Коледните сладки може и да са корави, но децата на мамите от ИБ да са здрави!

  • 44 125
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • shumen
  • Мнения: 18 048
Честит имен ден на всички именници днес.Да са живи и здрави.Моят баща и той е именник днес и му пожелавам да е жив и здрав още дълги години.
Пънче,да се оправя скоро Йоан и повече без болести.

# 706
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Честити да са имениците от вчера и днес! От здраве да не се отърват!
Хубава неделя на всички!

# 707
  • Мнения: 11 479
Честит празник и на днешните именици, здрави и честити да са!
При нас вирусът е отново със 100% успеваемост Hushed Направих почти 12 часа повръщане снощи, днес съм като парцал, а от днес и ММ, и баткото са на същия хал. И всичко това дойде от един роднина, който дойде на Коледния обяд със стомашно-чревен вирус! Няколко дни по-късно се заразиха свекърите, които уж бяха само с разбъркан стомах, и няколко дни след като уж се бяха оправили и им закарахме малкото, цъфна и то. Значи освен, че е много заразен (баткото се зарази само от 15 минутен престой в една кола с малкото), е и с дълъг инкубационен период.

# 708
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Честит празник на именниците и семействата им! Да сте живи и здрави и много щастливи!
Моме, ужас 😲

# 709
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Да са живи и здрави Ивейнката,  и Йоан!  Честит празник на родителите!
Моме,  е*ати чудото Flushed
Каква е тая ангина,  не знам,  ама отхрачвам гной на парчета,  а сливиците си стоят с налепи и надути.  Май ще минавам на Гентамицин,  освен Левофлоксацина.  А в Петък сме кумове,  значиии жива -  умряла,  трябва да съм на сватбата Mask

# 710
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Честит Имен Ден на Ивейн и Йоан! Много здрави и щастливи.
Живи и здрави и останалите именници!
Болничките бързо да оздравяват.
Ходих в джъмбо днеска с маска за картони и лепенки за тортата(картонената за градината) на Слав. Още на вратата един се изкашля срещу ми. Мъжо седя в колата милия-вика да подишам малко въздух без маската.Mask

# 711
  • shumen
  • Мнения: 18 048
Моме,ужас.Какъв е тоя вирус не знам,ама яко Ви е олепил всичките.Аз затова ти казах ги мразя тези тържества,че от там все някой вирус ще си домъкне човек.
Поспаланче,и тук навсякъде се кашля така,а и има и несъобразителни хора,който дори и не си слагат ръката,а сеят зараза навсякъде.
Арвенче,да се оправяш скоро.
Аз от утре го пускам на градина със свито сърце.Само се моля да е здрав,че няма кой да го гледа,ако се разболее сега.

# 712
  • Мнения: 1 096
Честит имен ден на Ивейн,Йоан и всички празнуващи!Със здраве да си носят имената и да са много щастливи!
Моме,ужас,дано овладеете бързо ситуацията.Не знам как издържаш с това непрекъснато боледуване на всички ви.
Цветенце,бързо оправяне и на вас.Дано опазите Алекс.
Арвен,браво,ти си машина.Успех с бебеправенето,ще стане,когато трябва, нали знаеш.Бързо оздравяване.
Поспаланче,дано сте я преборили алергията и успешно да се захраните.
Аз реших,че януари няма да пускам Дари на детска.Ще откачам вкъщи,но по-добре така,отколкото да откачам от болести. Преди някорко дни ни изнесе страхотен балетен спектакъл,само говори как танцува като балерина и утре ще я водя на пробна тренировка да видим дали ще й хареса.

# 713
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честит рожден ден на Тони на мама Яже!

Да е здрава, послушна и да носи много радост вкъщи. Весел празник!

Арвенче Ти си желязна. Стискам палци да си по-добре.

Вилизар вече е доста по-добре. Инхалациите са на половина, но определено ефекта се почувства почти веднага. Според мен е лепнал нещо на нова сметка. Аман. Така или иначе май няма да ходи на детска до средата на февруари защото са сборни групи. Поне да закрепне, че всичко е х2 вкъщи.

Последна редакция: пн, 08 яну 2018, 08:55 от Flower Fairy

# 714
  • shumen
  • Мнения: 18 048
Честит рожден ден на Тони на Яжето.Да е жива и здрава и много щастлива.
Цвете,задръж го вкъщи по дълго и дано закрепне Вили.
Арвенче,ти си желязна направо. Дано си добре до Петък.
Моето снощи към 7 повърна еднократно.След това цяла нощ го следих,но нямаше нищо.Сутринта го заведох на градина и им казах,ако има нещо да се обадят.Аз сега чакам при доки за направление за мен,но няма да Ви казвам колко много кашлящи има.

# 715
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Феичка, Дани, благодаря! Flowers Bouquet

# 716
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Яже, с мъничко закъснение, жива и здрава да ти е принцесата. Много да ви радва и да е най- добрата кака!

# 717
  • Мнения: 1 096
Яже,жива и здрава да ви е Тони!Нека има щастливо и безгрижно детство и много да ви радва!
Цветенце,радвам се,че Вили е по-добре. И ние няма да ходим на градина до рождения ден.
Дари проявява огромен интерес към балета.Миналата седмица 15 мин. гледа клипчета с балет и после ни изнесе невероятен спектакъл.Вчера я водих на урок и много й хареса.Да видим до кога. Трябва да измислям някакви забавления, че вкъщи откача.Вашите деца спят ли още следобед?При нас е голям зор заспиването.Но като заспи,си спи по час и половина,два.Просто още има нужда от него,но много я уговарям.И спи ли следобед,вечер по-рано от 11 не може да заспи.Чудя се да махам ли слеобедния сън или да продължавам да настоявам.

# 718
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Яже, да е жива и здрава Тони и много да ви радва!

# 719
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Жива и здрава да е Тони! Яже, как сте ?
Маги, Атанас не спи от 2 месеца, а ако заспи после вечер е мъка. Трудно издържа понякога, криви се, но не мога да го накарам на сила да си легне ... Старая се да го науча да пази тишина от 2 до 4 и така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт