Домакини 65/ Работата си е работа, но трябва и нещо полезно да се свърши

  • 59 790
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 997
Преди половин час се прибрах, на работа по изключение  бях в един прохладен кабинет ( в моя не се диша) и като излязох за маршрутката се оказа че навън никак не е прохладно.
Момичета и тази седмица ми е натоварена.До кога сте и двете на линия в Б-с?
Иначе изпита съм го взела и съм доволна от рецензията на преподавателката, остават още 3.
Сега започвам със следващия.
Фло пиши като разбереш къде в Бургас ще сте , ако не съм разбрала преди това, ще ми е приятно да се запознаем. След 29.06 съм с малко по различен график ( или поне така се надявам) иначе съм поне до 10 на работа.
Валенцето тъкмо търся обедните новини да видя нещо ново сътворили ли са че вчера се ядосвах и аз като ги слушах.

# 481
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Eто ме и мен , изгубих се малко , но не ми остава грам време ето заради това

най накрая и ние си взехме кученце , женско , на 2 месеца е още , мъничко бебе ,  което ака и пикае на всеки 20-30 минути , гризе всичко и всеки , но е толкова миличко , че направо не е истина
Сега обаче не можем да ходим никъде , поне докато не сложим следващата ваксина , само в къщи в двора я изкарваме да побяга и побеснее малко , макар че като е топло никак не ѝ се излиза
голям мързел се очертава , поне засега ххах , лика прилика ще ми е
детето е най щастливо , постоянно е при нея и или я преглежда (че нали е доктор) или и чете книжки ххах , неразделни са Simple Smile

# 482
  • София
  • Мнения: 9 857
Джейми,  сътворили са. Вече сме официално обявени майките на деца с увреждания, че сме платени, взели сме пари от големи организации, за да правим протеста. И това в национален ефир от председател на НП НПО.
Чудя се утре , когато стана, какво ново ще прочета. То ние излязохме най-големия враг на държавата, мамка му!

Мими, чудно е кученцето!

# 483
  • София
  • Мнения: 8 375
ВАЛЕ, стара латинска сентенция гласи: Разделяй и владей! Точно това се опитват да направят власт имащите. Не им позволявайте!!! Приготви ми тениска да си купя. Утре след работа идвам. Сега отивам да правя плакат - БАБИТЕ ПОДКРЕПЯТ МАЙКИТЕ!

ДЖЕЙМИ, щом разбера, ще се обадя. Ако искаш, прати ми тел. на лични. Мисля да пътувам с влака, че иначе трябва да тръгна сама с колата и с двете деца. Гаджето ми е на работа и не може да тръгне с нас.

Лека нощ, момичета!

# 484
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Да се включа, докато още е добро утро

Закуската малко съм я нахапала, ама ще ме извинявате
Имаме вече топла вода и съм се спретнала да изчистя аквариума. после с шефа отиваме за билети, да ходи с баба си на море. После ще има само едно преспиване и тръгваме заедно на нещо средно м/у обиколка и почивка. Ще събираме печати и междувременно 2-3 дена море.
Вио, като уточня всичко, ще ти звънна, ще минем през теб. Надявам се де, че 3 години се каним Joy
Плами, и във Варна ще има спирка

Хубав ден ви пожелавам и се хващам с рибите Hug

# 485
  • Мнения: 11 622
Добро утро!
Мако захапвам веднага закуската и след нашите хапки за други нема да остане! Къде ще е на море Шефа?
Вале не сте враг на държавата, но определено застрашавате топлите и удобни кресла - за това и тези, които си ги пазят ще правят всичко възможно да си ги защитят.
Мими прекрасна госпожица/ама няма как да я взема за снаха Laughing/. Нали знаеш, че има puppy training pads. Как е по-голямата госпожица? Свикна ли с градината?
Славе Kissing Heart
Джей малко остна/то от страни е лесно де.../
Фло възхищавам се на енергията ти!
Усмихнат ден ви желая!

# 486
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Ох таз закуска и аз я захапвам , че стана време за следобедно кафе , аз още не съм закусвала
та хич няма да откажа
Лейди - цял кашон сме взели , тя си  знае нейното , учим я на падчетата , ама не всеки път ги нацелва  , а понякога ми се струва че прави и нарочно
Иначе свикна детето с градината , много ѝ харесва , има си приятелчета вече , и събота и неделя е много нещастна , че няма градина
Ще ходим до Лидъла , вече не ни е много наблизо и детето много се радва на пътешествието хаххах , ама поне ще си вземем хубави и сладки дини , последния път се изпокарахме за последнита парчета , сега ще взема 2 или 3 хаха , да има Simple Smile , че го дават 10-ина дена жеги

# 487
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
На Созопол ще ходят Калинче
Взехме билетите. Както бяхме до центъра с шефа и през палатковия лагер минахме. Вече е ядосан на правителство, премиер и всичко дето мърда. Заговорихме се с една жена и той беше много впечатлен.
Разгледахме за пореден път каманаците на метрото и в центъра се качихме в адска жега.
Като слязохме на нашата станция беше потоп. Вятър, гръмотевици и порой. Викам, абе как това време за 15 минути се смени с един сезон, една жена каза, че било за 3, а не за 15.Половин час стояхме в подлеза, не можем да излезем. После минахме през КФС, че нямаше да успея с вечерята и сега си влизаме. Трябва подовете да хващам, че сутринта ги зарязах.
Мими, забравих сутринта, честит ви любимец! И ти явно като мен ходиш след 2 деца сега. На мен с шефа ми е по-лесно, признавам си. Joy

# 488
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Момичета-бургазлийки,на линия съм!Ако искате днес,утре,когато кажете!Другата седмица в събота отивам в гората. Heart Eyes

# 489
  • Мнения: 11 622

Добро утро!
За нас е ден за плуване - хуквам към басейна, докато юнаците плуват трябва да напазарувам, а после искали да се "отбият" до КФС Laughing
Усмихнат ден ви желая!

# 490
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Добро утро!
Имама се рижденичка днес. Вале, да си жива и здрава! Бъди все така борбена, обичаща и обичана! Основното ми пожелание тази година е за успешни начинания

За днес имам да спретна едни картофени кюфтета, че съм без шефа и мога да си вися на печката. Първо трябва да изляза да взема някои неща. После ще правя точен маршрут с дати за почивко-екскурзията, че да започна да резервирам.
Някой ако има отзиви за Балчик или Каварна, да свирка, за да не ровя излишно

# 491
  • Мнения: 11 622
Добро утро!!!!
Вале знаеш колко много те обичам!!!! Бъди здрава, обичана и успешна!!!! Flowers Hibiscus
Ма ко моята информация определено е стара, но можеш да провериш с. Св. Никола до Каварна. Иначе миналата година се чудех м/у къмпингите на Шабла и Дуранкулак, но избрах Дуранкулак, че е много по-диво, а както знаеш сме и с куче. Битовите условия са мизерни - стари бунгала, но си имат баня и хладилник, обаче морето е прекрасно.
При мен е адска жега - в 6ч.-27гр - не се диша. Поливам градината два пъти дневно Laughing
Усмихнат ден ви желая!

# 492
  • Мнения: 39 323
Вале, честита да си! Много здраве, железни нерви, уют и обич в семейството ви!
Весел празник!

# 493
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Калинче, мерси, ще го проверя това село. Има ли плаж? До Шабла чак няма да стигнем, нашите приятели няма да са там по това време, а от Балчик и нос Калиакра искам да вземем печатите и затова мислех и там да изкараме 2-3 дни море. После продължаваме към резервата Сребърна, та ако се качим до Шабла, после трябва пак да се връщаме.
Напазарувах, картофите ми се варят и после 2 часа да пържа кюфтета

# 494
  • Мнения: 11 622
Ма ко има - на 3км. е от Русалка.
Виж тук има снимки
http://shabla.be/photos/rusalka/
Навремето имаше и гмуркане, но за деца над 8г - ама аз съм ходила преди 10г..........
За догодина пак ще го гледам, че Кратун изкара професионалния курс за леководолаз.

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 14:32 от Ladybird_

Общи условия

Активация на акаунт