Боян Петров

  • 224 543
  • 3 164
  •   1
Отговори
# 3 105
  • Мнения: 13 292
Скрит текст:
Мануела Малеева:

"Казано с доста по-остри думи от Christo Komarnitski отколкото аз мога да използвам, но това е което си мисля цял ден...

"Ако живееш на Територията, най-добре да си умрял. Тогава живот ще си живееш! Понеже българите са царе на посмъртните почести и салтанати. Цяла седмица ще говорят благо за тебе по телевизорите, шербет ще се лее - чак да ти се догади, може даже и национален траур да ти направят, тридневен.
Защо бе, племе загубено и наведено, защо не си уважаваш хората, които заслужават, приживе???
Защо сега лееш крокодилски сълзи за Боян Петров, мир на духа му, а само преди няколко месеца позволи на министъра на околната среда да се изгаври с идеите му за Пирин? Защо не издигнахте Боян Петров за министър на екологията, или на младежта и спорта?
Защото там трябва да турите някой гнусен мазен тип, който да врътка далаверите. Свестните хора ние само ги миришем!.
Защо за един Кристиян Таков, Бог да го прости, - блестяща личност, юрист и човек,  не намерихте място в управлението на България? А се редихте на опашка да го видите вече мъртъв...
Отвратителна е тая работа, лицемерна и пошла."



Може ли без да се вкарва и политически елемент в темата, всички знаем с коя партия е обвързана Мануела, както и Кристиян Таков, явно и Боян е бил там.
И без това отдавна е изчезнал добрия тон.

# 3 106
  • Мнения: 5 134
Едва ли само аз си мисля следното. Боян има малък син, в почти тийн (или тийн) възраст, с достъп до Интернет и като всяко дете в подобна ситуация, сигурно чете и попива всяка дума, всяка новина, макар да се опитват да го предпазят. В сходна ситуация в семейството ми, детето на известна личност загинала трагично беше сам намерил и попил всичко, всичко.

Възможно ли е, за секунда преди поредния потребител да постне поредната простотия, да си зададе сам въпроса: "Бих ли искала детето му да прочете това в момента?"

Или, още по-добре: "Бих ли искала моето дете, в такава ситуация, да прочете това, което съм на път да напиша."

Тогава работата на модераторите рязко ще намалее.

Последна редакция: ср, 16 май 2018, 23:10 от elenna

# 3 107
  • Мнения: X

Тъкмо мисля как да пътувам до София за да се включа , желанието ми е огромно... Някой от темата ше ходи ли?
аз ще ходя.

# 3 108
  • Мнения: 2 617
Zari65, съгласна съм. Идеята (ми) бе извън политиката, въпреки дадените примери. Ставаше дума за мълчанието, когато тези хора са сред нас.

# 3 109
  • Мнения: 19 303

Тъкмо мисля как да пътувам до София за да се включа , желанието ми е огромно... Някой от темата ше ходи ли?
Аз може би, но събота ще пътувам 700км и не знам в неделя дали ще съм в кондиция.

# 3 110
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз съм ок детето ми да прочете това, което съм написала.  Заставам зад всяка своя дума.

# 3 111
  • софия
  • Мнения: 3 382
Зарежете дрязгите, просто не им обръщайте внимание. Мен, честно казано доста ме спекоха огромните суми, които са били изразходени. Смятам, че ще трябва да  помогнем, ако нещата тръгнат натам (тези, които имат желание, да не подскачат несъгласните). Това са огромни пари, нямам идея до сега по дарителските сметки колко е събрано, а сумата от застраховката е направо смешна на фона на разходите. Така че, дайте да не се разводнява в прекален патос, а да се мисли и действа градивно. Защото имам подозрение, че тепърва нещата ще стават по лоши за най-близките му.

# 3 112
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Има опция да се изпратят парички с Пейпал, ако нямате възможност да ходите до банка или нямате онлайн банкиране. Още в началото се включих и доста хора го направиха също по това време, не знам дали все още са нужни пари.

# 3 113
  • Мнения: X
В статията пише, че разходите са платени от дарителската сметка. Значи парите са събрани.

# 3 114
  • Мнения: 4 077
Добре, разбирам те, нормално е може би...но остави скърбящите да скърбят...защо те дразни това? Ние не сме на състезание по скърбене....който както чувства така, няма нужда от противопоставяне, няма нужда от въпроси защо? как? ....никой няма да те обвини, че не усещаш нещата така, както други ги усещат.....но когато започне мерене и противопоставяне наистина става помия...а това най-малко е уместно в този случай. От от характерните неща на Съни беше, че никога не се занимаваше с лични неща и дрязги...никога не съм го чула да коментира някого, да го съди, хули, да се възмущава....следваше си своите цели и не позволяваше да бъде въвличан в подобни неща....нека се опитаме поне в тази тема да се въздържаме и ние от тези неща...

# 3 115
  • Мнения: 13 292
Чудя се дали наистина не са били 2 спасителните операции- една, която правителството плаща, защото китайците казаха, че правителството е платило до вчера. четох че днес приятелите му платили последния полет с хеликоптер.
Друга успоредна операция ли е имало.
Скатов сутринта говореше само  за китайската операция и че е разговарял с техните офицери, точно се изрази.
Това второто ми е много мътно извън китайците и не ги навързвам нещата.

# 3 116
  • Мнения: 3 371
Аз ще прехвърля средства за вдовицата, по-скоро за детето. Най ми е жал за майчицата му и малкото му дете. Всички други ще се справят с трагедията, но майката и сина му - най-тежко. Не знам как намирате енергия да се дракате просто.

# 3 117
  • Мнения: 345
Да знам,че е невъзможно да е оцелял. Но няма ли тяло, няма доказана смърт. Колкото и тъпо да звучи.
Много ме разтърси този случай. Напоследък все затова си мисля. Най-вече за близките му.


+1

# 3 118
  • Мнения: 3 154
Когато си загубил наистина близък до сърцето ти човек - болката е толкова огромна - все едно влизаш в паралелна вселена, всичко ти е страшно и странно, хората изглеждат различно - то така те захлупва, че не знаеш и ти на кой свят си и последното, което може да ти хрумне е да седнеш и да тракаш на клавиатурата, споделяйки скръбта си ...  И да, не минава като малко си поревеш пред монитора
Та в тази връзка -  фенките на Боян не разбрахте ли, че и вие с тази толкова изразителна виртуална скръб,  също опошлявате темата и петните паметта на човека!?
Да почива в мир.

# 3 119
  • София
  • Мнения: 12 554
Явно не се изразих добре, тя е ясно, че ще се оправи, видяхме я как действа по войнишки стегнато в кризисна ситуация. Опасявам се, че сумите по спасителната акция са огромни и не съм наясно всичко ли е покрито. За такава помощ идеше реч.

Както самата Ненова е казала пред Труд - парите за спасителната операция са платени вече от дарения. Така че няма какво да се плаща повече по издирването.

Общи условия

Активация на акаунт