Психологическият тормоз ,,имам ли шанс?''

  • 16 931
  • 91
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 134
и аз съм така - абсолютен дебел вампир. ама май само в моя си мозък. дълги години само работих като магаре и така и се чувствах. даже една пола и рокля нямах, за гримове пък да не говорим - само на бала съм слагала, къса коса че лесно се поддържа. и на всичкото отгоре съм мълчалива и стеснителна - пълна трагедия... като минах 30-те се записах в сайт за запознанства от отчаяние, че ще си умра сама. да ти кажа доста от мъжете, с които се запознах, ме търсиха за срещи, явно не съм чак толкова отчайваща, видели са нещо. по едно време се запознах със сегашния ми приятел и човека боя сили положи да ме измъкне от черупката. през времето когато се опознавахме си личеше, че имаме сходни разбирания и че ни е приятно и забавно заедно. мисля, че това е основното, което мъжете /а и жените/ търсят от партньора.
иначе сега вече съм с по дълга коса и червило слагам, макар че приятеля ми ме харесва всякак. не всички жени могат да бъдат кипри и докарани, а и не е необходимо. въпреки това малко женственост не е излишна. говориш за пластична операция, но това няма да реши проблема, който е в главата ти.

крисмислава, съжалявам за това, през което сте минали. мисля, че бившия ви ви е подвел. мислили сте си че е подходящ за баща и семейство, но не е било така. дори и да не е имало друга жена, сигурно пак е щял да избяга в един момент.

# 91
  • Мнения: 2 694

Красотата е преходна.

Така е

Общи условия

Активация на акаунт