В памет на Мишето...

  • 17 906
  • 246
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 928
mcheuz, цял ден си мисля за вас и се моля. Казвам си, че може пък за добро да е в болницата. Може пък  лекарите да вземат решение за операция, като видят, че друго не може да се направи. Вярвам, че в тази болница се случват чудеса и там е мястото, където могат да помогнат на малкото Мише. Дано Господ се смили над малката душичка  Praynig  Praynig  Praynig

# 76
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мило майче на Мишето- настоявай много да си при нея- тя е жива благодарение на теб и адекватната ти бърза намеса- там няма кой да я наблюдава ежеминутно- това го казвам от преки наблюдения в това отделение и то от съвсем скоро. Ти имаш право да си с нея, а състоянието и е такова, че направо е задължително да си там. Настоявай да постъпиш заедно с бебето си в болницата. Ако срещнош отпор от страна на персонала ние всички ще ти съдействаме по всякакъв възможен начин!!!

# 77
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  И аз да кажа, че е много, много важно майката да е до детенцето си в този момент! Връзката мама - бебе е толкова силна! Нямат право да отказват на майката да е при бебето си! Могат да я накарат да плаща леглоден или нещо подобно, но да отказват - не могат! Настоявайте!
  Дано и rogeste се включи пак, но си мисля, че Йосарян е права.

   Praynig  Praynig  Praynig

# 78
  • Мнения: 2 543
Всички се молим за малката красавица! Дано скоро има добри новини за вас! Praynig

# 79
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
  И аз да кажа, че е много, много важно майката да е до детенцето си в този момент! Връзката мама - бебе е толкова силна! Нямат право да отказват на майката да е при бебето си! Могат да я накарат да плаща леглоден или нещо подобно, но да отказват - не могат! Настоявайте!
  Дано и rogeste се включи пак, но си мисля, че Йосарян е права.

   Praynig  Praynig  Praynig
При кърмаче дори е задължително майката да е до него, а не се и плаща за легло. Там няма да я хранят така внимателно ккато ти го правиш- много е важно и настоявай.

# 80
  • Мнения: 190
Изобщо не отричам, че майката е най-добре да е до детето си във всеки един момент, особенно в този случай, но също така не забравям, че има момнти,в които това е невъзможно. Този момент е сега. Ако лекарите от отделението откажат /а те със сигурност ще го направят/ да приемат майката, то тя не може да настоява. Тя е все пак в интензивен сектор, където се полагат по-специални грижи за нея. До колкото разбрах от написаното в момента е важно да се овладее дихателната недостатъчност, пък храненето е малко на втори план. Само моля, не се хващайте за думите ми. Просто така стоят нещата. Когато може, може да се приеме майката, но когато не може, просто не може, колкото и неприятно да звучи.Тя майката на Мишето го знае това нещо. Много ми е мъчно за тях, но за съжаление с нищо не мога да им помогна. Мога само да им съчувствам и да се моля с тях. Съжалявам за дългият пост.

# 81
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Много ще се моля за вас!
Дано се овладее положението и да вървите нагоре а не надолу!
Сигурна съм, че трябва да има изход от ситуацията!
Целувки и дано се чуят нашите молитви!

# 82
  • Мнения: 219
Здравейте мили майчици,

и на мен много ми иска да съм до бебенцето си , но в нашия случай не може. Тя диша само, когато главата й е в кислородна палатка. Вчера се опитаха да я извадят, но посинява без допълнителния кислород. По принцип в интензивното отделение не пускат дори на свиждане ,за да не се внесе допълнително инфекция на болните дечица. Мен ме пускат да я погледна само заради това ,че съм колежка и хората истински ми съчувстват. За съжаление с нищо не мога да й помогна, дори не мога да я гушна. Включени са системи, главата й е покрита с палатката, допълнително не искам да я будя  защото по-добре диша, когато спи.  Персоналът прави всичко възможно да й помогне ,но за съжаление не всичко зависи от нас. Утехата ми е, че поне я виждам всеки ден.
Много ви целувам всички и продължавам да се боря  love001 newsm51     

# 83
  • Мнения: 3 914
Всеки ден следя тази тема и все не намирам сили да напиша какво чувствам,защото спомените ме връхлитат, но мисля че трябва да кажа че ти се възхищавам на силата mcheuz ,моля се всеки ден за вас и вярвам че всичко един ден ще е само лош спомен.Имай вяра и оптимизъм и тогава може би все пак сътбата се усмихва.Приеми от мен цялата сила на света и я предай на малкото слънчице newsm51

# 84
  • Мнения: 1 187
 Praynig Praynig Praynig Моля се с цялото си сърце малкото Мише да се оправи и в най-скоро време да е в прегръдките на майка си.  Praynig Praynig Praynig Утре ще запаля една свещичка и за нейно здраве.  Praynig

# 85
  • Мнения: 219
От сърце ви благодаря ,мили майчици, подкрепата ви ми е необходима. Благодаря ,че ви има. newsm51 newsm51

# 86
  • Мнения: 928
От сърце ви благодаря ,мили майчици, подкрепата ви ми е необходима. Благодаря ,че ви има. newsm51 newsm51

Миличка, кажи как е малката. Има ли подобрение? Какво казват лекарите? Още ли е в интензивното?   bouquet

# 87
  • Мнения: 219
Здравейте милички,

при нас нещата не се подобряват. Още е в интензивно отделение и без кислород не може. smile3518 Много е слабичка и се мъчи. Главичката ни е като на 2 месечно бебенце , а телцето ни е като на пиленце. За сега не виждам да се стабилизира, но всеки ден ходя при нея и й приказвам. Да знаете тя ме чува и ме поглежда. Поне това ми е утехата. Правят всичко ,което е по силите им ,но всичко зависи от организма на бебето. Тя има невероятно борбен дух и много й се живее. Дух на борец в болно тяло.
За сега това е при нас. Много ви целувам и пак ви благодаря. newsm51

# 88
  • Мнения: 4 414
Дано Господ бъде с малката душица и тя да се пребори!
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig  Praynig

# 89
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Нека Господ помогне на мъничката душица!!!
 Praynig  Praynig  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт