Тествайте Baby Dove – цялостна грижа и нежно почистване за бебешката кожа

  • 23 176
  • 284
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 816
Благодаря за наградата!
Обикновено козметиката за децата купувам от аптеките. Продукти, които хидратират и не дразнят кожата. Цената е без значение, важно е качеството. Общото ми впечатление за изпратените продукти(лосион за тяло, крем против подсичане и измиващ лосион за коса и тяло) е добро. Лосионът за тяло най-много ми допадна, както и кремчето против подсичане. Мнението ми за измиващия лосион е, че не е подходящ за деца с по-суха кожа. Текстурата на продуктите е добра. В сайта на фирмата видях, че има продукти и за чувствителна кожа, което ме заинтригува и смятам да ги тестваме.
Бих препоръчала на мои близки да пробват продуктите.

# 151
  • Мнения: 1 480
Здравейте,благодаря много за наградата.
Приятно съм изненадана от подоръците и начина на опаковане.
Получихме-лосион,крем против подсичане и шампоанче.
- На каква възраст е вашето бебе?  - Децата ми са на 17, 12 и 7 год.
- Какви продукти използвате най-често при ежедневните грижи за него? - Измивен гел/шампоан, лосион за тяло,  а сега през лятото и слънцезащитен крем
- Как избирате козметични продукти за Вашето бебе? - Гледам да са с възможно най-чисти съставки и да могат всички да ги ползват.
- Кои са най-важните качества, които търсите в тях? /нека е отделен въпрос/ - Трябва да са нежни към кожата, да я хидратират
- От къде обикновено закупувате продуктите за вашето бебе? - от чуждестранни сайтове и  аптеки
- Цената има ли значение при взимането на решение? - Има значение, да, но не е от първостепенна важност.
- Какво е общото Ви впечатление от продуктите Baby Dove? - Много съм доволна! Само по отношение на крема за подсичане имаше коментари от децата че в началото малко щипе.
- Кой продукт Ви допадна най-много и защо? - Всички ми харесаха, може би най-много лосионът за тяло - лесен е за нанасяне, попива бързо и остава много нежен аромат след използване
- Харесва ли ви ароматът и текстурата на продуктите? - Да Simple Smile
- Доволни ли сте от хидратиращите качества на Baby Dove? -Да!
- Бихте ли препоръчали Baby Dove на Ваши близки и приятели? - Да, бих Peace

Благодаря, че имах възможността да пробвам продуктите!  Бяха идеален партньор за нас докато бяхме на море:bouquet:

# 152
  • Мнения: X
Ние не сме от печелившите ,но да изкажа и аз положително мнение за продуктите .
След края на играта като видях ,че не печелим набързо изтичах и закупих първо лосиона и след седмица и шампоана.Изключително доволни сме и от двата продукта.
Шампоана е добре измивен и доста деликатен.За съжаление аромата на шампоана не се запазва в косата за дълго.Косата след него се разресва лесно.Ще се радвам да иматe  и допълнително спрей за лесно разресване с деликатен аромат и забавна гъба за баня във фома на пате като логото на продукта Simple Smile
След положителните отзиви за измивния ви лосион ще отскоча набързо да купя и него.
Лосиона го използват и двете ми дъщери на 9 и на 4.Много го харесват .Омекотява кожата ,добре хидратира и оставя приятен аромат.
Опаковките са хубави и стабилни .Поздравявам ви за страхотната серия  bouquet  .Мисля дълго време да я използваме Simple Smile

# 153
  • Мнения: 1 180
Благодарим на всички участници за подробните и изчерпателни коментари за продуктите Baby Dove.

За всички останали Baby Dove има нова изненада! За още четирима от вас ще има чудесни подаръци.
За да се включите в играта, отговорете до 09.07.2017 г. на въпроса „Кои са най-важните качества, на които държите при избора на козметичен продукт за вашето бебе?“

# 154
  • София
  • Мнения: 3 709
- разчитам на познати марки, с утвъдено име и история
- личен опит, споделен от приятели или познати
- медицинска препоръка, ако касае определен кожен проблем

# 155
  • Мнения: 528
Най-важното за мен е козметиката да е нежна, хипоалергична и достатъчно хидратираща за кожата на дъщеря ми.

# 156
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
без излишни оцветители и миризми
качесто
достъпка цена
удобна опаковка

# 157
  • Мнения: 14 788
С възможно най-малко химия.
Достъпна цена.

# 158
  • Мнения: 1 988
Държа на състав, удобна опаковка, достъпна цена и да може да се открие в големите хипермаркети  Peace

# 159
  • София
  • Мнения: 3 098
Съотношение качество-цена; утвърдена марка на пазара; препоръка от приятелка.

# 160
  • София
  • Мнения: 22 948
- Препоръка от познат е най-важното за мен, въпреки че това е  субективно, защото кожите на бебенцата са различни.

# 161
  • Варна
  • Мнения: 469
При избора на козметика гледам  на първо място- състава на продукта,на второ-  марката и на трето място- цената.

# 162
  • Мнения: 423
Състав, без оцветители и парабени; препоръка от приятелка; удобна упаковка

# 163
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
За мен съставаът е най-важен, да е максимално изчистен; цената също не е за пренебрегване. И естествено как се отразява на бебето е водещо при избора на козметика.

# 164
  • София
  • Мнения: 905
Хидратиращ, да не изсушава кожата, хипоалергичен.
Добър мирис

Общи условия

Активация на акаунт