Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 355

  • 81 750
  • 740
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041

 

Енгин Акюрек, "Най-добър актьор" 2015 - МФД Сеул

 

Енгин Акюрек "Най-добър актьор" 2015, Номинационен медал ЕММИ

 



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ



 





ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 

 

ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    




АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 




Karayılan/Черната змия - с български субтитри




ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 23 206


Да ни е честита новата тема



Нека да посрещаме само хубави новини свързани с Енгин.
И дано информацията за нов проект да дойде скоро,
защото феновете от цял свят са нетърпеливи
да го гледат отново на екран.


# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041


Добре заварила и аз в новата тема.
Да ни е приятно в нея с проектите на Енгин.
Миналите са налице, в очакване сме на нов.
Всички на които им е интересна темата и персонажите създадени от Енгин, моля харесайте.
Напомням как става.


# 3
  • Мнения: 20 905


Ами много "стисната" се оказа Селви. ooooh! Е, Дахан го каза. Heart Eyes

Благодаря за новата тема. smile3525

Сега ще чакаме да мине, важният за съседите месец. Thinking

Е, ако имаме късмет, може и някоя нова снимчица. Heart Eyes

Надеждата е неизчерпаема. Heart Eyes Grinning

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041



https://www.youtube.com/watch?v=b5xxKofqaAw

Промо клипът на "Мръсни пари и любов" за сръбските зрители.

# 5
  • Мнения: 23 206


Замислих се - какво не е играл досега Енгин? Какъв тип характер би бил интригуващ за него в евентуално нов проект?
Аз зная какво бих искала да гледам и то действително е нещо различно от досега представеното от Енгин.
Не, че точно такъв образ няма в дизи сценариите и то в световен мащаб. Може и съседите да са правили сериал с подобен сюжет - знам ли  Thinking

Но ще ми е интересно да го видя като богат, разглезен и свикнал да получава всичко което поиска плейбой. Да има всичко и в същото време да няма най-ценното - истинско семейство. И... в един момент да се влюби най-неочаквано в най-неподходящата /според разбиранията му/ жена. И за да има съответно и съспенс в историята - дамата да е самотна майка, отглеждаща сама детето им Wink , дошла да работи в компанията му с цел /любимото на вси сценарии  newsm53/отмъщение.
Ако има и повече комедийни моменти... Бих гледала, ама надали...
Това е нещото което Енгин със сигурност никога няма да изиграе.

Ще продължавам(е) да се надяваме да не прави дълга почивка и наесен наистина да започне нещо ново. Дано да не е чак толкова драматично-трагична историята която ще избере.

Дотогава ще си следим всички новини и ще си чакаме къде по-търпеливо, къде по-нетърпеливо...

Скрит текст:

Темата е харесана newsm10 Това е първото което направих.

# 6
  • Мнения: 2 293
   
  Да ни е честита новата тема. Благодаря Марианка. newsm51 newsm51 newsm51
 
Да я изпълним с красотата на Енгин, нашите положителни емоции и любовта си към него.
            Благодаря.

     

# 7
  • Мнения: 2 293
Мартичка, вчера докато си вършех домакинството ми се завъртя същата мисъл в главата.
До сега не е играл богаташ, който да има изобилие от всичко- жени, пари, коли, имоти. Но да няма най- важното- любовта.
 Дано ни се случи да го видим и в такъв образ.
 
 На него му подхожда да играе всичко. Бива го и в комедийните образи, бива го и в отрицателните.
Може ги момчето всичките неща.

 Но аз сега съм любопитна, коя ще е следващата му партньорка.
 Аз съм се спряла на няколко, да видим дали ще съм познала или поне предположила.


  Марианка- харесах.

# 8
  • Мнения: 20 905


Ох, като си спомня каква надежда имах за двамата. ooooh!



А се оказа раздяла и то по този жесток начин. Sad

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041


Ако бях на мястото на водещата, щях да съм така:

# 10
  • Мнения: 23 206

Скрит текст:
Ако бях на мястото на водещата, щях да съм така:
Споко... ти само ни вземи на следващо мероприятие, пък ние ще те държим в правилната кондиция... Söz
Скрит текст:

А се оказа раздяла и то по този жесток начин. Sad
Хармония  Two Hearts  Ако се замислим - раздяла можеше да има  и при Керим и Фатмагюл, както и при Йомер и Елиф... Ама Енгин затова си избира различни истории - има нещо ново, неиграно досега.

До сега не е играл богаташ, който да има изобилие от всичко- жени, пари, коли, имоти. Но да няма най- важното- любовта.
Дано ни се случи да го видим и в такъв образ.
........
Аз съм се спряла на няколко, да видим дали ще съм познала или поне предположила.

Ками  Two Hearts ще е интересно наистина. А кои са ти фаворитките?
Аз мисля, мисля и нищо не измислям... дори и само като предположение.

# 11
  • Мнения: 1 469


Да сложа и тук последната му нова снимка...

Здравейте, Енгинки! Hug

Благодаря на Мариянка за новата тема! newsm51  newsm51  newsm51

Благодаря на всички момичета, които редовно пишат, поддържат темата и споделят своята любов към Енгин: Мариянка Two Hearts Мартичка Two Hearts Хармония Two Hearts Комет  Two Hearts Мари Two Hearts Свети  Two Hearts Ками Two Hearts, както и на тези, които се отбиват по-рядко! Като се замисля, че някъде 1 година ви четях от балкона, по времето на целия сериал КПА, чаках преводите на сериите и само четях коментарите ви...Предполагам, че има още доста такива момичета, които обичат Енгин, но нямат смелост да пропишат. Мога само да им кажа, че всяко едно мнение е важно, и няма значение дали мислим еднакво, единственото от значение е да си споделяме чувствата към този огромен талант, най-добрият актьор на света за нас-Енгин Акюрек! txtloves Така, че всеки, който обича Енгин и неговите герои е добре дошъл тук...

Мартичка Two Hearts, и аз с удоволствие ще го гледам в твоя сценарий.

Цитат
До сега не е играл богаташ, който да има изобилие от всичко- жени, пари, коли, имоти

Ками Two Hearts

Според мен Енгин е играл богат и разглезен млад мъж-Мустафа Булут не беше ли такъв! Беше богаташ, правеше каквото си иска и никой не можеше да му каже нищо, защото е син на кмета. Притежаваха огромен хотел, земи, голяма къща...И всички жени можеше да са в краката му, ако поиска...но той беше обсебен от една....
Даахан също в няколко серии беше богат мафиот и много му отиваше...За мен това беше върхът на сексапила на Енгин...Направо страшен!

Забелязваме, че Енгин избира драматични истории, където героят му страда много! Но се надявам повече да НЕ избира такива, в които героят му умира, тъй като много тежко се възприема това от нас....Нека се бори, и накрая да получи справедливост. Както Керим и Йомер....Не мога още да разбера, защо постъпиха така с Даахан и не мога да им простя–на канала, на продуцента и на сценаристката Sad

Надявам се на много новини около момчето ни и на много снимки. Въпреки че на последната ми изглеждаше толкова вглъбен, сякаш иска да остане сам, никой да не го закача...Но ако е така, нямаше да излиза...

Разбирам, че от днес започна свещения им празник, но изобщо не съм запозната и нямам идея какво правят. Дано все пак не изкараме цял месец, без да видим Енгин!

# 12
  • Мнения: 3 243
Здравейте момичета! Hug Hug Hug
И аз се настаних в новата тема.Благодаря на Марианка за темата! bouquet
Дано в нея да научим за новия проект на Енгин вече потвърден и чакаме снимки от фенове!





Даахан и Йомер, два различни герои , но прекрасно пресъздадени от един прекрасен и талантлив турски
актьор Енгин Акюрек, който ние неговите фенове обичаме и боготворим!Чакаме с нетърпение следващата
история и герой! Марианка Hug харесах си темата!
Въпреки дъждовното време ви пожелавам, лек ден!

# 13
  • Мнения: 20 905
           



Аз искам да съм изненадана със следващия герой. Heart EyesНе че не харесвам вашето предложение. Hug

Особено е важно обаче, историята, която той си харесва да бъде осъществена от режисьор/и и

оператор/и на много добро, професионално ниво. Thinking

# 14
  • Мнения: 2 293
Мартичка, на първо място ми е Джансу Дере- хубав тандем могат да направят с нея. И тя е перфекционистка като Енгин по отношение на работата, изпипва нещата(гледала съм я в "Езел).
Вчера загледах "Карайълан", актрисата, която играе Елван също би стояла много добре до Енгин.
Серенай Саръкая(макар, че е десетина години по- млада от него).
На него му отива да играе с "джобни" актриси. Имам предвид- малки, слабички, крехки. Но героините в които се превъплащават да имат силен характер.

  За сега тези.

 


    Каталея, имам на мисъл богаташ като в латино- сериалите. love001

Общи условия

Активация на акаунт