Гошко - до конкурса и след това

  • 81 320
  • 929
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
А дано стане.Не искам да вярвам,че са го видяли и няма резултат

# 91
  • Варна
  • Мнения: 10 493
А дано стане.Не искам да вярвам,че са го видяли и няма резултат

Ами вече втори ден е качено и го повдигам,но резултата е това Rolling Eyes Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: X
А дано стане.Не искам да вярвам,че са го видяли и няма резултат

Ами вече втори ден е качено и го повдигам,но резултата е това Rolling Eyes Rolling Eyes

Мисля,че този път вече има ефект. Praynig

# 93
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не е лошо и ако може и някой друг да го повдига,защото съм на работа и шефа ще ме скомърца на края  Simple Smile

# 94
  • Вестерос
  • Мнения: 38 389
И днес гласувах Simple Smile Ще гласувам всеки ден като мога, дано успеем  Praynig

# 95
  • Мнения: 4 239
запазваме 11-та позиция, в момента сме на 4981 гласа и пред очите ми се качиха с 4. Максималният брой гласове за водача достигнаха 51 197

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Здравейте на всички! На 10-то място сме вече с 5063 гласа Simple Smile Simple Smile Simple Smile Преди два дни когато и видях темата, споделих линка в публикация с приятелите ми във фейсбук. Това което ми направи впечатление е че откликнаха едва няколко човека. Днес обаче се активирах и изпратих на повечето си приятели лични съобщения във фейсбук месинджера /придружени от линк/, на други във вайбър и да ви кажа това е начина. Абсолютно всички ми върнаха положителен отговор  Peace Да ви припомня само, че почти всяка бензиностанция и заведение имат Wi-fi  Simple Smile Вързвайте се и гласувайте! Каузата си заслужава! Заедно можем много!  Hug

# 97
  • Мнения: 1 121
И аз гласувам всеки ден.

На приятели копирам директно линка на снимката като лично съобщение -

Скрит текст:

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 19
9-то мястоооооо с 5423 гласа!!! Party

# 99
  • София/Испания
  • Мнения: 1 506
И тази вечер гласувах и споделих във Фейсбук.

# 100
  • Мнения: 6 393
Здравейте!

Кликнах върху линка и се отвори снимката на детето, но не се появи бутон за гласуване. Къде бъркам и как да дам глас за нашето дете?

# 101
  • Мнения: 7 325
Над снимката има -  Вернуться к голосованию
като кликнеш отгоре ще ти се отворят всички участници. Намираш го и гласуваш.

# 102
  • Мнения: 172
Гласувах за четвърти път - 5631 гласа. Напредваме! Вчера качих призива във фейсбук, но ще приложа споделеното от L0v3d - ще изпратя лични съобщения със снимката.
Много сме, ставаме все повече - ще успеем!  Peace Praynig

# 103
  • Мнения: 6 393
Получи се. Благодаря!

Утре пак.

# 104
  • Мнения: 1 510
Над снимката има -  Вернуться к голосованию
като кликнеш отгоре ще ти се отворят всички участници. Намираш го и гласуваш.
Няма нужда,и аз влизам чрез този линк.Не се връщам,а гласувам под снимката.

Общи условия

Активация на акаунт