Дневникът - тема 91 - Да отслабнем всички заедно!

  • 53 508
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 052
Честито на младежа Демирче и майка му да не се теши със сладкиши, а с весели разходки с приятелки. При така порастнали деца е време да изровим от шкафа старите тефтери и може и нови с номера на приятели и познати, да отсеем с кои може да правим приятни екскурзии, големи разходки и весели клюки и да започваме да набираме номерата. Младите да се оправят вече сами. Не може все за тях да сме на линия.

Аз за себе си основно пиша, нищо че Демирчето ползвам като подтик Simple Smile

И аз имам някои неща, които ме дразнят и вчера ги бях оставила да ме натиснат, но вечерта ги избутах с размърдване и днес вече небето пак е синьо.

# 721
  • тук и там
  • Мнения: 11 697
Демирче,да ти е жив и здрав и много щастлив младежа!

Наборки сме,а пък аз още със бебета се занимавам..Кога ще порасне и моят ?!

И аз се бях сдухала,и точно като теб преди-  изядох света!Не мога да се справя все още със тази реакция и емоционалното хранене аз.От днес пак отначало.

# 722
  • Мнения: 267
Сладуркиии...усмихвате ме!!! Благодаря за пожеланията!
Вярно, време е да обърна повече внимание на моите желания и интереси. Дори по малко започнах да го правя и му оставям повече въздух и свобода на него. Мъж е, да се оправя Innocent
Bandiera rossa, абсолютно " За " съм за всичко, което написа. Дори се залавям да го изпълнявам, не от утре, от ДНЕС!
Кайсийка, растат бързо децата, ще видиш. И твоето време ще дойде. Макар, че, дори и малки, не бива да ни обсебват напълно. И ние сме хора, нали знаеш, че децата са добре, когато майките им са щастливи. Simple SmileSimple Smile Много си самокритична, точно като мен. Прощавай си, не започвай всеки път от начало, просто всеки ден е с нови избори. Днес ще направим различни, по-добри за нас и готово. Гуш!

# 723
  • Мнения: 9 052
...Мъж е, да се оправя Innocent ...

Докато не изписка @Мамо!... @
Аз имам 3 ма в къщи и като ги оставя да се оправят после тръгвам подире им ... добре , че има жени на този свят!
И майки. Италианците знаят къде е истината. И не им е зле. Винаги има спагети, пица ... хубав живот .

Кайсия да се държи. Още няколко годинки. Когато започнат младежите да играят футбол пред блока ще и се отвори време.

# 724
  • тук и там
  • Мнения: 11 697
Кайсийка, растат бързо децата, ще видиш. И твоето време ще дойде.
Тамън ще съм заформила 60-ка ,като стане моят на  20...Grinning.Поне внуци няма да ме карат да гледам..Grinning

Отивам да тренирам аз .Иначе съм 100 % стриктна със тренировките,ама това Едене ме проваля от всякъде..

# 725
  • Мнения: X
Демирче, чесит да ти е! Да отгледаш Теле, пък и мъжко хич не е лесно! Казвам го като Теле- родител на син Теле. Както казва Божинката: "Когато аз си знам какво ми е, само аз си знам какво ми е"  Joy Joy Joy Много често се чувствам точно така безумно тъпо след някое наглед дребно разногласие с Младши.  Twisted Evil

Вчера не вечерях с фамилията, но пък изпих бутилка бяло вино. Ма то едно леко, пивко, доста опулена физиономия направих като видях, че бутилката е празна.  ooooh! И баш преди лягане хапнах багета и отделно маслини. Днес предвидливо пропуснах кантара.  Laughing

След малко си правя тренировката и вече наистина трябва да изчистя в нас, защото вчера нищо не свърших.  Whistling

Кайсийке, ти кога се отчиташ на Страхил, защо ми се върти, че е тези дни? Интересно ще ми е да напишеш какво ти е казал.  Peace

... децата са добре, когато майките им са щастливи.

Ама абсолютно! В моя случай "проблемът" е, че понякога дори на мен тази доза здравословен егоизъм ми е в повече.  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 267
Кайсийка, растат бързо децата, ще видиш. И твоето време ще дойде.
Тамън ще съм заформила 60-ка ,като стане моят на  20...Grinning.Поне внуци няма да ме карат да гледам..Grinning

Отивам да тренирам аз .Иначе съм 100 % стриктна със тренировките,ама това Едене ме проваля от всякъде..

Споко, тренирай си с кеф...ще ти помогнат и за изборите при храненето. Ще видиш!

# 727
  • тук и там
  • Мнения: 11 697
Вчера, ТиЛи.Беше ми зареждащ..Че малко заредих последната седмица..BlushНе ми е отговорил още..Ами какво да каже-писала съм му спазване на режима “50 %",заради допълнителното похапване .Не съм преяждала,аз съм писала-чопна малко хляб ,бисквита съм хапвала и т.н,дребни неща,които обаче ми вдигат калориите със 100-200.И това всеки ден почти,от както ми намали калориите.Килограми-същите,средно-83,5 кг.

# 728
  • Мнения: X
Моят метаболизъм днес явно се е счупил.  Laughing Тренирах, йога правих, готвих, сега вече чистя /ама седнах да си допия кафето и да ви нагледам/- е няма и помен от глад. Само следтренировъчно мушнах един протеин, но това беше преди близо 2 часа!  Crazy

# 729
  • тук и там
  • Мнения: 11 697
Аз пък  като се прибера във Бг съм решила да  направя едно обременяване със глюкоза.Не е нормално да имам такъв корем!Точно на бременна докарвам..Или нещо със инсулина ми не е в ред,или нещо със  други хормони.. Все съм била пълна,но такъв корем не съм имала никога!.

# 730
  • Мнения: 133
Закуска - 1 малък банан
Междинна закуска - 20 гр бадеми
Обяд - 200 гр лаврак на скара, 100 гр хумус, 300 гр домати

И съм яко гладна след толкова храна Sad Лъжа се с чай и кафе, че не съм гладна.

Кайсийке, преди обременяване, що не пуснеш инсулин и захар на гладно заедно? Може още там да се види проблема. Аз имах 14 инсулин преди на гладно ...

Демирче, да ти е жив и здрав младежа, и много да те радва! Simple Smile

Последна редакция: пт, 04 май 2018, 15:46 от Raccoon17

# 731
  • тук и там
  • Мнения: 11 697
Пусках миналата година-3,5 инсулин на гладно.Захар- 4,6. Тоест-всичко наред уж.Но това трупане на корем ме притеснява.Майка ми е със диабет тип 2,пра-баба ми също беше..

# 732
  • Мнения: 227
Демирче, да ти е жив и здрав и много щастлив младежа!

Закуска: Кафе.
Обяд: банан+ оризовки.

# 733
  • Мнения: 267
Пусках миналата година-3,5 инсулин на гладно.Захар- 4,6. Тоест-всичко наред уж.Но това трупане на корем ме притеснява.Майка ми е със диабет тип 2,пра-баба ми също беше..

Аз работя почти изцяло в дамски колектив, повечето след 40 -годишна възраст трупат точно там. Хормонките се променят, няма как да не се отрази някъде. Аз също никога не съм имала корем ниско долу, какъвто имам сега, като изсипан, много неестетично. Добре, че не личи толкова с дрехи. Simple Smile
А изследванията ми също са нормални.
Пиша ти го, за да не си внушаваш излишно разни болести, здрава си.

# 734
  • тук и там
  • Мнения: 11 697
Да,аз за това писах" хормони ".Или ще е инсулина или ще са другите.Спомням си майка,как  по едно време започна да се оплаква че много голям и става корема, а тя никога не е била много пълна.И  се чудеше и тя какво става-що така напълнява ,и всичко се лепи  на корем.И след някоя и друга година-хоп,диабет.Свекървата по същия начин,започна много да качва на корем,ходи там на разни изследвания-раздразнени черва,това -онова,нищо не стана.И тя след една година-диабет.За това искам да си направя обременяване с глюкоза-просто това със  напълняването на корем,го имаше и при двете и съвсем ясно си спомням-защото се чудеха и те и се оплакваха и двете.Да съм отхвърлила и това.Не мисля че  ми има нещо по принцип,само странни промени в тялото си забелязвам-но може да е от възрастта.

Общи условия

Активация на акаунт