В памет на Мишето...

  • 17 915
  • 246
  •   1
Отговори
# 90
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
моля ти се Мишенце, дръж се Praynig

# 91
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
 smile3518
 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 92
Мамина златна принцеса. Моля се да се пребори и да порасне здрава и голяма  Praynig

# 93
  • Мнения: 74
Следа темата и страдам заедно с вас.  newsm45Тежко ми е ,че сам безсилна и немога да помогна на малкото Мишенце!!!! Ох....как бих искала да и помогна.... Ходя да я виждам......но какво от това като не и помагам! Мога само да се моля за нея и да се надяваме на чудо!!! Мила моя бъди силна !!! Знам че ти е трудно! Дръж се, ние сме с теб! newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 Нека господ чуе молитвите ни!!!! newsm17

# 94
  • София
  • Мнения: 2 262
Мила майчице, каквото и да ти кажа, то надали ще успокои тревогата ти! Ние (аз и моя син) успоредно с твоето дете бяхме в 3 градскадо понеделник и след като ми казаха, че е там и пращах мислено сила. Преди 2 години и моя син лежеше в интензивното под кислородна палатка, но по други причини и искрено ти съчуствам за невъзможността да сте заедно, но така по-пълноценно им помагат! С цялата си душа съм с теб и малкото ти момиченце, още повече че и моя син се казва Михаил и се пребори, нека и на вас ви се случи същото чудо!

# 95
  • Мнения: 219
Благодаря ви мили майчици,

тези дни съм още по-притеснена, защото не мога да ходя да я виждам. Другите ми дечица се разболяха от нещо вирусно с много висока температура и аз хванах от тях. Не съм зле ,но не мога  да я виждам няколко дни за да не я заразя. Само това й липсва на целия зор.
Така , че моля gneka или rogeste ако сте на работа погледнете Мишето, а аз се моля да се закрепи за да мога я видя .
Предварително ви благодаря newsm51 Много ви целувам и благодаря ,че ви има  love001  love001

# 96
  • Мнения: 74
Обещавам да я видя.......и ще попитам дежурния лекар за състоянието и! Дано да имам добри новини ! Тази вечер сам на работа и ще отида при нея! Още веднъж ти казвам да бъдеш силна! Ние сме с теб!!!! Praynig Praynig Praynig

# 97
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Бързо оправяне, миличка!
И дано по - скоро видиш пак Мишенцето си, а gneka и rogeste те зарадват с добри новини!  Praynig Praynig Praynig

# 98
  • Мнения: 1 187
Как е малката Миша?

# 99
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
прегръдки на Миша и мислим за нея
благодаря на тези дето помагат на майката и малката - кой с мисли, кой с действия

# 100
  • Мнения: 219
Здравейте милички,

днес бях при Мишето. Нямаме подобрение, даже напротив. Независимо от грижите и лечението ние не се стабилизираме. smile3518  При нея нещата са много увредени и за съжаление няма шансове за живот.
Утре смятам да говоря с лекарите и да си я взема вкъщи. Колкото й е писано толкова ,поне да си е при нас и да знае, че много я обичаме. Всеки заслужава да умре щастлив.
Много се извинявам за мрачния постинг, но за съжаление при нас ситуацията е тежка.
Много ви прегръщам и целувам и пак ви благодаря за подкрепата. newsm51

# 101
  • Мнения: 2 543
Молим се за вас!  Praynig

# 102
  • Мнения: 997
 mcheuz, дълго време ме нямаше, а когато се върнах и прочетох - просто нямах сили да пиша. При нас положението е кажи-речи сходно, макар и по-нататък във времето, но аз съм взела за себе си същото решение. Подкрепям те напълно......тя има право на твоята любов, а и ти, като лекар, знаеш най-добре какво е положението. Любовта и отчаянието вървят ръка за ръка........дано намериш сили и Бог да ви пази

# 103
  • Мнения: 2 232
mcheuz - направо нямам думи да изразя колко ми е тъжно CryМоля се за малката душичка да има сила и да се пребори, а и за теб да не губиш вяра. Praynig

# 104
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
много ми е тъжно, най-вече - че няма как да помогна
нямам думи - съжалявам
мечтая си да стане чудо
моля се за вас
мисля си, до колкото може да каже човек без да го преживее - че и аз бих взела такова решение... ако наистина няма друг начин

Общи условия

Активация на акаунт