Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №63

  • 53 567
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 541
Мъри Hug, сега не разбрах, ти се сбогува с нас ли?

Ето я и реакцията на Ферхат/Ибо по повод късата коса на Аслъ/Бирдже Joy Joy

# 706
  • Мнения: 3 244

 този младеж имаше по4итателки сред нас - усмивка за тях  

лия  hahaha

# 707
  • Мнения: 1 242
Мъри Hug, сега не разбрах, ти се сбогува с нас ли?


Не, но след като се финализира този сериал, едва ли ще бъда лично аз много активна в темата, но ще чакам следващи проекти на двамата ни сладури... Ще поглеждам от време навреме какво се случва и дали бих могла да се включа с някой коментар, затова и написах до нови срещи... В тази тема или в някоя друга, запленени от някой друг сериал... Кой знае...?! Прегръщам ви всички! Flowers Rose

# 708
  • Мнения: 9 541
Мерси, Мъри Hug, разбрах те сега Grinning
И без това Тери Hug даде прогноза, че тук я списват един-двама души, я не Simple Smile, което е тъжно, но нормално, след като има финал на даден сериал. Надявам се, това затишие да настъпи след превеждането на последната серия на български Simple Smile

Отивам да гледам това Joy Joy Joy


# 709
  • Мнения: 3 244




 coolcool

Последна редакция: вт, 29 май 2018, 23:19 от kmaroo

# 710
  • Мнения: 9 541
кмароо Hug и аз видях снимка на Йозге от ЧБЛ, която "подготвят" за снимките. В дъното се вижда Хандан, която гледа в телефончето си Simple Smile

# 711
  • Мнения: 3 244
 да  лия, да е живо и здраво детето,  сега  е малка артистка , да свиква , pletka ако продължи в това поприще 

# 712
  • Мнения: 9 388
Привет, момичета!  Hug

Наистина е тихичко тук, но аз ще намина да си кажа, че ми е тъжно без АсФер. Толкова много нежност, красота, химия, както го наричаме, че под въздействието на тази химия ме стяга нещо в гърлото. Искам още, не ми стигна.  Cry

Любовта прилича на теб - поздравявам ви с тази песен на Корай Авджъ, защото любовта прилича на тях.



 





# 713
  • Мнения: 251
Ох, ох и на мен ми е тъжничко. И на мен не ми стигна любовта на моити Аслъ и Ферхат. И намалелите постове ме карат да усещам, че нещо приключва, че нещо вече няма да го има, толкова много ми липсвате.
Спомняте ли си, че Ферхат каза, че на летището е обърнал гръб на себе си? Спомням си такива малки детайли от епизодите, които ще ме хранят дълго време.
Обичам Ви!

# 714
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Момичетааа   Heart Eyes Heart Eyes

Аз май още не мога да осъзная, че е свършило...Може би, защото умът ми е зает и с други неща, но и на мен, много, много ще ми липсват Ибо и Бирдже. Такова допълване между двама актьори във всеки един смисъл на думата, много рядко се среща.

Аххх, Дани  Hug , жестоки гифчета отново! Пети  Hug Hug
Обожавам тази песен!  Heart

Луиза Heart Eyes , спомням си, че как...един от повратните моменти беше това... Crazy

Ще си преговарям старите серии и това е.... Confused
Ще си ви чета, ще пиша, когато мога, радвам се, че ви открих!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Усмихнат ден!  bouquet
И поздрав с последната мелодия към саундтрака на сериала-"Щастлив край"

Последна редакция: ср, 30 май 2018, 10:15 от Juls14

# 715
  • Мнения: 9 388
Джулс, много хубава музика  Hug Харесвам музиката на този композитор. Той е написал музиката за мой друг любим сериал "Въпрос на чест".

Издирва се Морела! Изчезнала малко преди финала. Искаме включване и емоционален пътепис на душевното й състояние - как се чувстваш, Морелче! Чакаме те! Hug Heart Eyes

# 716
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Джулс, много хубава музика  Hug Харесвам музиката на този композитор. Той е написал музиката за мой друг любим сериал "Въпрос на чест".

Издирва се Морела! Изчезнала малко преди финала. Искаме включване и емоционален пътепис на душевното й състояние - как се чувстваш, Морелче! Чакаме те! Hug Heart Eyes
Heart Eyes Heart Eyes
Как е на турски този сериал?

Дааа, и аз издирвам МорелкаWhistling

# 717
  • Мнения: 251
Джулс, много хубава музика  Hug Харесвам музиката на този композитор. Той е написал музиката за мой друг любим сериал "Въпрос на чест".

Издирва се Морела! Изчезнала малко преди финала. Искаме включване и емоционален пътепис на душевното й състояние - как се чувстваш, Морелче! Чакаме те! Hug Heart Eyes
Heart Eyes Heart Eyes
Как е на турски този сериал?

Дааа, и аз издирвам МорелкаWhistling

ДданниJuls, и аз издирвам Морела, липсва ми нейната мафиотска нагласа и желанието и за екшън.

Ей, не можахме да съберем групата за Наречен тц, тц!

# 718
  • Мнения: 9 388
Луиза, запалиха ни две свещички, дадоха ни един сватбен танц, едно увито като пашкул бебе, един сладък бояджия в черно и се успокоихме - няма Наречен. Сигурно за цяло лято ще ми стигне това успокоително розово хапче.  Grinning Всъщност тези неща точно ме ядосаха мен, но както казах, ползвам ги за основа, за да си изградя и попълня в представата какво означава "и заживяха щастливо завинаги."

Мерт Баръш Аслан заслужаваше много повече внимание, много по-сърдечно посрещане. Защо се учудиха, като го видяха, сякаш не са висели в родилното цялата фамилия от първото стъпване на родилката в болницата до нейното изписване. Сякаш го виждаха за първи път. И трябваше да ни дадат малко, още мъничко майка, татко и бебчо заедно. Добре, че беше сънят на Аслъ, за да надникнем в дома им след години. Как Мерт подлудява Устура, а Ферхат подлудява Аслъ. А Аслъ превръща кухнята в бойно поле, за разлика от операционната, където е в пълен контрол.  Grinning

# 719
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Аааххх, Дани, кооолко си права.... Crazy
Така е, като направиха няколко объркани и нелогични серии, нормално финала да е претупан. ooooh!

Луиза,  Hug

Общи условия

Активация на акаунт