Защо всички ме мразят ?

  • 12 405
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Простаци има, в Интернет са особено анонимни и невъздържани, но темата за знаменитостите и хейта е в напълно различна плоскост от живота на това момиче, което не е знаменитост и не е нормално да има хейтъри. Навън има хора за всякакъв вкус, каквито си избереш - с такива общуваш в частния си живот. Не можеш да избираш само роднини и колеги.

# 46
  • Мнения: 36 482
Когато не ви харесват един, двама, трима - ясно от тях е. Но когато не ви харесват повечето хора - проблемът е във вас. Осъзнайте се.
Как ли пък не - абсолютно всички публични личности получават изключително количество хейт, не защото излъчват негативизъм или правят нещо грешно, а просто защото на света има много простаци.
Дай примери за личности, които са не харесвани, защото са публични. А не защото се държат като задници.
Абсолютно всички публични личности са обиждани - не е задължително злобните коментари да са събрани на едно място - достатъчно е да се прегледат отзивите в който и да било форум, или под някое видео или статия (освен ако не става дума за фен клуб, винаги има много лоши отзиви). Не се сещам за нито една актриса, за която да не съм виждала коментар, че е грозна, дебела, или прекалено слаба, или че се облича грозно, или, че е мръсница (дори да не е). Дори обикновени хора (примерно влогъри, които качват видеа в Ю туб) получават доста грозни коментари от случайни хора. Как да дам конкретен пример, след като, според мен няма изключения. 
Дори и дядо Добри си го отнесе, какво да говорим за други...Това е нормално и не трябва да се приема сериозно - още по-малко пък като индикатор, че човек трябва да промени поведението си.

# 47
  • Мнения: 18 499
На повечето хора абсолютно не им пука за другите. Има някакви единици, които са хейтъри и интриганти, но в никакъв случай не са преобладаващото население. Така че, както каза Янтра - ако проблемът е толкова голям, явно е вътре в човека, а не в околните.

# 48
  • Мнения: 36 482
На повечето хора наистина не им пука, но дори когато не им пука, имат някакво мнение. Повечето не биха го казали в очите на човек, но нямат проблем да го напишат анонимно някъде.

# 49
  • Мнения: X
Дори и дядо Добри си го отнесе, какво да говорим за други...Това е нормално и не трябва да се приема сериозно - още по-малко пък като индикатор, че човек трябва да промени поведението си.

Това нормално и несериозно ли ти се вижда? Да има нещо общо с това какво е изцъкал някой анонимник под видео/статия?

Цитат
Но има и такива хора, които са изцяло против мен. Има хора, които "искат да ме бият" общо казано и то без конкретна причина. Такива, които постоянно говорят против мен, отново без никаква причина. Много хора дори не ми обръщат и минимално човешко внимание. Защо ? А на приятелите ми, които са отстрани им е много лесно, защото с тях хем никой не се закача, хем тези хора дори ги уважават. Питам се аз ...... защо точно аз ? В мен ли е проблема и ако да къде точно се намира той ? Аз ли си го внушавам или хората наистина ме мразят само като ме погледнат. Хиляди пъти съм чувала от тях, че съм грозна, нека така да е. Но защо тогава се занимават с мен. Писна ми от всички, предпочитам да умра

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
На повечето хора наистина не им пука, но дори когато не им пука, имат някакво мнение. Повечето не биха го казали в очите на човек, но нямат проблем да го напишат анонимно някъде.
Аз не съм анонимна. Редовните потребители много добре знаят коя съм. Ако намекваш, че се крия зад анонимността си.

# 51
  • Мнения: 36 482
Въобще не съм коментирала за теб и не намеквам нищо. Просто ти отговорих - да не би да страдаш от параноя и да си мислиш, че всички отговори са намеци?

Хейтът е нормален, след като го има на толкова много места - ако беше изключение, нямаше да е често срещан.
Авторката на темата най-вероятно преувеличава, защото е разстроена. Конкретната ситуация, която беше посочена като пример, включва двама души, които очевидно са простаци.

# 52
  • Мнения: 2 843
Такъв въпрос - "защо всички ме мразят" - могат да зададат само хора с хипертрофирано его, така че съветът за посещение на психолог е уместен.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Въобще не съм коментирала за теб и не намеквам нищо. Просто ти отговорих - да не би да страдаш от параноя и да си мислиш, че всички отговори са намеци?
ОК

# 54
  • Мнения: 2 600
Когато не ви харесват един, двама, трима - ясно от тях е. Но когато не ви харесват повечето хора - проблемът е във вас. Осъзнайте се.
Как ли пък не - абсолютно всички публични личности получават изключително количество хейт, не защото излъчват негативизъм или правят нещо грешно, а просто защото на света има много простаци.
Дай примери за личности, които са не харесвани, защото са публични. А не защото се държат като задници.

Десислава Радева
Спред мен изглежда по-добре от масата народ по улиците и е облечена още по-добре, а една камара дупетатки са снимани и показвани в безумни тоалети и прически, но хейтът срещу нея се обяснява с това, че била съпруга на президента и уж била длъжна еди-какво си. Ми не е, нито е на заплата, нито има официална длъжност "съпруга на президента". Grinning

# 55
  • Мнения: X
Хейтът на Радева не е заради дрехите, а заради онлайн поведението ѝ и затова, че е развела мъжа си. Личните ѝ послания във ФБ са дразнител, недопустим за човек с професия ПР.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Хейтът на Радева не е заради дрехите, а заради онлайн поведението ѝ и затова, че е развела мъжа си. Личните ѝ послания във ФБ са дразнител, недопустим за човек с професия ПР.
Аз основно не я харесвам заради твърде ......хм.... елементарното и поведение във ФБ.

# 57
  • Мнения: X
Хейтът на Радева не е заради дрехите, а заради онлайн поведението ѝ и затова, че е развела мъжа си. Личните ѝ послания във ФБ са дразнител, недопустим за човек с професия ПР.
Аз основно не я харесвам заради твърде ......хм.... елементарното и поведение във ФБ.

И аз. И много други хора. Само уточнявам, че хейтът не е заради дрехите. Вече каквото и да направи, ще следва хейт, защото натрупа баш "задничество". Важно е да се уточни причината. Интересно е това, че веднъж набрало сила, хейтърството трудно може да бъде спряно.

Масовото хейтърство не е случайно, то е отговор на поведение.

# 58
  • Мнения: 22 036
Аз съм съгласна с Янтра. Не всички са известни, повечето не сме и наистина, когато повечето хора не ни харесват, проблемът е в нас.

Аз се чувствам нехаресвана на работното си място, но осъзнавам, че допринасям за това, защото и аз не го харесвам. Малко става като вйцето и кокошката. Опитвам се да променя нещата, за да несе дразня, докато не си намеря нова работа, но е трудно. Усещам как сама предизвиквам реакция, неприятна за мен.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Да, точно това е. Аз му викам "държи се като задник", ти поведение, ама имаме предвид едно и също.

Общи условия

Активация на акаунт