Страсти – градините в София, кампания 2018/2019 - тема 2

  • 52 313
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 110
Освен, че е въпрос на манталитет, няма и никакви санкции при подобни злоупотреби. Премахнали им били предимствата... Значи тези, които са хванали, просто ще си вървят по каналния ред...

# 721
  • Мнения: 4 250
Аз мисля, че трябва да им анулират участието за тази година.

# 722
  • София
  • Мнения: 3 263
Хехе, тази класация ни сви мозъците 😂 Момичета, най-вероятно човека е имал ТЕЛК по старата система с групи инвалидност и не го е обърнал правилно в проценти по сегашните изисквания 😂

# 723
  • Мнения: 344
Ех ако можеха и ХЗ-тата така да проверят знам  за познати дето са с фалшиви,ама какво да правиш...

# 724
  • Мнения: 4 250
Ех ако можеха и ХЗ-тата така да проверят знам  за познати дето са с фалшиви,ама какво да правиш...

И ще ги докладваш анонимно Simple SmileSimple SmileSimple Smile. То това ще гарантира що годе честен прием, да се следим един друг Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 725
  • София
  • Мнения: 11 765
недейте така, вчера имаше случай където е премахнато предимство за СДЯ, детето отбелязано от януари че посещава, а то посещава от октомври и директорката не го оправила. Ми ще ги гръмна честно...

# 726
  • Мнения: 17
Къде ще могат да се видят приетите деца и кога.

# 727
  • Мнения: 110
Хехе, тази класация ни сви мозъците 😂 Момичета, най-вероятно човека е имал ТЕЛК по старата система с групи инвалидност и не го е обърнал правилно в проценти по сегашните изисквания 😂

Моят, че е свит - свит е. Ама от толкова години не съм виждала ТЕЛК по старата система, че не ми се струва от там да идва.

# 728
  • София
  • Мнения: 6 171
Пожелавам успех на всички родители, които тръпнат в очакване на резултатите от днешното класиране!

И заповядайте в Новата тема

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 4 478
Класирането пряко във фейсбук - Антонина Кенова.

Общи условия

Активация на акаунт