Звездни компромати - 327 част

  • 117 973
  • 768
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 12 114
Ето един Габриелчо с детето от Хали Бери и без него. Идеален е, аз кусури не му виждам, освен ако не е умствено изостанал, но и това се преживява при такъв външен вид.
Скрит текст:












# 451
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Този беше ли бил Холи Бери? Или тя само от Оливие си го отнесе?
Убедена съм, че нея я бият само като дойде време за развод и иска да излезе суха от локвата Tired

# 452
  • Мнения: 14 489
Гринго е Тодор Давидов. Simple Smile Но може да кръстят бебето Гринго.


Може и да греша, но май "гринго" наричат американците в Бразилия.

# 453
  • Мнения: 17 546
Затова пък Маргарита Бербатова по едно време беше готова и перо да си забучи в гъз@... Брат му на Бербо и той достатъчно го резилѝ.
Но, да, на фона на всички, дето зорлем навират на обществото живота си, Елена и Митко са светъл пример.

# 454
  • Мнения: 12 473
Много хубава Елена!  Heart Eyes

# 455
  • Мнения: 4 290
Идеален е, аз кусури не му виждам, освен ако не е умствено изостанал, но и това се преживява при такъв външен вид.
Скрит текст:



Така е Laughing

Елена е много хубава.

# 456
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Затова пък Маргарита Бербатова по едно време беше готова и перо да си забучи в гъз@... Брат му на Бербо и той достатъчно го резилѝ.
Но, да, на фона на всички, дето зорлем навират на обществото живота си, Елена и Митко са светъл пример.

Абсолютно! Rolling Eyes



Хубав е този Габриел ...за пръв път го виждам май Thinking

# 457
  • Мнения: 2 114
Покрай Бербатов също имаше доста скандали с любовници, но поне не е тъп като котета, перуки и иконата  Joy

# 458
# 459
  • София
  • Мнения: 4 328
тези някой уличен художник на Слънчака ли ги е шаржирал Grinning

# 460
  • Мнения: 17 546
Бионсето била родила, ама не е официално
https://lifestyle.bg/international/bionse-rodi-momche-i-momiche- … itsa-v-el-ey.html

# 461
  • Мнения: 39 351
Ееее, как така се остави Амал да я изпревари......

# 462
  • Мнения: 46 518
Язък за единия милион, с който се изръси за родилно вкъщи. Поне да ми го беше дала Crossing Arms

# 463
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Shocked Shocked Shocked Shocked Червенкова
Скрит текст:
Като и' видя Жучката и ей за това движение се сещам.
hahaha Joy Joy Joy Joy 

На Мариините устни ще се получи най-добре. Горната й е разделена с две привисящи меки части, само за бъррррникане.

Не знам какво става с раждането на Бионсе,но се надявам да роди само веднъж в темата ...

# 464
  • Мнения: 4 290
сега очаква целият свят да се вълнува роди ла ли е или не. Като поутихне малко глъчката около бебета на Клуни и тя ще се появи в роба, ореол и свтото сияние с младенеца в ръце.

Общи условия

Активация на акаунт