Страх от изневяра

  • 8 919
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 36 614
Е, той много наивен го играе. Какво значи попадал само на такива жени? И след като е омъжена или в сериозна връзка той за какво друго очаква да се занимава тя с него освен за секс? Няма за какво.

# 46
  • Мнения: 101
Манипулатор. Така те кара още повече да се вкопчеш в него. Мисли се,че е незаменим.
Да не работи в бар, че са толкова напористи колежките?  Чуди се какво да ти каже, за да се издигне в собствените си очи. Добре те познава и знае кое ти е слабото място. Типичен селтак.
Щял да те предупреди,ако тръгне да изневерява.  Селтак.  Няма ли кой да му тегли един хубав бой и да те отърве от него.

Както казаха и другите - нищо хубаво не те чака с него. Какво от страх,че той изневерява, мислиш и ти да започнеш?Ами и ти ще се превърнеш в боклук тогава.

Спасявай се!  Не повтаряй живота на майка си!

# 47
  • Мнения: 3 610
Е, той много наивен го играе. Какво значи попадал само на такива жени? И след като е омъжена или в сериозна връзка той за какво друго очаква да се занимава тя с него освен за секс? Няма за какво.
Ще си разменят рецепти за манджи.Направо  не мога да повярвам с кви суполанковци се занимават дадена част от жените , н0 като не знаят какво искат така ще е.

# 48
  • Мнения: 135
Манипулатор. Така те кара още повече да се вкопчеш в него. Мисли се,че е незаменим.
Да не работи в бар, че са толкова напористи колежките?  Чуди се какво да ти каже, за да се издигне в собствените си очи. Добре те познава и знае кое ти е слабото място. Типичен селтак.
Щял да те предупреди,ако тръгне да изневерява.  Селтак.  Няма ли кой да му тегли един хубав бой и да те отърве от него.

Както казаха и другите - нищо хубаво не те чака с него. Какво от страх,че той изневерява, мислиш и ти да започнеш?Ами и ти ще се превърнеш в боклук тогава.

Спасявай се!  Не повтаряй живота на майка си!
Не е в бар, но е идентично. В кухня работи. Дори не съм сигурна, че ще сподели за мен. Някак си съм се настроила, но не ми се иска да ме предава....

# 49
  • Мнения: 101
То пък в кухня големите мадами, дето работят, коя от коя по- засукани. 
Но не местоработата му е проблем. Човекът е кофти,  никакво уважение към теб. Нахалитет!

# 50
  • Мнения: 978
В прав текст ти е казал, че няма сериозни намерения относно тази връзка. Т.е. всичко си причиняваш сама и един вид се съгласяваш с всичко.

# 51
  • Мнения: 304

Винаги вината може да се прехвърли на една  'разпоретина"....колко удобно!

# 52
  • Мнения: 37

Знам, че има други по-важни неща от това той да ми е верен, но тази мисъм ме парализира, не мога да се храня и спя нормално.


Явно за теб няма други по-важни неща от това да ти е верен, щом мисълта, че е възможно да се случи, те парализира. Освен това какви са тези по-важни неща - да може да те включи в графика си покрай другите?
Няма нищо по-лошо от това да живееш в ад, който сам си създал - да си пълен със съмнения, да виждаш постоянна заплаха... разяжда те отвътре. Всеки ден, всяка минута. Според мен е правилно да се обърнеш към специалист и да се опиташ да решиш собствените си проблеми. Това със сигурност би ти помогнало да видиш отношенията си с този човек в друга светлина и да прецениш кое е правилно за теб.

# 53
  • Мнения: 109
Здравей!Разбирам ти притеснението...Ще ти кажа едно!Рано или късно няма да си с този човек...В момента съм пуснала тема за приятелката ми,която вече е обедена,че и изневерява...Но започна като теб.Първо се тревожеше,после той започна да и дава поводи...Тя е изгубила родителите си...Има само мен и него...НО!Горе главата!!!!Човек,който обича никога няма да погледне друга,да не говорим за секс...Искам да те питам обаче-1.Имаш ли проблем с ревността?Например от приятелките му...Или ако види някое хубаво момиче с къси гащи...
И показваш ли му че се дразниш от това негово действие?

# 54
  • Мнения: 135
Той няма приятели от женски пол или поне не ми го е натрапвал. С жените на приятелите му се държи любезно, но дотам, не изпитвам ревност. Не се заглежда или поне не по онзи влудяващ начин, да му изкапват очите по някоя.
Дори често спорим, кое момиче му е харесало и защо(вкусовете ни се разминават Simple Smile ) аз му посочвам обекти и така. И двамата се заглеждаме. Ревнувам само от тези, които са истинска заплаха, а не от случайно преминаващите.

# 55
  • Мнения: 109
Бъди уверена в себе си!Преди аз имах проблем с килограмите.Бях под нормата,но не защото аз исках да отслабна,а просто от проблеми.Тогава нямах все още приятел,но се чувствах ужасно.Имах чувството,че никои не ме харесва.Сега в момента и аз имам някакъв страх от друго момиче.Не съм със силикон,надути устни...Просто знам,че ако някоя от тези силиконки му се навре-нямам шанс.

# 56
  • Мнения: 3 610
Нямаш шанс ако на приятелят ти му е празна и куха кратуната.И живееш всеки ден с тази мисъл.Че това е супер натоварващо и съм убеден ,че се сдухваш.И до кога така цял един живот ли?Благодаря.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аре стига бре. Силиконките вървят сред определен контингент, свестните мъже не се занимават с такива.

# 58
  • Мнения: 5 059
той винаги ми е втълпявал, че не може да отказва, че е "боклук" от който всички се възползват, а когато споделя страховете си ме обвинява, че го тласкам да ми изневери.
Много не разбрах защо се определя като боклук и какво общо има това с всичко останало. В смисъл, че не може да отказва на жени, които го търсят за секс с идеята да го използват само за това ли?

Идеята е,че е много удобно да се изкараш невинен,че "си си такъв" и другите са виновни .
Точно това изречение не ми хареса и на мен.

# 59
  • Мнения: 135
Момичета, мисля, че ще се побъркам.
Страх ме е, защото ако продължавам ще опропастя връзката си.
Снощи съм спала 2-3 часа и то разпокъсано, събуждах се от кошмари.

Сънувах колежките му, коя от коя по-хубави.
Не искам да продължавам, той се изнервя, а аз не съм пълноценна.
Обвинявам се, че аз го тласкам...
Как да се справя?

Общи условия

Активация на акаунт