Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 006
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 68 647
Аз още малко по темата за банските - тънки ли са, заради съхненето питам? Имат ли отвътре подплата, която ги прави по-дебели?

Аз винаги подменям на плажа. Не понасям да ми е мокро на г...зо Mr. Green

не са от най-тънките материите според мен. Особено от миналата годино едно розово горнище имам, с широка лента тип панделка се връзва отзад. Това нещо цял ден няма да изсъхне.. Grinning

# 1 246
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Помня, че предната седмица прочетох за банските, че са от бързосъхнещите. Не съм си купувала. Много са им плитки долнищата.

# 1 247
  • Мнения: 68 647
Имам и черен-горнище и долтище от миналата година пак. Та горнището има дунапрен под плата. Това за мен значи, че не съхне толкова бързо, ако беше само плат например.

Тези по брошурата ги гледам, че горнищата май са с дунапрен също. Rolling Eyes

# 1 248
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Имам и черен-горнище и долтище от миналата година пак. Та горнището има дунапрен под плата. Това за мен значи, че не съхне толкова бързо, ако беше само плат например.

Тези по брошурата ги гледам, че горнищата май са с дунапрен също. Rolling Eyes
Е, плат, плат, ама някои хора имат нужда и от дунапрен. Само с плат не става Wink hahaha

# 1 249
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Ходих до Лидл взех сутиен и гащи ама ленените неща все са ми големи само рокли мога да нагодя но си имам рокля от миналата година. За малко да забравя сиренето котиж че много го обичам и се върнах да го взема. Гащите ми харесаха s размер макар че нося м сутиена и той най-малкия а ми голям ама няма да го връщам затрупала съм се със сутиени у дома и нито един без кусур Sad ...

Еми така е, като нямаме с какво да ги пълним тия сутиени  Sad Аз изобщо не смея да си взема от Лидл - дори и най-малкия размер ми изглежда огромен  Embarassed От H&M обаче имам 2 и са ми перфектни. Единия за малко да ми е малък даже  Laughing

# 1 250
  • Мнения: 5 130
Целите бански ми се иска да видя, миналата година си взех и е с подплата, та няма изсъхване... Да взема да намеря време и да отида. Ще потърся и тази майонеза, която похвалихте, каква марка е?
И да вмъкна и нещичко за сутиените - от няколко години съм само с лидълски и един единствен модел не ми стоеше добре и го върнах. Имам и без банели и без презрамки от миналата година и само мога да ги похваля. Peace

# 1 251
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
SvetlaK, а баш така си няма пълнеж и тва си е Simple Smile Нямам такъв модерен магазин като вашите наблизо затова от всеки лидълски сутиен си взимам по един най-малък за колекцията SmileyWear Bikini

# 1 252
  • Мнения: 68 647
Еeeeeххх....сютюените. Ами всичките са ми от Лидл, какво да си кривя душата...манекен на лидл съм аз Mr. Green туй гащи, сютюени, потници, дънки, обувки... Crazy

# 1 253
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ееех, имах ангажимент преди работа и не можах да мина сутринта за топове - дълги ли, къси ли. Поне да ги бях видяла... Имам панталон над колятното от миналогодишните светлосин, слаган два пъти, ми като съм правя и е изгладен става. Като седна с него и после стана, става толкова издупен, крив и празен на д-то, все едно памперс отдолу имам. Не го нося почти, за разлика от един дълъг панталон, прав, не е купуван от ЛИДЛ, пак се мачка, но в изправено положение като съм си ми стои нормално. Няма го ефектът на торбата.

Та, бургазлийки да кажат някъде ако има останали малки топове и евентуално рокли да ме упътят и да си спестя обикалянето вечерта.  Hug

# 1 254
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Радост, в мола сутринта имаше от всичко по много и хора нямаше. Но аз по принцип съм забелязала, че там дрехи се задържат най-дълго. "Молците" предпочитат други магазини за дрехи  Wink, от Лидл само ядат  Joy
Нил, според мен не я включвай машината. Тя си отговаря на описанието, работи си добре, просто може и без нея да се постигне същият резултат. За някой, на когото не му се занимава да разбърква сладоледа през 15мин., вероятно ще е полезна покупка Peace

# 1 255
  • Перник
  • Мнения: 4 863
SvetlaK, а баш така си няма пълнеж и тва си е Simple Smile Нямам такъв модерен магазин като вашите наблизо затова от всеки лидълски сутиен си взимам по един най-малък за колекцията SmileyWear Bikini


Изобщо не ти трябват модерни магазини наблизо. Аз не ги посещавам, а си поръчвам онлайн. Във форума естествено има тема И по тоя въпрос  Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=975936.435;topicrefid=20

# 1 256
  • София
  • Мнения: 3 845
В новата тема предлагам да няма анкета, която излиза на всяка страница, заема място, а като се чете през телефон е доста досадно.

# 1 257
  • Асеновград
  • Мнения: 3 063
Целите бански ми се иска да видя, миналата година си взех и е с подплата, та няма изсъхване... Да взема да намеря време и да отида. Ще потърся и тази майонеза, която похвалихте, каква марка е?
И да вмъкна и нещичко за сутиените - от няколко години съм само с лидълски и един единствен модел не ми стоеше добре и го върнах. Имам и без банели и без презрамки от миналата година и само мога да ги похваля. Peace
Пускат и модели без подплата.От целите бански миналата година  черния е без подплата и подплънки на бюста, съхне за 5-6 минути на слънце.Виж ги на място.

# 1 258
  • Мнения: 1 806
В новата тема предлагам да няма анкета, която излиза на всяка страница, заема място, а като се чете през телефон е доста досадно.
Чета от телефон и изобщо не я виждам (така че да ми се набива на очи)newsm78 Ама то не съм и мислила да слагам нова, просто защото не мога да я измисля  

Пускам набързо новата тема- в груб вариант е.... ще добавям и редактирам до утре по това време - така че имате време за препоръки, оплаквания, пък и похвали  Whistling Whistling

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=980136.msg35095144#msg35095144

Последна редакция: чт, 01 юни 2017, 17:15 от Nil desperandum!

Общи условия

Активация на акаунт