Хасково - Край реката редят се, редят се тополите ...

  • 18 854
  • 281
  •   1
Отговори
# 150
  • BG
  • Мнения: 54
Здравейте,момичета Simple Smile
Влизам по-рядко сега,защото се гледаме с бебчо.Много е кротък(засега).По-голям зор ми дава баткото,който постоянно го прегръща и го целува:))
Раждането мина горе-долу нормално,с изключение на това,че в момента,в който бебо тръгна да се ражда нямаше никой в предродилна зала и го родих на леглото,не можах да стигна до родилна.
Толкова за сега от мен:)

# 151
  • Мнения: 2 631
 welcome - ливиана - щастлива мама!!! newsm51

Дано Никола, да ти е все така кротък! smile3521

# 152
  • Мнения: 5 468
ливиана, поздравления и от мен  bouquet.
Пожелавам на сина ти да е жив и здрав, и много поводи за радост да ви дава.

# 153
  • Мнения: 398
Честито Ливиана!
Много здраве и късмет на малкия мъж.Бързо възстановяване на мама.  bouquet

# 154
  • Мнения: 398
Добре дошла във форума на Аничка!
 Hug

# 155
  • Мнения: 1 190
.....
Раждането мина горе-долу нормално,с изключение на това,че в момента,в който бебо тръгна да се ражда нямаше никой в предродилна зала и го родих на леглото,не можах да стигна до родилна.
Толкова за сега от мен:)

... Направо нямам думи  #Cussing out, важното все пак е, че всичко е свършило добре   ooooh!

# 156
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 102
Чак сега се включвам, нямам компутър в къщи. Ние ще сме до 17 август в Хасково. Само в началото на август ще ходим на море за седмица.С дребната всеки ден сме и сутрин и следобед в центъра. Ако някоя мама иска в понеделник, вторник и сряда ще съм на площадката до театъра от 5 до 7 следобед. Ще се радвам да се видим, който може нека дойде да си направим първата срещичка. Мен ще ме познаете по количката, друга майка с макларън няма.  Хайде чао и довиждане Laughing   И аз от гости не се обиждам, просто не ги забелязвам.

# 157
  • Мнения: 27
Честито, Ливиана. Да ти е жив и здрав син и много да те радва.

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 823
Да ти е живо и здраво детенцето Ливиана.Нека живее само с радост и обич около него и има много късмет в живота.  bouquet
Дорет,аз ще се прибирам в Хасково след 25-и юли.Ако искаш ми прати тел. си на лични,както ще се радвам и другите майчета да го направят,за да мога да ви се обадя,като се приберем и да се видим.Само да ви предупредя,че Ели е много бойна и дива и сигурно много пъти ще ви се извинявам,поради поведението и. EmbarassedРедовно ме кара да се червя.Ние ще правим кръщенето и(само дано котка не ни мине път)на 25-и юли.Ще ви помоля да ми разкажете как са минали кръщенетата при вас?Ние  ще го правим в София,но въпреки това ми разкажете как е минала организацията и къде се прехвърлихте после ,за да празнувате?Поздрави от нас.Simple Smile  bouquet

# 159
  • Хасково
  • Мнения: 995
svetlana79 Трудно ще ти помогнем за кръщене в София.
По принцеп се прави резервация за час в църквата кръсницата/кръсника приготвят дрешки за детето, кърпа.Ти приготвяш поне това искаха тук кърпа и сапун за попа и нещо да се почерпите в църквата - аз бях взела една пита.
Ние кръщавахме Марина тук в Хасково в църквата св.Архангел Михаил. На имения и ден миналата година 17.07. Марина не плака изобщо - беше като хипнотизирана.
После ходихме близки и приятели да се черпим в един ресторант "Ники" бяхме си направили предварителна уговорка. Празника беше чудесен!

# 160
  • Мнения: 2 631
Светле, кръщене най-скоро мисля, че Тоничка прави, така че нейните впечатления са най-пресни!

По организацията - запазване на час в църквата и на ресторант, уговорка с кръстниците. За Пепи ние му бяхме купили съвсем нови дрешки, с които го облякохме от къщи. Кръстниците купуват други нови дрешки - гащички, чорапки, обувки ... - всичко, както и хавлия, с които го обличат в църквата, след като се кръсти. Тези дрешки също аз ги купих, защото така се бяхме уговорили с кръстниците, а те сами си купиха подаръка - и после уравнихме стоиността на покупките. /малко сложно го обясних Embarassed/
В църквата се носи сапун и хавлиена кърпа, които остават там. Носи се и почерпка - ние взехме дребни сладки и бонбони, а голямата пита я носихме в ресторанта.
След това отидохме да се черпим в ресторант - беше обяд на Петровден, така че бяхме на открито под едни дебели сенки. Бяхме поканили най-, най- близки роднини и 1-2 приятелски семейства. В ресторанта - подаръци за "виновника", хапване, пийване, веселба... Освен пита в ресторанта носихме и торта.
Пепи плака в църквата, както си му е редът, а в ресторанта по едно време си заспа в количката, без въобще да му пука, какво става около него. Тогава беше на 1,4 година.

Весело изкарване и да показваш снимки после!  ura Flowers Sunflower baloni

# 161
  • Мнения: 1 629
Момичета, интересува ме цената на купоните за Детска кухня във вашия град. Благодаря предварително.

# 162
  • Мнения: 1 190
Момичета, интересува ме цената на купоните за Детска кухня във вашия град. Благодаря предварително.

0,70 ст.! Peace

envia, както и Надя сте обяснили какво е нужно за Кръщенето. Трябва да се запази час в църквата и тогава от там казват какво е необходимо и колко струва. От там нататък, гости, почерпка и добро настроение Wink

# 163
  • Мнения: 29
майчета,как се правеше грис? newsm78

# 164
  • Мнения: 2 631
грис-халва или мляко с грис?

Общи условия

Активация на акаунт