Дневникът - тема 91 - Да отслабнем всички заедно!

  • 53 520
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Амуре, това не е кетоза.

# 706
  • София, България
  • Мнения: 813
Обаче:
1. Бийпс бая нещо я няма!
2. Духчето също не се е обаждала от няколко дни
3. Лейди Касиопея направо ни забрави, дано е добре!

За да не е спам ще кажа, че закусвах овесени ядки с ябълка, канела и банан. Обяд: свинско с прясно зеле. Вечерята ще бъде гнездо(кайма и яйце) и малко сладки картофи с канела, запечени на фурна.

# 707
  • Мнения: X
Увеличеното движение/спорт също увеличават апетита....
Да, затова казах, че трябва да увеличи движението И калориите. Simple Smile Да се събуди пълна с енергия и желание за повече движение, а не гладна и нещастна, че прегрешава щото има неадекватно ниски калории Stuck Out Tongue

+100000

# 708
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Когато увеличи движението и глада се увеличава.... Но щом има глад, има и горене...

# 709
  • тук и там
  • Мнения: 11 717
Аз предпочитам фитнес пред разходка.Не мога да се мотам безцелно аз-трябва  да имам цел,да стигна до точка Б поради някаква причина.Но да се разходя просто заради самата разходка-тцъ.Ще блъскам във фитнеса .Grinning Преди 5 години ми харесваше, няма причина сега да не ми хареса.Hands V

# 710
  • Мнения: X
Когато увеличи движението и глада се увеличава....

Мдам, да вземем да лежим по цял ден, че да сме на минимума на нужните калории.  Laughing Ама в такива случаи незнайно защо и апетитът расте.  Thinking Има ли увеличено горене в тези случаи?  newsm78

Кайсия, каквото ти е на сърце, разбира се, просто го въведи в ежедневието си. Правиш ли още кундалини?

# 711
  • тук и там
  • Мнения: 11 717
Като ми мина кръста и зарязах Кунадлини. Правя и аз "Дупемания"-4 пъти седмично,веднъж седмично кардио от Румянкиното пак. За друго нямам време .Ако тръгна на фитнес-ще зарежа Дупеманията.(няма да имам време и за двете).Знам ли-може да е за добро,и без това я правя за 3-ти или 4-ти път..

# 712
  • Мнения: X
От днес зарязах Дупеманията аз.  Mr. Green
Но съм на друго Румянина програма- "Високоефективна", втора част.  Wink Ще я правя месец, съчетано с йога и разходки, после ще реша дали ще подкарвам Шалийн и PiYo, или И тази година ще го пропусна и заменя с нещо друго.  Thinking

# 713
  • Мнения: 5 104
Аз явно съм бъгната и тренировките не ми увеличават апетита. Но пък забелязала друга закономерност - тренирам ли, храня се чисто. Явно просто не искам да саботирам отвоюваното с тренировката Grinning

Друго, което съм чела, е, че тренировките активизират метаболизма за целия ден. Така примерно един човек, ако изгори Х ккал за ден без тренировка, то в ден с тренировка ще изгори У калории, без в У да са включени калориите, изгорени по време на тренировката, и У ще е повече от Х. Не знам дали нещо стана ясно Grinning

Много емоционален ден беше днес. Тъпото е, че утре ще бъде още по-емоционален. Днес почти не съм яла. Нямам апетит, коремът ми е на топка Confused

# 714
  • Мнения: 9 052
Аз на себе си се ядосвам !
Ако едно нещо не работи за теб, не значи че трябва да се ядосваш на себе си.
Ти беше казала, че имаш малко движение, ако не греша? Дали 1350-80 калории от храна и едни 100 изразходени калории от движение отгоре няма да дадат резултат? Калорийния дефицит остава същия.

засищане и калории не е едно и също и тъкмо там им е на повечето режими основата. Да заситят пове4е с по-малко калории. Доколкото съм схванала задачката.

# 715
  • Мнения: X
Аз явно съм бъгната и тренировките не ми увеличават апетита. Но пък забелязала друга закономерност - тренирам ли, храня се чисто. Явно просто не искам да саботирам отвоюваното с тренировката Grinning

Друго, което съм чела, е, че тренировките активизират метаболизма за целия ден. Така примерно един човек, ако изгори Х ккал за ден без тренировка, то в ден с тренировка ще изгори У калории, без в У да са включени калориите, изгорени по време на тренировката, и У ще е повече от Х. Не знам дали нещо стана ясно Grinning

Много емоционален ден беше днес. Тъпото е, че утре ще бъде още по-емоционален. Днес почти не съм яла. Нямам апетит, коремът ми е на топка Confused

По същия начин съм. Ако ще да е нещо дребно като въртене на велото, просто мисълта че правя нещо, положила съм усилие, няма начин да допусна след това да де натъпча с боклуци.

# 716
  • Мнения: 133
Друго, което съм чела, е, че тренировките активизират метаболизма за целия ден. Така примерно един човек, ако изгори Х ккал за ден без тренировка, то в ден с тренировка ще изгори У калории, без в У да са включени калориите, изгорени по време на тренировката, и У ще е повече от Х. Не знам дали нещо стана ясно Grinning
Блеки, и аз имам такива спомени, но мисля, че това се случва при тренировки с тежести (а не кардио).

Отбелязвам -0.5кг за тази седмица.
Вчера бях голям tryharder на тренировката по водна аеробика и сега имам зверска мускулна треска Grinning Нищо, ще се търпим с нея с гордост.

# 717
  • Мнения: 5 104
Блеки, и аз имам такива спомени, но мисля, че това се случва при тренировки с тежести (а не кардио).

А, може. Как и да е, файда все има Simple Smile

Аз не знам колко да отчета тази седмица. По-добре да не казвам, че като си го представя в бутилки вода, ми става лошо. По-важното е, че днес съм 67,5. Отивам със самочувствие на СПА. Ще се плацикам и за вас, да знаете Grinning Там със сигурност ще си върна някакви гр./кг., но ще ги изчистя после. Планирам двуразови тренировки и пълен релакс.

Приятни празнични дни на всички Simple Smile

# 718
  • Мнения: 267
Вчера, още от следобеда, се сдухах здраво. То се очертаваше нещо такова още предишните дни, ама някак се крепях. Преди година, щеше да последва поредното емоционално преяждане. Ама както аз си знам - вървя и каквото ми хареса по пътя си го купувам и го изяждам. Имало е дни, в които, ако напиша какво съм изяждала, вероятно и аз самата няма да повярвам, че е възможно!!! Няма да правя опит да изброявам, защото ще ми стане гадно отново.
Та...вчера не вечерях в офиса, както обикновено, защото ми беше кофти, чак и в корема го усещах. Тръгнах си пеш към къщи, както обикновено, но минах през Мола, за разнообразие. Там видях вкусно приготвена храна и реших, че ще вечерям все пак. Беше към 18,30, все още рано. Взех си средна порция картофки соте с копър и чесън, 2 парчета прекрасно зачервен изпечен бекон, салата - печени чушки и боб с маслинки. Вечерях с кеф и до насита. но с храни, които ям обикновено, вярно, в малко по-голямо количество. И се почувствах по-добре, от една страна, защото промених модела на поведение, не чувствах онази вина, която правеше ситуацията преди още по-тежка.

Днес е НОВ ден!!!
Преди 19 години на този ден станах майка на прекрасно момченце, сега голям младеж. Two Hearts
Пожелавам и на него, а и на себе си - ЩАСТИЕ и ЛЮБОВ! Нека да имаме повече поводи за гордост и усмивки.
Хубав и приятно различен петък ви пожелавам и на вас, момичета. Flowers HibiscusAnimal Bee

Последна редакция: пт, 04 май 2018, 10:11 от demirche

# 719
  • Мнения: 15 092
Демирче, да е здрав и щастлив.
Аз днес се качих на кантара и отчетох +1 кг за седмица дребни прегрешения. Ми м@мка му, без извинение. При все, че понеделник бях на литър кефир, си е тъпо.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт