15май - 21 май. Нова седмица, започната с обич за всички

  • 4 403
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 272
Еее, Какичка! Горе главата! Може Клостилът да не е твоето лекарство. Не се отчайвай! Желая на следващия преглед да видиш големи фоликули Peace
Ние току-що се върнахме от Витоша. Направихме си голяма екскурзия Grinning Вървяхме пеша от Княжево до Златните мостове и обратно. Вече ме болят краката...за утре просто не ми се мисли Crazy
Излязоха ми и останалите резултати. В норма са. Лали, предполагам, че Стаменов ще ме предупреди за ниския хемоглобин, как мислиш? Или ще ме остави сама да решавам newsm78

# 91
  • Мнения: 957
Закъсняла весела седмичка и от мен! Аз се подвизавах последните 3 седмици в Бургас и се бях отдала на строителни занимания, а сега докарахме към Виена подителите на мъжа ми и се занимаваме с двама пенсионери из къщи. Леко ми е досадно, но ще изтърпя 1 седмица, няма как. Иначе бебеправенето последния месец се явява дейност *между другото*.
Успех на всички!

# 92
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Какичка, има надежда пък и предполагам док си знае работата.От нас само виртуалната подкрепа и стиснатите палци  newsm10
 Гриз, инжекциите се преживяват не са толкова страшни.Аз при ин витро процедурата си ги слагах дори сама в корема-там поне не болят, пък и като имаш някаква цел още повече не ги усещаш smile3521
 Лея, браво за хубавите резултати  love001
elfljo , ще ги издържиш няма как, а може и да има изненада след дейностите "между другото"  newsm17
 Аз си чакам лелката след кюретажа-днес ми е 38 ден и вече трябва да идва, иначе нищо ново.Времето тук във Варна е прекрасно, вече става и за плаж. sun

# 93
  • Мнения: 1 612
Извинете за късното включване.
Та за изследването на инхибин Б.
Аз го правих в Плевен при доц. Конова.
Не знам къде на друго място го правят.
Не е задължително да се ходи до там. Може да се изпрати кръвен серум.
Доц. Конова е прекасен човек и отличен лекар.
Тя ще Ви посъветва как да направите изпращането.
Успех!

# 94
  • Мнения: 7 716
Какичка, това е добра реакция на 8-ми ден два от 10 мм. Сложил ти е още лекарства, за да подобри шансовете.
Лея, еритроцитите колко са ти? Предполагам, че Стаменов ще те предупреди за евентуалният риск от изкървяване. Моят съвет е първо да повториш изследването в друга лаборатория, струва само няколко лева. Стават грешки. Изследвай си и желязото.

# 95
  • Мнения: 529
Какичка, това е добра реакция на 8-ми ден два от 10 мм. Сложил ти е още лекарства, за да подобри шансовете.
Лали, това от твоите уста звучи супер успокояващо  Heart Eyes
Ще видим вторник, дотогава няма смисъл да се тръшкам.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт