Какви мъже са предпочитани повече от жените: синеоки, чернооки........?

  • 14 494
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 38
Черничък, умничък, секси, забавен  Naughty Ааа, да - държа да е с 20 пръста на ръцете, с 2 очи и поне с 1 ухо! Hug

# 91
  • София
  • Мнения: 35 957
За мен няма значение цветът на очите - важен е погледа и как гледа  Shocked Shocked Shocked

# 92
  • Мнения: 5 183
за мен по-важен е погледът и това, което очите говорят Wink

 Peace

# 93
  • Мнения: 2 274
   Сините очи определено са ми слабост  Mr. Green! Имам си 2-ма синеоки мъже вкъщи и чакам да видя 3-тия какви очички ще има  Flutter! Все пак цвета на очите не е важен, важно е какво ти говорят когато те гледат  Peace!

# 94
  • Мнения: 17 407
Само не сини- не мога да погледна синеок мъж ( че и жена) в очите. Имам чувството, че нещо ме пронизва, много е гадно...

# 95
  • Мнения: 30
Важно е излъчването на самия поглед FlutterМъжа ми е с кафеви очи, но на светлина имат зелен оттенък. Важен е не цвета,а топлината на погледа.

# 96
  • Мнения: 1 599
Според мен няма значение дали е синеок, черноок, рус, тъмен... ако мъжът си има чар.......какъвто и да е ще го харесат. За мен най-важното е мъжът да има чар и чуство за хумор...

# 97
  • Мнения: 119
Здравейте и от мен,на мен ми харесват мъже с тъмни очи и тъмна коса. newsm47Моят съпруг е такъв,а освен това е и висок,с хубаво тяло и много секси излъчване. newsm08

# 98
  • Мнения: 593
чернооки  Heart

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
И аз съм за анкета, иначе нямам определен тип, стига комбинацията да е добра.

# 100
Ми...поне аз не подбирам по очите...ако ще гледам външния вид то ще гледам всичко  Crazy

# 101
  • Мнения: 949
Въобще не съм придирчива-важното е да мърда.

# 102
  • Мнения: 1 451
Въобще не съм придирчива-важното е да мърда.

Що така? Твоя не дава ли признаци на живот? Wink

# 103
  • Мнения: 495
Въобще не съм придирчива-важното е да мърда.
хаха, ама да не ти пречи Joy hahaha

# 104
  • Мнения: 663
тъмни -излъчват топлина .........ама знаели се няма да откажа и на синьо  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт