Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 5

  • 96 359
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 892
Mery Dik, на мен не са ми изследвали грам хормони, но слагах 3х2 утрогестан 5 дена преди трансфера и си продължавам и до днес с 3х1 естрофем. След трансфера сменихме на 1 кринон и 2х1 дуфастон.

# 226
  • Мнения: 1 276
Момичета , здравейте!
Какво мислите за акупунктура в деня на самия трансфер. Предстои ми ЗЕТ и незнам дали да направя този път..
И още един въпрос, колко трябва да е прогестерона в деня на трансфера на петдневните ембриони?
Благодаря! Simple Smile

Колкото се може по висок, минимум да е 20.
За акупунктура не мога да изкажа мнение, не съм правила такава а и никой не ми е предлагал.
Успех! Flowers Four Leaf Clover

# 227
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Доста е популярна тук акупунктура преди и в деня на трансфера, казват че помага, но аз нямам личен опит.

# 228
  • Мнения: 64
Момичета,на кой ден от трансфера да направя тест.Правих змръзен трансфер на 6 дневно ембрионче.

# 229
  • София
  • Мнения: 1 844
Момичета,на кой ден от трансфера да направя тест.Правих змръзен трансфер на 6 дневно ембрионче.
На 10 ден, ще ти покаже категорично. Може би и по-рано 8-9 ден, но аз не бих бързала толкова.
Успех  Hug

# 230
  • Мнения: 3 904
В моята клиника на 5 дневно тестът е на 9ти ден. При мен още на 7ми ден имаше чертичка на пикливия тест.

# 231
  • Мнения: 5
Прогестерона в деня на трансфера вече трябва да е висок...Моя беше..последния път 19....но може и повисок да е...Успех...

# 232
  • Мнения: 64
Здравейте,днес на 10ти ден от ЗЕТ направих кръвен тест и резултата е 0 Sad .Има ли някакъв шанс резултата да се промени до 14ти ден?Да спирам ли лекарствата или да изчакам до 14тия ден. Sad

# 233
  • Мнения: 846
Здравейте,днес на 10ти ден от ЗЕТ направих кръвен тест и резултата е 0 Sad .Има ли някакъв шанс резултата да се промени до 14ти ден?Да спирам ли лекарствата или да изчакам до 14тия ден. Sad

Усмивке, сигурно ще те разочаровам, но шансът е нищожен. Все пак се обади на специалиста, при който си за да те посъветва.

# 234
  • София
  • Мнения: 7 645
usmivka83 - съжалявам Sad

# 235
  • Мнения: X
Усмивка, според мен също няма шанс. Съжалявам... Sad
Имаш ли замразени ембриончета ?

# 236
  • Мнения: 64
Нямам повече,само едно замръзено имах Sad Сега трябва да чакам фонда и започвам от начало Sad

# 237
  • Мнения: X
Дано следващият път е успешен. Ще се загуби малко време в чакане, но пък после ти пожелавам нещата да се развият по най-добрият начин. Hug

# 238
  • Мнения: 1 669
Момичета, как се процедира, ако изолират нещо в МБ на ММ по време на стимулация? МБ се бави и се притеснявам...Дали канселират опита?

# 239
  • Мнения: X
Ема, може би ще ти предложат да замразите яйцеклетките, едва ли ще канселират.
Може би, не съм на 100% сигурна.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт