Сватба 2018 - V-та част

  • 44 584
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 993
dchalova, агенцията е "Бижу". До момента съм много доволна, поканите ни станаха много бързо, а жената е коректна и работи на нормални цени, за разлика от други агенции, които искат да забогатеят с една сватба.

# 46
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета. Моята сватба предстои на 30.06.2018г и в момента сме в чудене за DJ/водещ. Имаме няколко предложения, но ако не сме присъствали лично на сватба, която е водил е трудно да се определи как се справя...Вие как избрахте вашите водещи/DJ -и?

# 47
  • Мнения: 882
Ester строхотни са ти се получили. Браво! За късметчетата аз знам само , че трябва да са нечетен брой . Не се ли хвърлят пред ритуалната , а на църквата се хвърлят стотинки и жито или аз бъркам . Veni за Dj аз от предишни булки както и от момичетата тук набавях информация . Побързай с избора , защото повечето от миналата година са запазени.

# 48
  • София, България
  • Мнения: 3 588
Аз говорих за тези късметчета със стотинка, бонбон и жито, които мисля че се хвърлят пред църквата. Поне на последната сватба, на която бях, ги хвърляха пред църквата. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 882
То други късметчета има ли? А щом се хвърлят пред църквата , пред ритуалната нещо хвърля ли се или не Rolling Eyes

# 50
  • София, България
  • Мнения: 3 588
Мисля , че няма...

Ето какво има в Джъмбо

# 51
  • София
  • Мнения: 22 947
Ние ги хвърляхме пред ритуалната, някой ги хвърлят там, някои пред църквата.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 563
Здравейте, момичета. Моята сватба предстои на 30.06.2018г и в момента сме в чудене за DJ/водещ. Имаме няколко предложения, но ако не сме присъствали лично на сватба, която е водил е трудно да се определи как се справя...Вие как избрахте вашите водещи/DJ -и?

Eйй и нашата дата е 30.06 Simple Smile нашият водещ/DJ ни го препоръча жената от сватбената агенция, после с чух с него (защото живеем в чужбина) и се уточнихме Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте отново на всичкии. 🤗
Включвам се с малко промени и въпрос.
Датата за нашата сватба се променя на 29.04, тъй като ресторанта, който сме избрали през целия май месец е зает с балове, а хотела с почиващи... А на нас ни трябва и хотелската му част.
Въпроса ми е към тези, които ще правят етикети на бутилките ракия и вино. От къде си ги направихте/поръчахте? 🤗

# 54
  • Мнения: 1 378
И аз знам, че се хвърлят пред ритуалната.
Сега се замислих обаче ние като сме с изнесен ритуал къде би трябвало да се хвърлят. Някак си не си представям там където ще е ритуала и някой да хвърля късметчета. Аз съм била на сватба така с изнесен ритуал и без църква, където ги хвърляха след вземането на булката. Може би и ние така да направим, и аз не знам.

# 55
  • Мнения: 137
Знаете ли от къде мога да купя такива огладала? Бях гредала в един сайт, но го забравих как се казваше.

# 56
  • София
  • Мнения: 22 947
Но на вземаменето няма ли да са много малко гостите?

# 57
  • Мнения: 53
здравейте и от мен  новата тема:)

Да се похваля късметчетата за хвърляне ги изработих, както и подаръчетата за гостите. в процес са номерата на масите Simple Smile Нещата за фотобудката също ги направих, остана само рамка да направя
Мерихме костюм в теодор, още първия му залепна и много се хареса, та вероятно от там ще е.
 ще ходим на изложение във Варна на 3и 4 февруари.

Последна редакция: нд, 21 яну 2018, 16:30 от jorinkaa

# 58
  • Мнения: 156
здравейте и от мен  новата тема:)

Да се похваля късметчетата за хвърляне ги изработих, както и подаръчетата за гостите. в процес са номерата на масите Simple Smile Нещата за фотобудката също ги направих, остана само рамка да направя
Мерихме костюм в теодор, още първия му залепна и много се хареса, та вероятно от там ще е.
 ще ходим на изложение във Варна на 3и 4 февруари.


Не се бях замисляла за късметчета за хвърляне... Какво слагате в тях? От сватбата на моя добра приятелка съм запазила едно, но не мога да преценя с какво е пълно - има стотинка, две мънички бонбончета (къде се намират такива бонбончета?) и нещо като... хм, жито (?!) май.

# 59
  • Мнения: 137
здравейте и от мен  новата тема:)

Да се похваля късметчетата за хвърляне ги изработих, както и подаръчетата за гостите. в процес са номерата на масите Simple Smile Нещата за фотобудката също ги направих, остана само рамка да направя
Мерихме костюм в теодор, още първия му залепна и много се хареса, та вероятно от там ще е.
 ще ходим на изложение във Варна на 3и 4 февруари.


Не се бях замисляла за късметчета за хвърляне... Какво слагате в тях? От сватбата на моя добра приятелка съм запазила едно, но не мога да преценя с какво е пълно - има стотинка, две мънички бонбончета (къде се намират такива бонбончета?) и нещо като... хм, жито (?!) май.

Да точно това се слага. А тези бонбонки са едни малки и в най-различни цветове. Като бях малка много ги обичах. Има ги във всички магазини за бонбони и в хранителните съм ги виждала.

Общи условия

Активация на акаунт