Коледните сладки може и да са корави, но децата на мамите от ИБ да са здрави!

  • 44 124
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 479
Със закъснение честитя първата годинка на Алекс, нека е будно, здраво, игриво дете, да се обичат с бати и да слуша от време на време мама и тати!
Арвенче, герой си ти, за пореден път ще го кажа.
Честит имен ден на всички празнуващи, от здраве да не се отървете!
Аз се включвам от Клиника на шестия етаж Grin До вчера буквално още лекувах баткото, малкият беше заточен при свекърите, когато ми се обаждат те с новината, че повръща. Бяха изпаднали в паника, не искаха да остава даже и за два часа повече с тях, та направихме размяна - отидох да го взема него, за да го лекувам вкъщи, а баткото пратих при нашите с всички илачи. За близо 9 часа повърна 15-20 пъти! Много се измъчи, горкото, на косъм бях да го заведа за система, но успяхме да овладеем положението, за щастие. Днес го оводнявам, май и разстройство ще тръгне, взимам мерки за което, още не му се яде много-много, което е нормално, но за сметка на това здраво лочи Хидратин Simple Smile)

# 691
  • Варна
  • Мнения: 25 246
Моме,
а вдига ли температура? Ще откача вече, Борислав е с Т от вчера, през нощта му дадох нурофен и го повърна почти веднага, това му е единственото повръщане, но се оплака от болки в корема на два пъти, непосредствено след ядене. Направо ми писна! Сега пак е с 39 градуса, верно не бях давала температуропонижаващо от 22 часа вчера (като изключим нурофена ,който повърна), но е отпаднал, крив... Сутринта поне беше весел.

# 692
  • Мнения: 11 479
Не, ако беше вдигнал и температура на фона на това непрестанно повръщане, щях да го засиля към Велата за система.

# 693
  • NE
  • Мнения: 10 999
Бързо оздравяване ня всички. Не е истина какво болно време настана.
Вчера почнахме инхалации на големият. Искам да благодаря на Мравето за жеста с Пулмикорта. Тъкмо почна да накашял от време на време и ново 20. Вдигна 39 градуса. Айде пак нов АБ. Сега Панцеф. Той поне винаги го вдига, ама стана жална нашата.
Честит имен ден на Данито. Здраве, щастие и късмет.

# 694
  • Мнения: 2 843
Леле, какъв ужас, Моме, Месечко, Цвете бързо да се оправят дечицата! Kissing Heart
Дани, жива и здрава да си, желая ти лично щастие в изобилие! Hug
Арвен, браво за изпитите, истински герой си. Бързо да се оправяш, и не се притеснявай излишно, ако е рекъл този от горе да си бременна точно сега, нищо няма да промени това и всичко ще е наред, а дано! Kissing Heart

# 695
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Лелеее, че съм отвеяна!
Дани, честит имен ден! Бъди здрава и много щастлива! Весел празник!
Не е истина, какво става с това време, с тези вируси?!? Те са си целогодишно и стават все по-трудно лечими, и продължителни.
Бързо да оздравяват дечицата!

# 696
  • shumen
  • Мнения: 18 043
Благодаря на всички за пожеланията.
Моме,ужас.Аз,ако бях сигурно веднага щях да го засиля към педи и за система каквато съм паника.
Месечинке,как е Борето?При нас вируса мина само със разтройство,без Т и повръщане още в началото на ваканцията.
Цвете,да се оправя скоро Вили.Дано разредите скоро това пиене на АБ.
Дени за сега му давам само близалки за гърлото,но той през деня не кашля,а сутрин и обяд като стане от сън се закашля.Но при нас имам чувството,че е със задна хрема и всичко е от 3 сливица,нищо че пие Лимфомиозот и Ксизал.
Аз след малко отивам да купонясвам,а Дени остава у дома с нашите.

# 697
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
В Тва време дето не е застудявало достатъчно от миналата година по това време и е влажно, няма кво друго да е .. пълен кошмар .. днес изведох децата сефте тая седмица .. то къде да ги водя .. навън уж на въздух, Ама то един въздух .. при нас пак мирише на нещо с неясен произход и е сивкав въздуха .. отделно, че отвсякъде се кашля ..
Дани честит имен ден! Здраве и щастие ти желая! Simple Smile

# 698
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Честит имен ден, Дани! Да си жива и здрава!

# 699
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Честит Имен Ден Дани! Много здраве и щастие.
Болничките бързо да оздравяват.
Не го знам къв е вируса ама мъжо на фона на 3 дена вече Панцеф все още бичи през 6 часа към 39 градуса температура. 2 дена преди да му изпише доки панцефа се разкашля и с Тейлол хот си държеше непрекъснато 37гр. Та му стават вече 5 дена с температура. Ако и утре дига, в понеделник пак ще го засиля към доки да го чуе и ако трябва да смени АБ.

# 700
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Дани, да си жива и здрава и весело да си изкараш празника  bouquet
Оф....пак много болни, пожелавам на всички бързо да се излекуват  Hug
Като ви чета с тези болести, си се чудя защо спрях на Тео Имунобора, сега му давам апимедкдс, дано е достатъчно.

# 701
  • shumen
  • Мнения: 18 043
Благодаря още веднъж на всички за пожеланията.
Поспаланче,дано се оправи скоро мъжа ти и да не зарази и децата.
Рокси,аз затова не смея да му спра Имунохелта,че като гледам пак има много болни.

# 702
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честит имен ден на Ивейн и Йоан и всички именици! Да си носят иманата със здраве, щастие и късмет.

# 703
  • Мнения: 4 087
Честити да са именниците вчера и днес. Нека са здрави и с късмет да носят имената си. Хубав празник на всички. Благодаря цвете за поздрава.

# 704
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Благодаря, Фейче!
Честит имен ден и на Ивейн, както и на всички именници от вчера!
Нека всички да са здрави и щастливи!

Йоан нощес пак вдигна температура, а снощи му се разтече носа. Започна и да кашля, но май е от сополите. Явно ние сме му домъкнали нещо, защото освен вчера до баба си в раницата не е излизал никъде.

Общи условия

Активация на акаунт