от през нощта. Живи и здрави. Козунак се яде по всяко време. Когато го сервира- тогава!
Не писах за гаджетата, защото не мога да взема отношение, но когато детето ми се "излага" винаги казвам. Понякога ме слушат, понякога не и после ми казват, че съм била права. Дори и да има присмех бързо се забравя от околните, защото е нещо детско и наивно. Ние се закачахме с по- големи батковци (5 клас, на 7-8 за момчетата), но пак наивно. Шареха по торбите ни, ако бяха по- напред в опашката на лавката ни даваха ред.....такива неща, ама нито те нито ние сме искали и очаквали нещо повече. От друга страна се радвай, че все пак изпитва симпатии към другия пол. Ето нещо положително от тази случка.

# 879
  • Мнения: 22 036
Силве, този сън ще ти държи влага и ще станеш (някой ден, не сега) една много добра свекърва и баба!
Даун, аз не давам зор на Белинда. Един вид питам дали има някакви новини от през нощта. Живи и здрави. Козунак се яде по всяко време. Когато го сервира- тогава!
Не писах за гаджетата, защото не мога да взема отношение, но когато детето ми се "излага" винаги казвам. Понякога ме слушат, понякога не и после ми казват, че съм била права. Дори и да има присмех бързо се забравя от околните, защото е нещо детско и наивно. Ние се закачахме с по- големи батковци (5 клас, на 7-8 за момчетата), но пак наивно. Шареха по торбите ни, ако бяха по- напред в опашката на лавката ни даваха ред.....такива неща, ама нито те нито ние сме искали и очаквали нещо повече. От друга страна се радвай, че все пак изпитва симпатии към другия пол. Ето нещо положително от тази случка.

Мари,  Hug шегувам се.

И аз за детето не мога да кажа нищо, защото е тази възраст 2 години са голяма разлика. От друга страна не мога да преценя, дали девойката наистина го харесва. В 5 клас са малки за подобни неща, но пък не е като да не се случва.

# 880
  • Мнения: 12 993
Аз мисля също, че каката му гледа сеира и целия и клас вероятно. Не са във възраст да харесват по- малки момчета, това по- натам може и да стане, към 50-те обикновено Simple Smile))
Така че, Светкавица, мисля че си постъпила правилно, като си му разяснила ситуацията. Ако тя го беше изложила пред всички, или пък някой друг,запознат с увлечението му, му се подиграе ще е по- тежко от твоите думи.

# 881
  • Мнения: 748
Ааа, Жаки, ти пък чак към 50-те. Така беше по наше време. Сега е различно. Работя в гимназия, двойките деветокласник с единайсетокласничка изобщо не са изключение. Но в пети клас наистина са си дечковци.

# 882
  • Мнения: 12 993
Дейзи, аз познавам 50 годишна с гадже под 40, затова казвам:)) Питах моята какъв е шанса да си падне по седмокласник, тя е в девети, каза нула процента, не ги забелязвала. Виж единадесетокласниците ги вижда идеално:)))

# 883
  • Мнения: X

Сега чета изискванията за багаж в Турските авиолинии. Момчето ми лети след 2 седмици.


Търкиш Ейърлайнс са супер. Обичам да летя с тях.

# 884
  • Бургас
  • Мнения: 16 217
Неможах да се наспя. Спах много тежко,сънувах нещо,но като ме събуди алармата бях като пребита
..
А съм на работа и съм като парцал...егати,толкова работа да имам днес....
И кафето не ме събуди  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт